TRANSFERUURTJE: 'Transfersoap bij Club, Mirallas terug naar België'

door
TRANSFERUURTJE: 'Transfersoap bij Club, Mirallas terug naar België'

Het seizoen 2018-2019 zit erop en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt zich een heuse soap te ontwikkelen rond de mogelijke komst van Nana Ampomah. De flankaanvaller stuurde woensdag zijn kat naar de eerste training bij Waasland-Beveren, al gaf de speler zelf aan dat het om een misverstand ging. Hij heeft naar eigen zeggen wel een persoonlijk akkoord met Club, maar er is wel concurrentie. Zo zou Waasland-Beveren aanbiedingen tot 5 miljoen euro binnengekregen hebben uit China en Egypte.



Anderlecht zoekt volop naar versterking en de kans is groot dat het daarvoor nog eens bij Manchester City zal aankloppen. Zo bevestigt hoofdtrainer Simon Davies in de Engelse pers de interesse in Matt Smith. De jonge Welshe international maakte afgelopen seizoen indruk op huurbasis bij FC Twente.

Verder toont Anderlecht ook interesse in Kevin Mirallas. De Rode Duivel kon tijdens zijn uitleenbeurt aan Fiorentina geen definitieve transfer afdwingen en ook bij Everton heeft hij geen toekomst meer. De aanvaller zou een terugkeer naar België wel zien zitten en Anderlecht zou één van de clubs zijn die hem daarbij willen helpen. Ook Standard en Antwerp azen echter op zijn komst.



De Great Old krijgt wel slecht nieuws, want het ziet wellicht nog één van zijn sterkhouders vertrekken. Dino Arslanagic zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar Fenerbahçe en zelfs al een persoonlijk akkoord hebben met de Turkse topclub. Hij zou er voor twee jaar met optie kunnen tekenen. Antwerp wil de verdediger niet laten vertrekken.

KV Oostende lijkt deze zomer afscheid te nemen van Rocky Bushiri. De belofteninternational geniet interesse uit het Engelse Championship en ruziet nu met KVO over een transfer. Bushiri meent immers transfervrij te kunnen vertrekken nadat Hugo Broos enkele maanden geleden de optie in zijn aflopende contract te laat lichtte, terwijl de kustploeg nog een transfersom hoopt te kunnen vangen.



BUITENLAND

Bij Real Madrid mogen we deze zomer mogelijk nog enkele transferbommen verwachten. Zo aast de Koninklijke op Paul Pogba, maar het lijkt er niet op dat ze de Fransman zullen kunnen overtuigen. Pogba zou zelf immers de voorkeur geven aan een terugkeer naar Juventus, al moeten zij wel nog een financieel akkoord vinden met de speler én Manchester United.

In de strijd om Neymar is Real daarentegen wel nog steeds volop in de running en de Spanjaarden zouden zelfs al een eerste fraaie voorstel aan Paris Saint-Germain gedaan hebben. Real zou 130 miljoen euro willen betalen voor de Braziliaanse ster, maar daarnaast zou PSG ook nog een speler in ruil krijgen. Daarvoor mogen de Fransen kiezen tussen Gareth Bale en James Rodriguez.

LEES OOK: Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Is Ampomah 5 miljoen euro waard?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

38
38
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

48
48
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

36
36
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

179
179
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

229
229
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

27
27
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

71
71
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

159
159
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

116
116
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

455
455
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

531
531
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

462
462
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

507
507
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

316
316
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

456
456
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1184
1184
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1344
1344
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

386
386
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

406
406
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

370
370
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

365
365
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

652
652
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

786
786
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

323
323

Meer sportnieuws