'Hazard hamert bij Real-bestuur op absolute toptransfer'

door
'Hazard hamert bij Real-bestuur op absolute toptransfer'

Eden Hazard geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie, maar de Rode Duivel zal ongetwijfeld ook al uitkijken naar de start van het nieuwe seizoen. Dan kan hij eindelijk aan de slag bij zijn droomclub Real Madrid. Ondertussen zou hij zich al laten gelden achter de schermen van het Estadio Santiago Bernabeu.


De Koninklijke haalde deze zomer al een pak nieuwe namen in huis, maar de koophonger is nog niet gestild in de Spaanse hoofdstad. Ook het middenveld kan immers nog wat versterking gebruiken. Paul Pogba was het topdoelwit, maar die zou eerder naar een terugkeer richting Juventus neigen. Er zullen dus andere pistes gevolgd moeten worden en wat dat betreft heeft Hazard naar verluidt van zich laten horen.

Zo meldt Diario Gol dat de Rode Duivel bij voorzitter Florentino Pérez heeft gehamerd op de komst van N'Golo Kanté. De wereldkampioen speelde bij Chelsea al succesvol samen met Hazard. Als controleur behoort hij nog steeds tot de wereldtop, maar afgelopen seizoen werd hij door Maurizio Sarri tegen zijn zin in een iets hogere rol gebruikt. De Italiaan is inmiddels al vertrokken op Stamford Brigde, maar Kanté zou een transfer niet op voorhand uitsluiten.

Ook Real-coach Zinedine Zidane zou een grote voorstander zijn van de komst van zijn landgenoot, volgens hem een uitstekend alternatief voor Pogba. Maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Chelsea zal meewerken aan een transfer. De Blues hebben immers een transferverbod en kunnen dus geen vervanger halen. Bovendien lijken ze niet geneigd om opnieuw een topspeler naar Real te laten gaan.

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Indien u slechts één speler kon halen, wie zou u in uw ploeg?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

63
63
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

105
105
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

100
100
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

85
85
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

184
184
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

152
152
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

39
39
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

361
361
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

596
596
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

356
356
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

121
121
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

440
440
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

166
166
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

265
265
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

478
478
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws