TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht klaar om toe te slaan, De Ligt heeft gekozen'

1029 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht klaar om toe te slaan, De Ligt heeft gekozen'

Het seizoen 2018-2019 zit erop en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het lijkt er steeds meer op dat Marvelous Nakamba deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge. De interesse in de middenvelder neemt alvast toe. Naast verschillende Engelse en Italiaanse clubs, zou nu ook Galatasaray in de markt zijn voor de Zimbabwaan. Door deze toenemende belangstelling mag Club rekenen op de nodige miljoenen. Belofte Rik De Kuyffer trok overigens naar Lommel SK. 

RSC Anderlecht werkt hard aan de nodige versterking. Volgens Fussballtransfers zou Anderlecht immers alsnog Michel Vlap binnenhalen. De offensieve middenvelder zou zelfs al zondag voorgesteld kunnen worden. De Nederlander laat alvast verstaan dat hij openstaat voor een verhuis naar Brussel. Sterke man Michael Verschueren bevestigde overigens dat de club bijna klaar is om toe te slaan op de mercato.

KRC Genk blijft werk maken van versterking voor het middenveld. Media in Tsjechië melden dat de Limburgers een bod van zes miljoen euro hebben neergelegd voor Patrik Hrosovsky en Viktoria Plzen wil dat op één voorwaarde aanvaarden. Het wil de middenvelder houden voor één wedstrijd in de voorronde van de Champions League. Dat zou dan weer een struikelblok zijn voor Racing. Joseph Aidoo blijft dan weer in beeld bij het Spaanse Celta de Vigo.

Royal Antwerp FC heeft één van zijn winteraanwinsten alweer laten vertrekken. Middenveld David Simao werd zoals verwacht verpatst aan het Griekse AEK Athene. Ook Sambou Yatabaré zou deze zomer nog kunnen vertrekken, hij zou een interessante aanbieding op zak hebben.

Zulte Waregem heeft zich versterkt met Cameron Humphreys. De 20-jarige verdediger komt immers over van het grote Manchester City, waar hij in de jeugdploegen toch aardige dingen liet zien. Nu tekent hij voor drie seizoenen in het Regenboogstadion.

BUITENLAND
Matthijs de Ligt vertrekt deze zomer bij Ajax en kan bij zowat elke Europese topclub terecht. Maar volgens Sky Italia lijkt zijn toekomst nu in Italië te liggen. De voorbije dagen nam De Ligt een welverdiende rustperiode waarin hij alles op een rijtje kon zetten. Uiteindelijk zou hij beslist hebben dat Juventus zijn nieuwe club moet worden. De Oude Dame zou minstens zo'n 70 miljoen euro voor hem betalen aan Ajax, al moet er wel nog een persoonlijk akkoord gevonden worden.

Momenteel ligt hij in conflict met zijn Chinese club Dalian Yifang, maar Yannick Carrasco zou dan kunnen terugkeren naar Europa. Ook een terugkeer naar La Liga zou immers tot de mogelijkheden behoren voor Carrasco. De Rode Duivel was er al actief van 2015 tot januari 2018 bij Atletico Madrid en nu wil FC Sevilla hem naar Spanje terughalen. Dat schrijft Estadio Deportivo.

LEES OOK: Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

Sevilla zou een ideale club zijn voor Carrasco ...

Meest recent

Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

28
28
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

21
21
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

46
46
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

214
214
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

330
330
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

63
63
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

202
202
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

392
392
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

201
201
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

128
128
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

335
335
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

365
365
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

156
156
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

407
407
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

91
91
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

324
324
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

363
363
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

512
512
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

164
164
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

262
262
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

187
187
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

945
945
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

219
219
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

366
366
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

239
239

Meer sportnieuws