'Real Madrid doet eerste bod voor nieuwe transferbom'

1873 stemmen
'Real Madrid doet eerste bod voor nieuwe transferbom'

Real Madrid liet het de voorbije jaren na om door te selecteren en moest daarvoor de tol betalen tijdens het afgelopen seizoen. Het bestuur in de Spaanse hoofdstad heeft zijn lesje dan ook geleerd. Zo wordt er deze zomer weer vlot met miljoenen gesmeten op de transfermarkt.


Naast Eden Hazard haalde de Koninklijke ook al Luka Jovic, Ferland Mendy, Eder Militao en Rodrygo Goes in huis. Maar de koophonger is nog lang niet gestild in het Estadio Santiago Bernabeu. Ook het middenveld kan nog wat mankracht gebruiken en naar verluidt wil coach Zinedine Zidane absoluut zijn landgenoot Paul Pogba erbij hebben. Die zou zich niet langer goed voelen bij Manchester United en liet afgelopen weekend nog verstaan dat het tijd is voor een nieuwe uitdaging.

Real blijft dan ook niet bij de pakken zitten en volgens The Sun zou inmiddels het eerste officiële bod uitgebracht zijn. De Koninklijke zou zo'n 90 miljoen pond over hebben voor de Fransman, 1 miljoen pond meer dan wat United destijds aan Juventus betaalde voor de middenvelder. Maar toch blijkt dat voorlopig niet voldoende.

De Engelsen zouden Pogba immers tóch op Old Trafford willen houden, volgens The Daily Mail zou hij zich zelfs aan een nieuw contractvoorstel mogen verwachten. Bovendien zouden zijn uitspraken van zondag niet erg geapprecieerd worden, zo schrijft AS. Daarom zou United mikken op een transfersom van zo'n 150 miljoen pond, een slordige 167 miljoen euro, en dat is voor Real vooralsnog veel te hoog.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

🚀

Pogba speelt volgend seizoen gewoon bij United ...

Meest recent

Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

26
26
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

7
7
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

43
43
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

13
13
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

31
31
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

254
254
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

106
106
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

90
90
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

68
68
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

172
172
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

532
532
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

729
729
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

615
615
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

102
102
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

456
456
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

634
634
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

264
264
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

78
78
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

264
264
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

489
489
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

270
270
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

756
756
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

239
239
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

253
253
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

608
608

Meer sportnieuws