'Na Carrasco haakt Arsenal ook af voor tweede Rode Duivel'

579 stemmen
'Na Carrasco haakt Arsenal ook af voor tweede Rode Duivel'

Het zit Yannick Carrasco momenteel niet mee, integendeel. Bij de Rode Duivels moest hij andermaal vaststellen hoe Thorgan Hazard hem duidelijk voorbij is gestoken in de hiërarchie. Zaterdag zat hij dan weer niet in de wedstrijdselectie bij Dalian Yifang vanwege vrij onduidelijke redenen.

Maar daar stopt het niet bij, zo dreigt ook zijn gewenste toptransfer in het water te vallen. Carrasco maakt er geen geheim van dat hij wil terugkeren naar Europa en Arsenal FC, dat afgelopen winter al concrete interesse toonde, wou hem daar een handje bij helpen. Maar volgens The Sun en verschillende andere Engelse media is die transfer plots niet meer aan de orde.

Dalian blijft immers vasthouden aan de vraagprijs van 30 miljoen euro voor de Rode Duivel. Arsenal zou dit in principe wel op tafel kunnen leggen, maar door het opnieuw mislopen van de Champions League is het transferbudget van de Gunners zeer beperkt. Indien ze 30 miljoen euro aan Carrasco betalen zou er amper nog iets over zijn voor andere versterkingen en daarom zou de club de stekker hebben getrokken uit deze deal.

UPDATE 17/06

Na Carrasco lijkt Arsenal ook af te haken voor een tweede Rode Duivel en wel om exact dezelfde reden. De Gunners aasden ook op de komst van Thomas Meunier, maar Paris Saint-Germain vraagt 30 miljoen euro voor de rechtsachter. RMC Sport meldt dat die vraagprijs Arsenal afgeschrikt heeft, waardoor een transfer dus ver weg lijkt.

LEES OOK: 'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Is Meunier 30 miljoen waard?

Meest recent

Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

5
5
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

71
71
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

123
123
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

629
629
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

240
240
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

95
95
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

151
151
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

541
541
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

349
349
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

233
233
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

20
20
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

86
86
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

157
157
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

50
50
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

67
67
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

55
55
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

76
76
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

79
79
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

133
133
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

433
433
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

99
99
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

160
160
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

98
98
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

548
548
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

480
480

Meer sportnieuws