Conflict tussen Roma en Totti ontspoort: "Ronduit fantasierijk"

door
Conflict tussen Roma en Totti ontspoort:

Maandag geraakte bekend dat er na bijna 30 jaar een einde komt aan de samenwerking tussen AS Roma en Francesco Totti. Het clubboegbeeld was na zijn spelerscarrière actief binnen het bestuur, maar zag die functie blijkbaar niet meer zitten. Zijn vertrek zorgt nu echter voor een koude oorlog tussen hem en de clubleiding.


Op een persconferentie om zijn beslissing toe te lichten, haalde de Italiaan immers zwaar uit naar de clubleiding. "Ze wilden alle Romeinen weg bij de club en daarin zijn ze geslaagd. Sinds de Amerikanen kwamen, hebben ze dat op allerlei manieren geprobeerd en het is ze gelukt", haalt hij uit naar de eigenaars uit de VS. Maar het bestuur laat het hier niet bij en reageerde inmiddels via een statement.

Daarin zet de club Totti op zijn beurt weer op zijn plaats. "AS Roma is extreem teleurgesteld dat Francesco Totti heeft besloten de club te verlaten, in plaats in te gaan op ons aanbod om als technisch directeur aan de slag te gaan. Het gaat hier om een van de belangrijkste posities binnen de club, die alle aandacht en toewijding vereist. We waren bereid hem daarin te helpen", klinkt het onder meer.

Totti krijgt verder ook nog een veeg uit de pan over zijn uithalen op de persconferentie. "We begrijpen hoe moeilijk het voor hem moet zijn om AS Roma na dertig jaar te verlaten, maar we zijn ook van mening dat zijn interpretatie van feiten en van beslissingen van de club ronduit fantasierijk en verre van reëel zijn."

LEES OOK: Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Vindt u dat Roma de laatste jaren goed bestuurd werd?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

48
48
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

76
76
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

90
90
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

161
161
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

123
123
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

87
87
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

32
32
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

121
121
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

40
40
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

408
408
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

357
357
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

134
134
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

233
233
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

36
36
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

728
728
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

135
135
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

477
477
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

265
265
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

58
58
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

600
600
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

435
435
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

223
223
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

630
630
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

68
68

Meer sportnieuws