TRANSFERUURTJE: 'Transfersoap bij Club, Mirallas terug naar België'

540 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Transfersoap bij Club, Mirallas terug naar België'

Het seizoen 2018-2019 zit erop en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt zich een heuse soap te ontwikkelen rond de mogelijke komst van Nana Ampomah. De flankaanvaller stuurde woensdag zijn kat naar de eerste training bij Waasland-Beveren, al gaf de speler zelf aan dat het om een misverstand ging. Hij heeft naar eigen zeggen wel een persoonlijk akkoord met Club, maar er is wel concurrentie. Zo zou Waasland-Beveren aanbiedingen tot 5 miljoen euro binnengekregen hebben uit China en Egypte.



Anderlecht zoekt volop naar versterking en de kans is groot dat het daarvoor nog eens bij Manchester City zal aankloppen. Zo bevestigt hoofdtrainer Simon Davies in de Engelse pers de interesse in Matt Smith. De jonge Welshe international maakte afgelopen seizoen indruk op huurbasis bij FC Twente.

Verder toont Anderlecht ook interesse in Kevin Mirallas. De Rode Duivel kon tijdens zijn uitleenbeurt aan Fiorentina geen definitieve transfer afdwingen en ook bij Everton heeft hij geen toekomst meer. De aanvaller zou een terugkeer naar België wel zien zitten en Anderlecht zou één van de clubs zijn die hem daarbij willen helpen. Ook Standard en Antwerp azen echter op zijn komst.



De Great Old krijgt wel slecht nieuws, want het ziet wellicht nog één van zijn sterkhouders vertrekken. Dino Arslanagic zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar Fenerbahçe en zelfs al een persoonlijk akkoord hebben met de Turkse topclub. Hij zou er voor twee jaar met optie kunnen tekenen. Antwerp wil de verdediger niet laten vertrekken.

KV Oostende lijkt deze zomer afscheid te nemen van Rocky Bushiri. De belofteninternational geniet interesse uit het Engelse Championship en ruziet nu met KVO over een transfer. Bushiri meent immers transfervrij te kunnen vertrekken nadat Hugo Broos enkele maanden geleden de optie in zijn aflopende contract te laat lichtte, terwijl de kustploeg nog een transfersom hoopt te kunnen vangen.



BUITENLAND

Bij Real Madrid mogen we deze zomer mogelijk nog enkele transferbommen verwachten. Zo aast de Koninklijke op Paul Pogba, maar het lijkt er niet op dat ze de Fransman zullen kunnen overtuigen. Pogba zou zelf immers de voorkeur geven aan een terugkeer naar Juventus, al moeten zij wel nog een financieel akkoord vinden met de speler én Manchester United.

In de strijd om Neymar is Real daarentegen wel nog steeds volop in de running en de Spanjaarden zouden zelfs al een eerste fraaie voorstel aan Paris Saint-Germain gedaan hebben. Real zou 130 miljoen euro willen betalen voor de Braziliaanse ster, maar daarnaast zou PSG ook nog een speler in ruil krijgen. Daarvoor mogen de Fransen kiezen tussen Gareth Bale en James Rodriguez.

LEES OOK: ''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Is Ampomah 5 miljoen euro waard?

Meest recent

Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

27
27
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

295
295
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

819
819
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

36
36
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

334
334
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

104
104
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

263
263
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

504
504
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

133
133
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

109
109
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

266
266
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

191
191
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

189
189
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

242
242
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

667
667
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

496
496
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

552
552
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

244
244
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

292
292
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

852
852
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

711
711
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

239
239
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

160
160
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

266
266

Meer sportnieuws