'Hazard hamert bij Real-bestuur op absolute toptransfer'

2652 stemmen
'Hazard hamert bij Real-bestuur op absolute toptransfer'

Eden Hazard geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie, maar de Rode Duivel zal ongetwijfeld ook al uitkijken naar de start van het nieuwe seizoen. Dan kan hij eindelijk aan de slag bij zijn droomclub Real Madrid. Ondertussen zou hij zich al laten gelden achter de schermen van het Estadio Santiago Bernabeu.


De Koninklijke haalde deze zomer al een pak nieuwe namen in huis, maar de koophonger is nog niet gestild in de Spaanse hoofdstad. Ook het middenveld kan immers nog wat versterking gebruiken. Paul Pogba was het topdoelwit, maar die zou eerder naar een terugkeer richting Juventus neigen. Er zullen dus andere pistes gevolgd moeten worden en wat dat betreft heeft Hazard naar verluidt van zich laten horen.

Zo meldt Diario Gol dat de Rode Duivel bij voorzitter Florentino Pérez heeft gehamerd op de komst van N'Golo Kanté. De wereldkampioen speelde bij Chelsea al succesvol samen met Hazard. Als controleur behoort hij nog steeds tot de wereldtop, maar afgelopen seizoen werd hij door Maurizio Sarri tegen zijn zin in een iets hogere rol gebruikt. De Italiaan is inmiddels al vertrokken op Stamford Brigde, maar Kanté zou een transfer niet op voorhand uitsluiten.

Ook Real-coach Zinedine Zidane zou een grote voorstander zijn van de komst van zijn landgenoot, volgens hem een uitstekend alternatief voor Pogba. Maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Chelsea zal meewerken aan een transfer. De Blues hebben immers een transferverbod en kunnen dus geen vervanger halen. Bovendien lijken ze niet geneigd om opnieuw een topspeler naar Real te laten gaan.

LEES OOK: Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

🚀

Indien u slechts één speler kon halen, wie zou u in uw ploeg?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

16
16
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

25
25
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

174
174
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

109
109
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

205
205
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

260
260
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

115
115
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

551
551
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

174
174
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

472
472
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

141
141
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

708
708
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

230
230
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

738
738
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

520
520
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

196
196
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

370
370
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1243
1243
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

468
468
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

329
329
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

484
484
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

406
406
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

282
282
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

223
223
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

480
480

Meer sportnieuws