Joos doet pijnlijke vaststelling over beloften: "Geen Hazard of Lukaku"

466 stemmen
Joos doet pijnlijke vaststelling over beloften:

Voor de Belgische beloften is het EK U21 een ontgoocheling geworden. Na twee wedstrijden zijn ze al uitgeschakeld, nadat zowel tegen Polen als Spanje verloren werd. Twee keer had er meer kunnen inzitten, maar bleken de Belgen niet efficiënt genoeg. Het noopt Filip Joos dan ook tot een pijnlijke vaststelling voor de toekomst.


"Je kan hier komen zitten en zeggen: "Hazard en Lukaku hadden deze erin getrapt." Dat is niet eerlijk. Dit zijn gewoon andere jongens. We weten dat het een andere generatie is, waarvan niet iedereen de A-ploeg zal halen", stelt de commentator vast bij Sporza.

"
Maar ik heb ook wel een paar goede prestaties gezien. Ik vond Faes-Bornauw sterk centraal achterin en De Wolf keepte echt goed. Het was voor hem ook niet gemakkelijk. Hij had lang niet gespeeld en kreeg ook meteen een doelpunt binnen in het begin van de wedstrijd. De hele ploeg was daarna weerbaar. Schrijvers speelde op de 10 een goede tweede helft en je zag wat voor een gave voetballer hij eigenlijk is. Hij miste ook wel een kans die hij normaal niet laat liggen. Dat zijn wat pechmomenten."

LEES OOK: Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Zullen er spelers uit deze lichting de A-ploeg halen?

Meest recent

De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

36
36
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

62
62
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

81
81
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

28
28
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

331
331
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

305
305
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

291
291
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

241
241
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

466
466
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

279
279
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

398
398
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

116
116
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1746
1746
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

157
157
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

241
241
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

211
211
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

335
335
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

157
157
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

447
447

Meer sportnieuws