Conflict tussen Roma en Totti ontspoort: "Ronduit fantasierijk"

door
Conflict tussen Roma en Totti ontspoort:

Maandag geraakte bekend dat er na bijna 30 jaar een einde komt aan de samenwerking tussen AS Roma en Francesco Totti. Het clubboegbeeld was na zijn spelerscarrière actief binnen het bestuur, maar zag die functie blijkbaar niet meer zitten. Zijn vertrek zorgt nu echter voor een koude oorlog tussen hem en de clubleiding.


Op een persconferentie om zijn beslissing toe te lichten, haalde de Italiaan immers zwaar uit naar de clubleiding. "Ze wilden alle Romeinen weg bij de club en daarin zijn ze geslaagd. Sinds de Amerikanen kwamen, hebben ze dat op allerlei manieren geprobeerd en het is ze gelukt", haalt hij uit naar de eigenaars uit de VS. Maar het bestuur laat het hier niet bij en reageerde inmiddels via een statement.

Daarin zet de club Totti op zijn beurt weer op zijn plaats. "AS Roma is extreem teleurgesteld dat Francesco Totti heeft besloten de club te verlaten, in plaats in te gaan op ons aanbod om als technisch directeur aan de slag te gaan. Het gaat hier om een van de belangrijkste posities binnen de club, die alle aandacht en toewijding vereist. We waren bereid hem daarin te helpen", klinkt het onder meer.

Totti krijgt verder ook nog een veeg uit de pan over zijn uithalen op de persconferentie. "We begrijpen hoe moeilijk het voor hem moet zijn om AS Roma na dertig jaar te verlaten, maar we zijn ook van mening dat zijn interpretatie van feiten en van beslissingen van de club ronduit fantasierijk en verre van reëel zijn."

LEES OOK: Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Vindt u dat Roma de laatste jaren goed bestuurd werd?

Meest recent

Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

4
4
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

26
26
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

75
75
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

169
169
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

49
49
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

268
268
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

59
59
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

119
119
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

114
114
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

64
64
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

100
100
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

269
269
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

798
798
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

360
360
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

279
279
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

740
740
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

195
195
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

675
675
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

465
465
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

146
146
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

993
993
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

45
45
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

402
402
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

911
911
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

1094
1094

Meer sportnieuws