'Real Madrid doet eerste bod voor nieuwe transferbom'

1873 stemmen
'Real Madrid doet eerste bod voor nieuwe transferbom'

Real Madrid liet het de voorbije jaren na om door te selecteren en moest daarvoor de tol betalen tijdens het afgelopen seizoen. Het bestuur in de Spaanse hoofdstad heeft zijn lesje dan ook geleerd. Zo wordt er deze zomer weer vlot met miljoenen gesmeten op de transfermarkt.


Naast Eden Hazard haalde de Koninklijke ook al Luka Jovic, Ferland Mendy, Eder Militao en Rodrygo Goes in huis. Maar de koophonger is nog lang niet gestild in het Estadio Santiago Bernabeu. Ook het middenveld kan nog wat mankracht gebruiken en naar verluidt wil coach Zinedine Zidane absoluut zijn landgenoot Paul Pogba erbij hebben. Die zou zich niet langer goed voelen bij Manchester United en liet afgelopen weekend nog verstaan dat het tijd is voor een nieuwe uitdaging.

Real blijft dan ook niet bij de pakken zitten en volgens The Sun zou inmiddels het eerste officiële bod uitgebracht zijn. De Koninklijke zou zo'n 90 miljoen pond over hebben voor de Fransman, 1 miljoen pond meer dan wat United destijds aan Juventus betaalde voor de middenvelder. Maar toch blijkt dat voorlopig niet voldoende.

De Engelsen zouden Pogba immers tóch op Old Trafford willen houden, volgens The Daily Mail zou hij zich zelfs aan een nieuw contractvoorstel mogen verwachten. Bovendien zouden zijn uitspraken van zondag niet erg geapprecieerd worden, zo schrijft AS. Daarom zou United mikken op een transfersom van zo'n 150 miljoen pond, een slordige 167 miljoen euro, en dat is voor Real vooralsnog veel te hoog.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

🚀

Pogba speelt volgend seizoen gewoon bij United ...

Meest recent

'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

21
21
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

47
47
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

83
83
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

134
134
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

466
466
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

325
325
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

83
83
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

365
365
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

56
56
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

309
309
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

99
99
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

38
38
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

97
97
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

361
361
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

282
282
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

108
108
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

612
612
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

318
318
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

143
143
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

632
632
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

257
257
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

227
227
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

73
73
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

1022
1022

Meer sportnieuws