'Standard heeft aanwinst nummer zes nu al beet'

door
'Standard heeft aanwinst nummer zes nu al beet'

Indien er een prijs zou bestaan voor Belgische transferkampioen, dan zou Standard deze zomer een erg grote kanshebber worden. De Rouches toonden zich al bijzonder actief op de mercato en haalden tot dusver een vijftal aanwinsten in huis. Daar zouden deze week nog eens vier versterkingen moeten bijkomen.

Ten eerste hopen de Luikenaars om eindelijk het dossier rond Omar El Kaddouri af te sluiten. De middenvelder wil graag naar Sclessin komen, maar zijn club PAOK lag tot dusver dwars. Nu zou Standard toch een akkoord hebben gevonden met de Grieken. De meest klinkende naam is echter die van Anthony Limbombe. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Standard de (ex?-)Rode Duivel van FC Nantes zou huren. Volgens Het Laatste Nieuws drong vooral Michel Preud'homme aan op zijn komst.

Indien de twee hun handtekening hebben gezet, lijkt het offensieve compartiment voorlopig voldoende gewapend. Wat betreft de defensie zou Utrecht-back Nicolas Gavory eerstdaags worden gepresenteerd. Al lijkt er ook in het centrum van de verdediging wat extra mankracht bij te mogen. Een akkoord rond Zinho Vanheusden is echter niet voor meteen.

Tot slot is er ook nog het doelmannendossier. Vanja Milinkovic-Savic zou alvast geland zijn op Belgische bodem. Indien zijn medische proeven succesvol zijn, wordt hij gehuurd van Torino. Toch staat ook de toekomst van Guillermo Ochoa nog niet vast. De Mexicaan lonkt zelf richting een vertrek, maar MPH ziet hem liever blijven.

UPDATE 24/06
De eerste van vier gehoopte aanwinsten zou alvast een feit zijn. Volgens La Dernière Heure is de deal rond Vanja Milinkovic-Savic immers helemaal rond. De doelman legt vandaag nog zijn medische testen af in Luik, waarna zijn uitleenbeurt met aankoopoptie van Torino helemaal rond is. De Serviër zal aanwinst nummer zes worden voor de Rouches.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

Goede aanwinst voor Standard?

Meest recent

'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

22
22
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

50
50
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

131
131
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

147
147
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

89
89
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

167
167
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

287
287
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

101
101
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

490
490
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

253
253
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

438
438
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

369
369
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

385
385
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

73
73
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

62
62
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

97
97
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

232
232
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

345
345
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

216
216
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

97
97
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

177
177
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

231
231
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

83
83

Meer sportnieuws