'Real Madrid doet eerste bod voor nieuwe transferbom'

door
'Real Madrid doet eerste bod voor nieuwe transferbom'

Real Madrid liet het de voorbije jaren na om door te selecteren en moest daarvoor de tol betalen tijdens het afgelopen seizoen. Het bestuur in de Spaanse hoofdstad heeft zijn lesje dan ook geleerd. Zo wordt er deze zomer weer vlot met miljoenen gesmeten op de transfermarkt.


Naast Eden Hazard haalde de Koninklijke ook al Luka Jovic, Ferland Mendy, Eder Militao en Rodrygo Goes in huis. Maar de koophonger is nog lang niet gestild in het Estadio Santiago Bernabeu. Ook het middenveld kan nog wat mankracht gebruiken en naar verluidt wil coach Zinedine Zidane absoluut zijn landgenoot Paul Pogba erbij hebben. Die zou zich niet langer goed voelen bij Manchester United en liet afgelopen weekend nog verstaan dat het tijd is voor een nieuwe uitdaging.

Real blijft dan ook niet bij de pakken zitten en volgens The Sun zou inmiddels het eerste officiële bod uitgebracht zijn. De Koninklijke zou zo'n 90 miljoen pond over hebben voor de Fransman, 1 miljoen pond meer dan wat United destijds aan Juventus betaalde voor de middenvelder. Maar toch blijkt dat voorlopig niet voldoende.

De Engelsen zouden Pogba immers tóch op Old Trafford willen houden, volgens The Daily Mail zou hij zich zelfs aan een nieuw contractvoorstel mogen verwachten. Bovendien zouden zijn uitspraken van zondag niet erg geapprecieerd worden, zo schrijft AS. Daarom zou United mikken op een transfersom van zo'n 150 miljoen pond, een slordige 167 miljoen euro, en dat is voor Real vooralsnog veel te hoog.

LEES OOK: Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Pogba speelt volgend seizoen gewoon bij United ...

Meest recent

Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

10
10
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

136
136
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

21
21
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

75
75
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

199
199
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

360
360
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

326
326
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

49
49
'Genk pusht voor coach: gesprek met topkandidaat gepland'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

900
900
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

238
238
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

427
427
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

75
75
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1071
1071
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

111
111
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

205
205
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

325
325
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

121
121
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

405
405
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

351
351
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

80
80
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

41
41
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

965
965
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

98
98
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

175
175
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

744
744

Meer sportnieuws