Klopp kondigt transfervuurwerk aan bij Liverpool

door
Klopp kondigt transfervuurwerk aan bij Liverpool

Liverpool werkte een zeer sterk seizoen af, maar in de Premier League greep het ondanks een indrukwekkend aantal van 97 punten nog naast de titel. Manchester City bleek nog net iets sterker. In de Champions League was het echter wel prijs voor de Reds. Nadat ze vorig seizoen de finale nog verloren, sleepten ze deze keer de beker met de grote oren in de wacht na een 2-0-zege tegen Tottenham.


Het zou dus niet zo vergezocht zijn om te zeggen dat de ploeg van Jürgen Klopp niet meer zoveel versterking nodig heeft. Maar de Duitse trainer wil desondanks deze zomer stevig toeslaan op de transfermarkt. "Liverpool is een ambitieuze club. Als we niet dezelfde bedragen zouden uitgeven als andere clubs, zouden we niet in staat zijn om de concurrentie aan te gaan. Iedereen strooit met geld, dus wij moeten hetzelfde doen", stelt hij bij ZDF.

Tot dusver kondigde Liverpool nog geen nieuwkomers aan, maar er zouden wel al enkele transfers in de pijplijn zitten. Zo werd de Engelse vice-kampioen de voorbije weken gelinkt aan onder meer linksachter Junior Firpo (Real Betis) en middenvelder Bruno Fernandes (Sporting Lissabon). Her en der wordt ook geopperd dat er gedacht zou worden aan een terugkeer van Philippe Coutinho, die het moeilijk heeft om zich helemaal door te zetten bij FC Barcelona.

LEES OOK: 'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Moet Liverpool deze zomer veel geld uitgeven om zich te versterken?

Meest recent

KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

8
8
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

77
77
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

32
32
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

124
124
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

62
62
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

336
336
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

47
47
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

251
251
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

584
584
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

195
195
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

865
865
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

487
487
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

425
425
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

569
569
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

24
24
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

65
65
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

520
520
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

397
397
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

283
283
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

325
325
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

105
105
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

740
740
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

285
285
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

550
550
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

790
790

Meer sportnieuws