'Hazard hamert bij Real-bestuur op absolute toptransfer'

door
'Hazard hamert bij Real-bestuur op absolute toptransfer'

Eden Hazard geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie, maar de Rode Duivel zal ongetwijfeld ook al uitkijken naar de start van het nieuwe seizoen. Dan kan hij eindelijk aan de slag bij zijn droomclub Real Madrid. Ondertussen zou hij zich al laten gelden achter de schermen van het Estadio Santiago Bernabeu.


De Koninklijke haalde deze zomer al een pak nieuwe namen in huis, maar de koophonger is nog niet gestild in de Spaanse hoofdstad. Ook het middenveld kan immers nog wat versterking gebruiken. Paul Pogba was het topdoelwit, maar die zou eerder naar een terugkeer richting Juventus neigen. Er zullen dus andere pistes gevolgd moeten worden en wat dat betreft heeft Hazard naar verluidt van zich laten horen.

Zo meldt Diario Gol dat de Rode Duivel bij voorzitter Florentino Pérez heeft gehamerd op de komst van N'Golo Kanté. De wereldkampioen speelde bij Chelsea al succesvol samen met Hazard. Als controleur behoort hij nog steeds tot de wereldtop, maar afgelopen seizoen werd hij door Maurizio Sarri tegen zijn zin in een iets hogere rol gebruikt. De Italiaan is inmiddels al vertrokken op Stamford Brigde, maar Kanté zou een transfer niet op voorhand uitsluiten.

Ook Real-coach Zinedine Zidane zou een grote voorstander zijn van de komst van zijn landgenoot, volgens hem een uitstekend alternatief voor Pogba. Maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Chelsea zal meewerken aan een transfer. De Blues hebben immers een transferverbod en kunnen dus geen vervanger halen. Bovendien lijken ze niet geneigd om opnieuw een topspeler naar Real te laten gaan.

LEES OOK: Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

Indien u slechts één speler kon halen, wie zou u in uw ploeg?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

0
0
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

54
54
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

193
193
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

61
61
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

201
201
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

214
214
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

182
182
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

192
192
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

39
39
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

72
72
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

173
173
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

136
136
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

47
47
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

110
110
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

172
172
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

122
122
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

174
174
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

234
234
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

241
241
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

778
778
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

180
180
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

99
99
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

149
149
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

63
63
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

369
369

Meer sportnieuws