'Na Carrasco haakt Arsenal ook af voor tweede Rode Duivel'

door
'Na Carrasco haakt Arsenal ook af voor tweede Rode Duivel'

Het zit Yannick Carrasco momenteel niet mee, integendeel. Bij de Rode Duivels moest hij andermaal vaststellen hoe Thorgan Hazard hem duidelijk voorbij is gestoken in de hiërarchie. Zaterdag zat hij dan weer niet in de wedstrijdselectie bij Dalian Yifang vanwege vrij onduidelijke redenen.

Maar daar stopt het niet bij, zo dreigt ook zijn gewenste toptransfer in het water te vallen. Carrasco maakt er geen geheim van dat hij wil terugkeren naar Europa en Arsenal FC, dat afgelopen winter al concrete interesse toonde, wou hem daar een handje bij helpen. Maar volgens The Sun en verschillende andere Engelse media is die transfer plots niet meer aan de orde.

Dalian blijft immers vasthouden aan de vraagprijs van 30 miljoen euro voor de Rode Duivel. Arsenal zou dit in principe wel op tafel kunnen leggen, maar door het opnieuw mislopen van de Champions League is het transferbudget van de Gunners zeer beperkt. Indien ze 30 miljoen euro aan Carrasco betalen zou er amper nog iets over zijn voor andere versterkingen en daarom zou de club de stekker hebben getrokken uit deze deal.

UPDATE 17/06

Na Carrasco lijkt Arsenal ook af te haken voor een tweede Rode Duivel en wel om exact dezelfde reden. De Gunners aasden ook op de komst van Thomas Meunier, maar Paris Saint-Germain vraagt 30 miljoen euro voor de rechtsachter. RMC Sport meldt dat die vraagprijs Arsenal afgeschrikt heeft, waardoor een transfer dus ver weg lijkt.

LEES OOK: Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Is Meunier 30 miljoen waard?

Meest recent

Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

11
11
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

43
43
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

157
157
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

46
46
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

68
68
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

125
125
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

397
397
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

454
454
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

154
154
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

276
276
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

462
462
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

52
52
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

216
216
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

51
51
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

291
291
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

307
307
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

191
191
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

34
34
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

420
420
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

286
286
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

173
173
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

190
190
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

32
32
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

311
311
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

53
53

Meer sportnieuws