Davies over genoemde speler bij Anderlecht: "Kan een optie zijn"

door
Davies over genoemde speler bij Anderlecht:

RSC Anderlecht stelde Simon Davies voor als de nieuwe coach. Hij liet zich uit over de mercato van Anderlecht en ook over de samenwerking met Vincent Kompany. Davies ging er open op in.


"We hebben al goede spelers bij Anderlecht, maar we gaan nog extra spelers halen. Dat is makkelijker dan het klinkt en het zal gebeuren, maar dat heeft tijd nodig. We moeten het vertrouwen van de spelers ook opkrikken en ik zag toch wel wat kwaliteit op training vandaag. Matthew Smith (speler die eigendom is van Manhester City en genoemd werd bij RSCA nvdr.)? Op dit moment zijn er veel spelers die een optie zijn. Smith is een speler die in het verleden al genoemd werd, maar zo makkelijk is het niet om een speler te laten komen. Ik ken iedereen bij City en ze lenen veel spelers uit en daar kunnen misschien wel één of twee spelers voor Anderlecht tussen zitten, als dat voor iedereen goed is", zei Davies op de persconferentie.

Hij gaf ook meer uitleg over de samenwerking met Kompany. "Vinnie wil nog enkele jaren spelen. De opstelling van de ploeg? We zullen samen overleggen en de spelers stellen zichzelf op door hun prestaties. Uiteraard gaan we wat moeten aanpassen tegen bepaalde tegenstanders en de band met de spelersgroep gaat het belangrijkste zijn. Wie de beslissing neemt over de opstelling? Vincent. Of ik hem op de bank kan zetten? Ik denk niet dat ik dit ga moeten doen, want hij is eerlijk genoeg om dat zelf te beslissen", aldus Davies.

LEES OOK: Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Zal Anderlecht spelers gaan huren bij Man City?

Meest recent

Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

0
0
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

10
10
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

139
139
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

22
22
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

37
37
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

31
31
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

150
150
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

219
219
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

153
153
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

169
169
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

61
61
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

132
132
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

264
264
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

258
258
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

111
111
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

311
311
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

133
133
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

198
198
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

485
485
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

427
427
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

500
500
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

105
105
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

139
139
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

164
164

Meer sportnieuws