'Standard heeft aanwinst nummer zes nu al beet'

183 stemmen
'Standard heeft aanwinst nummer zes nu al beet'

Indien er een prijs zou bestaan voor Belgische transferkampioen, dan zou Standard deze zomer een erg grote kanshebber worden. De Rouches toonden zich al bijzonder actief op de mercato en haalden tot dusver een vijftal aanwinsten in huis. Daar zouden deze week nog eens vier versterkingen moeten bijkomen.

Ten eerste hopen de Luikenaars om eindelijk het dossier rond Omar El Kaddouri af te sluiten. De middenvelder wil graag naar Sclessin komen, maar zijn club PAOK lag tot dusver dwars. Nu zou Standard toch een akkoord hebben gevonden met de Grieken. De meest klinkende naam is echter die van Anthony Limbombe. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Standard de (ex?-)Rode Duivel van FC Nantes zou huren. Volgens Het Laatste Nieuws drong vooral Michel Preud'homme aan op zijn komst.

Indien de twee hun handtekening hebben gezet, lijkt het offensieve compartiment voorlopig voldoende gewapend. Wat betreft de defensie zou Utrecht-back Nicolas Gavory eerstdaags worden gepresenteerd. Al lijkt er ook in het centrum van de verdediging wat extra mankracht bij te mogen. Een akkoord rond Zinho Vanheusden is echter niet voor meteen.

Tot slot is er ook nog het doelmannendossier. Vanja Milinkovic-Savic zou alvast geland zijn op Belgische bodem. Indien zijn medische proeven succesvol zijn, wordt hij gehuurd van Torino. Toch staat ook de toekomst van Guillermo Ochoa nog niet vast. De Mexicaan lonkt zelf richting een vertrek, maar MPH ziet hem liever blijven.

UPDATE 24/06
De eerste van vier gehoopte aanwinsten zou alvast een feit zijn. Volgens La Dernière Heure is de deal rond Vanja Milinkovic-Savic immers helemaal rond. De doelman legt vandaag nog zijn medische testen af in Luik, waarna zijn uitleenbeurt met aankoopoptie van Torino helemaal rond is. De Serviër zal aanwinst nummer zes worden voor de Rouches.

LEES OOK: Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”
192

Goede aanwinst voor Standard?

Meest recent

STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

11
11
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

76
76
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

11
11
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

54
54
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

76
76
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

66
66
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

108
108
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

152
152
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

27
27
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

124
124
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

265
265
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

327
327
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

312
312
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

56
56
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

56
56
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

109
109
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

118
118
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

88
88
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

302
302
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

305
305

Meer sportnieuws