TRANSFERUURTJE: 'Transfersoap bij Club, Mirallas terug naar België'

door
TRANSFERUURTJE: 'Transfersoap bij Club, Mirallas terug naar België'

Het seizoen 2018-2019 zit erop en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt zich een heuse soap te ontwikkelen rond de mogelijke komst van Nana Ampomah. De flankaanvaller stuurde woensdag zijn kat naar de eerste training bij Waasland-Beveren, al gaf de speler zelf aan dat het om een misverstand ging. Hij heeft naar eigen zeggen wel een persoonlijk akkoord met Club, maar er is wel concurrentie. Zo zou Waasland-Beveren aanbiedingen tot 5 miljoen euro binnengekregen hebben uit China en Egypte.



Anderlecht zoekt volop naar versterking en de kans is groot dat het daarvoor nog eens bij Manchester City zal aankloppen. Zo bevestigt hoofdtrainer Simon Davies in de Engelse pers de interesse in Matt Smith. De jonge Welshe international maakte afgelopen seizoen indruk op huurbasis bij FC Twente.

Verder toont Anderlecht ook interesse in Kevin Mirallas. De Rode Duivel kon tijdens zijn uitleenbeurt aan Fiorentina geen definitieve transfer afdwingen en ook bij Everton heeft hij geen toekomst meer. De aanvaller zou een terugkeer naar België wel zien zitten en Anderlecht zou één van de clubs zijn die hem daarbij willen helpen. Ook Standard en Antwerp azen echter op zijn komst.



De Great Old krijgt wel slecht nieuws, want het ziet wellicht nog één van zijn sterkhouders vertrekken. Dino Arslanagic zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar Fenerbahçe en zelfs al een persoonlijk akkoord hebben met de Turkse topclub. Hij zou er voor twee jaar met optie kunnen tekenen. Antwerp wil de verdediger niet laten vertrekken.

KV Oostende lijkt deze zomer afscheid te nemen van Rocky Bushiri. De belofteninternational geniet interesse uit het Engelse Championship en ruziet nu met KVO over een transfer. Bushiri meent immers transfervrij te kunnen vertrekken nadat Hugo Broos enkele maanden geleden de optie in zijn aflopende contract te laat lichtte, terwijl de kustploeg nog een transfersom hoopt te kunnen vangen.



BUITENLAND

Bij Real Madrid mogen we deze zomer mogelijk nog enkele transferbommen verwachten. Zo aast de Koninklijke op Paul Pogba, maar het lijkt er niet op dat ze de Fransman zullen kunnen overtuigen. Pogba zou zelf immers de voorkeur geven aan een terugkeer naar Juventus, al moeten zij wel nog een financieel akkoord vinden met de speler én Manchester United.

In de strijd om Neymar is Real daarentegen wel nog steeds volop in de running en de Spanjaarden zouden zelfs al een eerste fraaie voorstel aan Paris Saint-Germain gedaan hebben. Real zou 130 miljoen euro willen betalen voor de Braziliaanse ster, maar daarnaast zou PSG ook nog een speler in ruil krijgen. Daarvoor mogen de Fransen kiezen tussen Gareth Bale en James Rodriguez.

LEES OOK: Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

Is Ampomah 5 miljoen euro waard?

Meest recent

Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

51
51
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

17
17
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

115
115
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

24
24
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

523
523
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

81
81
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

273
273
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

315
315
"Geen dribbel lukte" - Club-smaakmaker krijgt volle laag

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

434
434
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

339
339
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

296
296
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

421
421
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

388
388
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

410
410
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

220
220
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

122
122
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

348
348
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

171
171
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

223
223
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

187
187
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

185
185
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

539
539
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

106
106
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

185
185

Meer sportnieuws