'Standard heeft aanwinst nummer zes nu al beet'

183
'Standard heeft aanwinst nummer zes nu al beet'

Indien er een prijs zou bestaan voor Belgische transferkampioen, dan zou Standard deze zomer een erg grote kanshebber worden. De Rouches toonden zich al bijzonder actief op de mercato en haalden tot dusver een vijftal aanwinsten in huis. Daar zouden deze week nog eens vier versterkingen moeten bijkomen.

Ten eerste hopen de Luikenaars om eindelijk het dossier rond Omar El Kaddouri af te sluiten. De middenvelder wil graag naar Sclessin komen, maar zijn club PAOK lag tot dusver dwars. Nu zou Standard toch een akkoord hebben gevonden met de Grieken. De meest klinkende naam is echter die van Anthony Limbombe. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Standard de (ex?-)Rode Duivel van FC Nantes zou huren. Volgens Het Laatste Nieuws drong vooral Michel Preud'homme aan op zijn komst.

Indien de twee hun handtekening hebben gezet, lijkt het offensieve compartiment voorlopig voldoende gewapend. Wat betreft de defensie zou Utrecht-back Nicolas Gavory eerstdaags worden gepresenteerd. Al lijkt er ook in het centrum van de verdediging wat extra mankracht bij te mogen. Een akkoord rond Zinho Vanheusden is echter niet voor meteen.

Tot slot is er ook nog het doelmannendossier. Vanja Milinkovic-Savic zou alvast geland zijn op Belgische bodem. Indien zijn medische proeven succesvol zijn, wordt hij gehuurd van Torino. Toch staat ook de toekomst van Guillermo Ochoa nog niet vast. De Mexicaan lonkt zelf richting een vertrek, maar MPH ziet hem liever blijven.

UPDATE 24/06
De eerste van vier gehoopte aanwinsten zou alvast een feit zijn. Volgens La Dernière Heure is de deal rond Vanja Milinkovic-Savic immers helemaal rond. De doelman legt vandaag nog zijn medische testen af in Luik, waarna zijn uitleenbeurt met aankoopoptie van Torino helemaal rond is. De Serviër zal aanwinst nummer zes worden voor de Rouches.

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Goede aanwinst voor Standard?

Meest recent

'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

25
25
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

185
185
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

125
125
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

66
66
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

25
25
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

94
94
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

27
27
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

133
133
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

368
368
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

47
47
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

386
386
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

168
168
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

187
187
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

531
531
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

157
157
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

167
167
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

741
741
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

188
188
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

110
110
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

151
151
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

356
356
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

53
53

Meer sportnieuws