'Limbombe verrast iedereen met terugkeer naar Jupiler Pro League'

1457 stemmen
'Limbombe verrast iedereen met terugkeer naar Jupiler Pro League'

Nadat hij met Club Brugge de titel had gewonnen en met oog op een verdere carrière bij de Rode Duivels, besloot Anthony Limbombe vorige zomer dat het tijd was voor een nieuwe uitdaging. Een transfer naar Huddersfield werd in extremis afgeblazen, uiteindelijk koos hij voor het Franse FC Nantes. Maar dat werd allesbehalve een succes.


Limbombe lag bij Les Canaris, waar hij de duurste aankoop ooit werd, niet in de bovenste schuif bij coach Vahid Halilhodzic. En ook het bestuur vond al snel dat het te veel had betaald, naar verluidt zo'n 8 miljoen. Deze zomer zou hij dan ook mogen beschikken en de winger lijkt op de terugweg naar de Jupiler Pro League. Volgens La Dernière Heure alsook enkele Franse bronnen zou Limbombe goed op weg zijn naar Standard. Het zou gaan om een huurdeal.

Dat uitgerekend de Rouches aan hem trekken is niet zo verwonderlijk. Michel Preud'homme was immers de coach die hem destijds ook naar Brugge haalde. Bovendien draagt deze transfer ook een hoog Mogi Bayat-gehalte. Die heeft zich namelijk binnen gewrongen op de burelen van Sclessin en is al langer kind aan huis bij Nantes. Hij regelde ook de vorige transfer van Limbombe. Al werd die deal wel nadrukkelijk onderzocht door de Franse politie, het is dus niet duidelijk hoe de speler nu tegen een nieuwe samenwerking kijkt.

LEES OOK: ‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

Limbombe is te vroeg vertrokken bij Club Brugge ...

Meest recent

Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

2
2
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

158
158
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

133
133
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

65
65
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

239
239
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

443
443
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

402
402
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

304
304
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

453
453
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

127
127
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

151
151
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

89
89
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

92
92
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

193
193
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

302
302
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

656
656
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

161
161
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

88
88
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

285
285
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

427
427
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

304
304
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

117
117
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

242
242

Meer sportnieuws