'Hazard hamert bij Real-bestuur op absolute toptransfer'

door
'Hazard hamert bij Real-bestuur op absolute toptransfer'

Eden Hazard geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie, maar de Rode Duivel zal ongetwijfeld ook al uitkijken naar de start van het nieuwe seizoen. Dan kan hij eindelijk aan de slag bij zijn droomclub Real Madrid. Ondertussen zou hij zich al laten gelden achter de schermen van het Estadio Santiago Bernabeu.


De Koninklijke haalde deze zomer al een pak nieuwe namen in huis, maar de koophonger is nog niet gestild in de Spaanse hoofdstad. Ook het middenveld kan immers nog wat versterking gebruiken. Paul Pogba was het topdoelwit, maar die zou eerder naar een terugkeer richting Juventus neigen. Er zullen dus andere pistes gevolgd moeten worden en wat dat betreft heeft Hazard naar verluidt van zich laten horen.

Zo meldt Diario Gol dat de Rode Duivel bij voorzitter Florentino Pérez heeft gehamerd op de komst van N'Golo Kanté. De wereldkampioen speelde bij Chelsea al succesvol samen met Hazard. Als controleur behoort hij nog steeds tot de wereldtop, maar afgelopen seizoen werd hij door Maurizio Sarri tegen zijn zin in een iets hogere rol gebruikt. De Italiaan is inmiddels al vertrokken op Stamford Brigde, maar Kanté zou een transfer niet op voorhand uitsluiten.

Ook Real-coach Zinedine Zidane zou een grote voorstander zijn van de komst van zijn landgenoot, volgens hem een uitstekend alternatief voor Pogba. Maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Chelsea zal meewerken aan een transfer. De Blues hebben immers een transferverbod en kunnen dus geen vervanger halen. Bovendien lijken ze niet geneigd om opnieuw een topspeler naar Real te laten gaan.

LEES OOK: 'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

🚀 Real Madrid CF-fans lezen nu:

'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'
107

Indien u slechts één speler kon halen, wie zou u in uw ploeg?

Meest recent

'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

10
10
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

87
87
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

170
170
Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

109
109
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

47
47
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

96
96
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

131
131
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

369
369
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

312
312
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

221
221
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

240
240
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

203
203
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

137
137
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

150
150
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

63
63
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

187
187
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

459
459
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

417
417
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

298
298
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

149
149
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

458
458
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

97
97
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

858
858
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

294
294
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

249
249

Meer sportnieuws