'Hazard hamert bij Real-bestuur op absolute toptransfer'

door
'Hazard hamert bij Real-bestuur op absolute toptransfer'

Eden Hazard geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie, maar de Rode Duivel zal ongetwijfeld ook al uitkijken naar de start van het nieuwe seizoen. Dan kan hij eindelijk aan de slag bij zijn droomclub Real Madrid. Ondertussen zou hij zich al laten gelden achter de schermen van het Estadio Santiago Bernabeu.


De Koninklijke haalde deze zomer al een pak nieuwe namen in huis, maar de koophonger is nog niet gestild in de Spaanse hoofdstad. Ook het middenveld kan immers nog wat versterking gebruiken. Paul Pogba was het topdoelwit, maar die zou eerder naar een terugkeer richting Juventus neigen. Er zullen dus andere pistes gevolgd moeten worden en wat dat betreft heeft Hazard naar verluidt van zich laten horen.

Zo meldt Diario Gol dat de Rode Duivel bij voorzitter Florentino Pérez heeft gehamerd op de komst van N'Golo Kanté. De wereldkampioen speelde bij Chelsea al succesvol samen met Hazard. Als controleur behoort hij nog steeds tot de wereldtop, maar afgelopen seizoen werd hij door Maurizio Sarri tegen zijn zin in een iets hogere rol gebruikt. De Italiaan is inmiddels al vertrokken op Stamford Brigde, maar Kanté zou een transfer niet op voorhand uitsluiten.

Ook Real-coach Zinedine Zidane zou een grote voorstander zijn van de komst van zijn landgenoot, volgens hem een uitstekend alternatief voor Pogba. Maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Chelsea zal meewerken aan een transfer. De Blues hebben immers een transferverbod en kunnen dus geen vervanger halen. Bovendien lijken ze niet geneigd om opnieuw een topspeler naar Real te laten gaan.

LEES OOK: Arsenal niet onklopbaar: tienkoppig Chelsea pakt cruciaal punt

Indien u slechts één speler kon halen, wie zou u in uw ploeg?

Meest recent

Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

23
23
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

21
21
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

206
206
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

34
34
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

78
78
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

330
330
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

109
109
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

136
136
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

124
124
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

169
169
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

311
311
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

432
432
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

154
154
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

618
618
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

322
322
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

200
200
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

322
322
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

271
271
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1008
1008
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

461
461
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

320
320
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

150
150
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

277
277
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

252
252
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

227
227

Meer sportnieuws