'Real tekent megaplan uit: ook Mbappé naar Madrid'

1550
'Real tekent megaplan uit: ook Mbappé naar Madrid'

Real Madrid liet het de voorbije jaren na om door te selecteren en moest dat cash betalen met een dramatisch afgelopen seizoen. Dus zat er voor het bestuur niets anders op dan fors in te grijpen. Dat werd inmiddels al gedaan met het aantrekken van Hazard, Jovic en ander Mendy's, maar de Koninklijke werkt aan een nog veel straffer plan.


Het droomdoelwit van zowel coach Zinedine Zidane als het meerendeel van de supporters blijft wereldkampioen Kylian Mbappé. En volgens Marca heeft de clubleiding nu een concreet plan opgesteld om de Fransman naar het Estadio Santiago Bernabeu te halen. Deze monstertransfer zou wel pas komende zomer plaatsvinden, het PSG-bestuur liet immers al verstaan dat een vertrek tijdens de huidige mercato uitgesloten is.

Maar dat zou Real niet eens zo erg vinden. Niet alleen heeft men zo voldoende tijd om de nodige financiële middelen te voorzien, ook de huidige ontwikkelingen in Parijs zouden in de Madrileense kaarten spelen. De laatste tijd wordt er immers steeds vaker melding gemaakt van spanningen tussen Mbappé en de club. De Spanjaarden hopen dat die toenemen zodat Mbappé uiteindelijk ook druk zal zetten om een transfer af te dwingen. Afwachten dus of het plannetje zal slagen.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Mbappé was een ideale opvolger voor Ronaldo geweest ...

Meest recent

'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

13
13
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

20
20
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

114
114
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

77
77
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

49
49
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

163
163
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

154
154
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

29
29
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

215
215
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

122
122
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

204
204
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

203
203
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

282
282
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

228
228
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

297
297
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

463
463
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

217
217
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

201
201
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

177
177
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

158
158
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

227
227
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143

Meer sportnieuws