'Real Madrid doet eerste bod voor nieuwe transferbom'

door
'Real Madrid doet eerste bod voor nieuwe transferbom'

Real Madrid liet het de voorbije jaren na om door te selecteren en moest daarvoor de tol betalen tijdens het afgelopen seizoen. Het bestuur in de Spaanse hoofdstad heeft zijn lesje dan ook geleerd. Zo wordt er deze zomer weer vlot met miljoenen gesmeten op de transfermarkt.


Naast Eden Hazard haalde de Koninklijke ook al Luka Jovic, Ferland Mendy, Eder Militao en Rodrygo Goes in huis. Maar de koophonger is nog lang niet gestild in het Estadio Santiago Bernabeu. Ook het middenveld kan nog wat mankracht gebruiken en naar verluidt wil coach Zinedine Zidane absoluut zijn landgenoot Paul Pogba erbij hebben. Die zou zich niet langer goed voelen bij Manchester United en liet afgelopen weekend nog verstaan dat het tijd is voor een nieuwe uitdaging.

Real blijft dan ook niet bij de pakken zitten en volgens The Sun zou inmiddels het eerste officiële bod uitgebracht zijn. De Koninklijke zou zo'n 90 miljoen pond over hebben voor de Fransman, 1 miljoen pond meer dan wat United destijds aan Juventus betaalde voor de middenvelder. Maar toch blijkt dat voorlopig niet voldoende.

De Engelsen zouden Pogba immers tóch op Old Trafford willen houden, volgens The Daily Mail zou hij zich zelfs aan een nieuw contractvoorstel mogen verwachten. Bovendien zouden zijn uitspraken van zondag niet erg geapprecieerd worden, zo schrijft AS. Daarom zou United mikken op een transfersom van zo'n 150 miljoen pond, een slordige 167 miljoen euro, en dat is voor Real vooralsnog veel te hoog.

LEES OOK: 'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Pogba speelt volgend seizoen gewoon bij United ...

Meest recent

'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

23
23
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

65
65
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

189
189
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

179
179
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

440
440
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

422
422
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

300
300
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

90
90
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

36
36
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

290
290
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

335
335
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

42
42
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

758
758
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

144
144
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

507
507
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

264
264
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

125
125
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

837
837
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

192
192
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

291
291
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

205
205
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

185
185
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

455
455
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

30
30

Meer sportnieuws