TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht klaar om toe te slaan, De Ligt heeft gekozen'

1029 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht klaar om toe te slaan, De Ligt heeft gekozen'

Het seizoen 2018-2019 zit erop en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het lijkt er steeds meer op dat Marvelous Nakamba deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge. De interesse in de middenvelder neemt alvast toe. Naast verschillende Engelse en Italiaanse clubs, zou nu ook Galatasaray in de markt zijn voor de Zimbabwaan. Door deze toenemende belangstelling mag Club rekenen op de nodige miljoenen. Belofte Rik De Kuyffer trok overigens naar Lommel SK. 

RSC Anderlecht werkt hard aan de nodige versterking. Volgens Fussballtransfers zou Anderlecht immers alsnog Michel Vlap binnenhalen. De offensieve middenvelder zou zelfs al zondag voorgesteld kunnen worden. De Nederlander laat alvast verstaan dat hij openstaat voor een verhuis naar Brussel. Sterke man Michael Verschueren bevestigde overigens dat de club bijna klaar is om toe te slaan op de mercato.

KRC Genk blijft werk maken van versterking voor het middenveld. Media in Tsjechië melden dat de Limburgers een bod van zes miljoen euro hebben neergelegd voor Patrik Hrosovsky en Viktoria Plzen wil dat op één voorwaarde aanvaarden. Het wil de middenvelder houden voor één wedstrijd in de voorronde van de Champions League. Dat zou dan weer een struikelblok zijn voor Racing. Joseph Aidoo blijft dan weer in beeld bij het Spaanse Celta de Vigo.

Royal Antwerp FC heeft één van zijn winteraanwinsten alweer laten vertrekken. Middenveld David Simao werd zoals verwacht verpatst aan het Griekse AEK Athene. Ook Sambou Yatabaré zou deze zomer nog kunnen vertrekken, hij zou een interessante aanbieding op zak hebben.

Zulte Waregem heeft zich versterkt met Cameron Humphreys. De 20-jarige verdediger komt immers over van het grote Manchester City, waar hij in de jeugdploegen toch aardige dingen liet zien. Nu tekent hij voor drie seizoenen in het Regenboogstadion.

BUITENLAND
Matthijs de Ligt vertrekt deze zomer bij Ajax en kan bij zowat elke Europese topclub terecht. Maar volgens Sky Italia lijkt zijn toekomst nu in Italië te liggen. De voorbije dagen nam De Ligt een welverdiende rustperiode waarin hij alles op een rijtje kon zetten. Uiteindelijk zou hij beslist hebben dat Juventus zijn nieuwe club moet worden. De Oude Dame zou minstens zo'n 70 miljoen euro voor hem betalen aan Ajax, al moet er wel nog een persoonlijk akkoord gevonden worden.

Momenteel ligt hij in conflict met zijn Chinese club Dalian Yifang, maar Yannick Carrasco zou dan kunnen terugkeren naar Europa. Ook een terugkeer naar La Liga zou immers tot de mogelijkheden behoren voor Carrasco. De Rode Duivel was er al actief van 2015 tot januari 2018 bij Atletico Madrid en nu wil FC Sevilla hem naar Spanje terughalen. Dat schrijft Estadio Deportivo.

LEES OOK: Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Sevilla zou een ideale club zijn voor Carrasco ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

64
64
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

389
389
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

19
19
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

119
119
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

46
46
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

37
37
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

63
63
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

59
59
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

192
192
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

254
254
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

341
341
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

354
354
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

348
348
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

150
150
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

177
177
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

78
78
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

391
391
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

443
443
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

35
35
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

99
99
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

208
208
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

129
129
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

100
100
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

667
667
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

311
311

Meer sportnieuws