'Club Brugge en KRC Genk strijden om 'nieuwe Aubameyang''

1318 stemmen
'Club Brugge en KRC Genk strijden om 'nieuwe Aubameyang''

Bij Club Brugge worden momenteel de medische proeven afgewerkt, eind deze week vinden normaal gezien de eerste trainingen van de voorbereiding plaats. Coach Philippe Clement mag dan zo'n 26 spelers verwelkomen. Op Odillon Kossounou na, zitten daar echter nog geen zomeraanwinsten bij.


Maar daar lijkt weldra verandering in te gaan komen. Blauw-Zwart zal zich deze zomer sowieso op meerdere posities versterken, met name een nieuwe spits is prioritair om het vertrek van Wesley Moraes op te vangen. En daarvoor zou Blauw-Zwart onder meer richting Italië lonken. Zo heeft Club naar verluidt een oogje laten vallen op David Okereke. Deze Nigeriaan maakte het voorbije seizoen indruk bij tweedeklasser Spezia, waar hij goed was voor 10 goals en 12 assists in 30 competitiewedstrijden. Het voordeel is dat Okereke ook op de flanken kan worden uitgespeeld.

Maar Blauw-Zwart krijgt wel pittige concurrentie voor de 21-jarige, die in eigen land wordt bestempeld als de 'nieuwe Pierre-Emerick Aubameyang'. "Crystal Palace, Southampton en Newcastle tonen belangstelling, maar er zijn nog meer clubs die hem willen. Club Brugge, Genk en Sassuolo hebben zelfs verregaande interesse", laat makelaar Ben Itorho weten aan All Nigeria Soccer. Eerder werd hij ook al aan Standard gelinkt, maar die interesse lijkt bekoeld.

Omdat Okereke geen vaste A-international is, zal voor hem echter moeilijk worden een werkvergunning te krijgen in Engeland. En dus lijken Club en Genk een streepje voor te hebben. "Men wil hem graag naar de Premier League halen, maar de speler moet vooral beslissen met oog op zijn toekomst als voetballer", besluit Itorho.

LEES OOK: Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Welke club verwacht u dat volgend seizoen de sterkste kern zal hebben?

Meest recent

'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

442
442
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

85
85
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

39
39
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

99
99
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

51
51
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

184
184
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

86
86
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

394
394
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

404
404
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

353
353
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

791
791
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

184
184
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

245
245
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

357
357
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

55
55
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

545
545
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

206
206
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

173
173
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

65
65
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

93
93
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

74
74
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

465
465
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

269
269
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

603
603
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

188
188

Meer sportnieuws