Conflict tussen Roma en Totti ontspoort: "Ronduit fantasierijk"

door
Conflict tussen Roma en Totti ontspoort:

Maandag geraakte bekend dat er na bijna 30 jaar een einde komt aan de samenwerking tussen AS Roma en Francesco Totti. Het clubboegbeeld was na zijn spelerscarrière actief binnen het bestuur, maar zag die functie blijkbaar niet meer zitten. Zijn vertrek zorgt nu echter voor een koude oorlog tussen hem en de clubleiding.


Op een persconferentie om zijn beslissing toe te lichten, haalde de Italiaan immers zwaar uit naar de clubleiding. "Ze wilden alle Romeinen weg bij de club en daarin zijn ze geslaagd. Sinds de Amerikanen kwamen, hebben ze dat op allerlei manieren geprobeerd en het is ze gelukt", haalt hij uit naar de eigenaars uit de VS. Maar het bestuur laat het hier niet bij en reageerde inmiddels via een statement.

Daarin zet de club Totti op zijn beurt weer op zijn plaats. "AS Roma is extreem teleurgesteld dat Francesco Totti heeft besloten de club te verlaten, in plaats in te gaan op ons aanbod om als technisch directeur aan de slag te gaan. Het gaat hier om een van de belangrijkste posities binnen de club, die alle aandacht en toewijding vereist. We waren bereid hem daarin te helpen", klinkt het onder meer.

Totti krijgt verder ook nog een veeg uit de pan over zijn uithalen op de persconferentie. "We begrijpen hoe moeilijk het voor hem moet zijn om AS Roma na dertig jaar te verlaten, maar we zijn ook van mening dat zijn interpretatie van feiten en van beslissingen van de club ronduit fantasierijk en verre van reëel zijn."

LEES OOK: In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

Vindt u dat Roma de laatste jaren goed bestuurd werd?

Meest recent

Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

15
15
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

108
108
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

88
88
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

557
557
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

55
55
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

70
70
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

206
206
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

110
110
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

347
347
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

146
146
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

179
179
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

142
142
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

206
206
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

239
239
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

165
165
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

178
178
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

42
42
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

341
341
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

601
601
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

357
357
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

185
185
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

67
67
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

171
171
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

138
138
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

484
484

Meer sportnieuws