TRANSFERUURTJE: 'Transfersoap bij Club, Mirallas terug naar België'

door
TRANSFERUURTJE: 'Transfersoap bij Club, Mirallas terug naar België'

Het seizoen 2018-2019 zit erop en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt zich een heuse soap te ontwikkelen rond de mogelijke komst van Nana Ampomah. De flankaanvaller stuurde woensdag zijn kat naar de eerste training bij Waasland-Beveren, al gaf de speler zelf aan dat het om een misverstand ging. Hij heeft naar eigen zeggen wel een persoonlijk akkoord met Club, maar er is wel concurrentie. Zo zou Waasland-Beveren aanbiedingen tot 5 miljoen euro binnengekregen hebben uit China en Egypte.



Anderlecht zoekt volop naar versterking en de kans is groot dat het daarvoor nog eens bij Manchester City zal aankloppen. Zo bevestigt hoofdtrainer Simon Davies in de Engelse pers de interesse in Matt Smith. De jonge Welshe international maakte afgelopen seizoen indruk op huurbasis bij FC Twente.

Verder toont Anderlecht ook interesse in Kevin Mirallas. De Rode Duivel kon tijdens zijn uitleenbeurt aan Fiorentina geen definitieve transfer afdwingen en ook bij Everton heeft hij geen toekomst meer. De aanvaller zou een terugkeer naar België wel zien zitten en Anderlecht zou één van de clubs zijn die hem daarbij willen helpen. Ook Standard en Antwerp azen echter op zijn komst.



De Great Old krijgt wel slecht nieuws, want het ziet wellicht nog één van zijn sterkhouders vertrekken. Dino Arslanagic zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar Fenerbahçe en zelfs al een persoonlijk akkoord hebben met de Turkse topclub. Hij zou er voor twee jaar met optie kunnen tekenen. Antwerp wil de verdediger niet laten vertrekken.

KV Oostende lijkt deze zomer afscheid te nemen van Rocky Bushiri. De belofteninternational geniet interesse uit het Engelse Championship en ruziet nu met KVO over een transfer. Bushiri meent immers transfervrij te kunnen vertrekken nadat Hugo Broos enkele maanden geleden de optie in zijn aflopende contract te laat lichtte, terwijl de kustploeg nog een transfersom hoopt te kunnen vangen.



BUITENLAND

Bij Real Madrid mogen we deze zomer mogelijk nog enkele transferbommen verwachten. Zo aast de Koninklijke op Paul Pogba, maar het lijkt er niet op dat ze de Fransman zullen kunnen overtuigen. Pogba zou zelf immers de voorkeur geven aan een terugkeer naar Juventus, al moeten zij wel nog een financieel akkoord vinden met de speler én Manchester United.

In de strijd om Neymar is Real daarentegen wel nog steeds volop in de running en de Spanjaarden zouden zelfs al een eerste fraaie voorstel aan Paris Saint-Germain gedaan hebben. Real zou 130 miljoen euro willen betalen voor de Braziliaanse ster, maar daarnaast zou PSG ook nog een speler in ruil krijgen. Daarvoor mogen de Fransen kiezen tussen Gareth Bale en James Rodriguez.

LEES OOK: 'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Is Ampomah 5 miljoen euro waard?

Meest recent

Garcia vs. De Bilde: is dít de reden voor spanningen?

De Rode Duivels vierden dinsdagavond een uitgebreid feestje na hun kwalificatie voor het WK 2026. ...

0
0
Twee nieuwe WK-sprookjes, opsteker Duivels bij loting

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht geplaatst voor het WK in Canada, Mexico en de ...

73
73
'De Cat grof wild: transferplannen Anderlecht bekend'

Door de vroegtijdige uitschakeling van de Belgische ploeg op het WK U17, is Nathan De Cat ruim op ...

145
145
‘Druk op García stijgt: Belgische topcoach klopt al aan’

De druk op Rudi García wordt met de dag zwaarder: de resultaten vallen nog mee, maar op het ...

155
155
België naar WK: buitenlandse pers smult van één Rode Duivel

Als de balletjes op vijf december in de trommel gaan voor de loting van de groepsfase op het WK ...

138
138
Domper op feestavond: Garcia clasht met Gilles De Bilde

De Rode Duivels gaan naar het WK 2026! Zoals verwacht werd de kwalificatie dinsdagavond verzilverd ...

549
549
Met nieuwe bondscoach naar WK? 'Vincent Mannaert aan zet'

De Rode Duivels zijn sinds dinsdagavond zeker van hun WK-ticket na een mooie gala-avond tegen ...

105
105
Duivel solliciteert meteen naar WK: "Verdien mijn plaats"

De Rode Duivels mogen naar het WK, zoveel is nu ook definitief duidelijk. De kwalificatie kon hen ...

216
216
Kranten unaniem: één Rode Duivel alweer dé uitblinker

De Rode Duivels hebben dinsdagavond uiteindelijk toch hun WK-ticket in stijl weten binnen te halen. ...

265
265
Deze landen mogen al naar WK, zo zien barrages eruit

Dinsdagavond werden de laatste kwalificatiewedstrijden voor het WK afgewerkt. Enkel in Noord-Amerika ...

268
268
Spanje, Zwitserland, Oostenrijk, Schotland naar WK na thrillers

Naast de Rode Duivels wisten nog een aantal Europese landen zich dinsdag van het WK te verzilveren. ...

97
97
Rode Duivels mogen met monsterscore toch nog naar WK

De Rode Duivels hebben dinsdagavond gewoon hun ticket voor het WK binnengehaald. Tegen Liechtenstein ...

108
108
Van Gaal ziet pijnlijke oorzaak voor crisis bij Ajax

Voor Ajax is het alweer een zwaar tegenvallend seizoen aan het worden. In de Eredivisie heeft het nu ...

66
66
Toch nog een opsteker: jonge Duivels mogen nog dromen van EK

Het is voor de Belgische nationale jeugdelftallen geen al te best interlandluik geworden. De Jonge ...

164
164
Rode Duivels op voorsprong, maar fans uiten grote twijfel

De Rode Duivels lijken goed op weg om hun ticket voor het WK gewoon binnen te halen. Tegen ...

144
144
'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

233
233
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

71
71
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

167
167
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

433
433
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

393
393
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

94
94
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

105
105
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

113
113
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

923
923
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

128
128

Meer sportnieuws