'Limbombe verrast iedereen met terugkeer naar Jupiler Pro League'

door stemmen
'Limbombe verrast iedereen met terugkeer naar Jupiler Pro League'

Nadat hij met Club Brugge de titel had gewonnen en met oog op een verdere carrière bij de Rode Duivels, besloot Anthony Limbombe vorige zomer dat het tijd was voor een nieuwe uitdaging. Een transfer naar Huddersfield werd in extremis afgeblazen, uiteindelijk koos hij voor het Franse FC Nantes. Maar dat werd allesbehalve een succes.


Limbombe lag bij Les Canaris, waar hij de duurste aankoop ooit werd, niet in de bovenste schuif bij coach Vahid Halilhodzic. En ook het bestuur vond al snel dat het te veel had betaald, naar verluidt zo'n 8 miljoen. Deze zomer zou hij dan ook mogen beschikken en de winger lijkt op de terugweg naar de Jupiler Pro League. Volgens La Dernière Heure alsook enkele Franse bronnen zou Limbombe goed op weg zijn naar Standard. Het zou gaan om een huurdeal.

Dat uitgerekend de Rouches aan hem trekken is niet zo verwonderlijk. Michel Preud'homme was immers de coach die hem destijds ook naar Brugge haalde. Bovendien draagt deze transfer ook een hoog Mogi Bayat-gehalte. Die heeft zich namelijk binnen gewrongen op de burelen van Sclessin en is al langer kind aan huis bij Nantes. Hij regelde ook de vorige transfer van Limbombe. Al werd die deal wel nadrukkelijk onderzocht door de Franse politie, het is dus niet duidelijk hoe de speler nu tegen een nieuwe samenwerking kijkt.

LEES OOK: Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"
255

Limbombe is te vroeg vertrokken bij Club Brugge ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

34
34
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

49
49
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

73
73
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

292
292
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

504
504
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

335
335
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

167
167
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

108
108
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

71
71
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

189
189
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

359
359
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

185
185
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

95
95
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

33
33
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

255
255
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

267
267
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

415
415
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

410
410
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

277
277
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

158
158
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

142
142
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

50
50
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

197
197
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

92
92

Meer sportnieuws