'Na Carrasco haakt Arsenal ook af voor tweede Rode Duivel'

579 stemmen
'Na Carrasco haakt Arsenal ook af voor tweede Rode Duivel'

Het zit Yannick Carrasco momenteel niet mee, integendeel. Bij de Rode Duivels moest hij andermaal vaststellen hoe Thorgan Hazard hem duidelijk voorbij is gestoken in de hiërarchie. Zaterdag zat hij dan weer niet in de wedstrijdselectie bij Dalian Yifang vanwege vrij onduidelijke redenen.

Maar daar stopt het niet bij, zo dreigt ook zijn gewenste toptransfer in het water te vallen. Carrasco maakt er geen geheim van dat hij wil terugkeren naar Europa en Arsenal FC, dat afgelopen winter al concrete interesse toonde, wou hem daar een handje bij helpen. Maar volgens The Sun en verschillende andere Engelse media is die transfer plots niet meer aan de orde.

Dalian blijft immers vasthouden aan de vraagprijs van 30 miljoen euro voor de Rode Duivel. Arsenal zou dit in principe wel op tafel kunnen leggen, maar door het opnieuw mislopen van de Champions League is het transferbudget van de Gunners zeer beperkt. Indien ze 30 miljoen euro aan Carrasco betalen zou er amper nog iets over zijn voor andere versterkingen en daarom zou de club de stekker hebben getrokken uit deze deal.

UPDATE 17/06

Na Carrasco lijkt Arsenal ook af te haken voor een tweede Rode Duivel en wel om exact dezelfde reden. De Gunners aasden ook op de komst van Thomas Meunier, maar Paris Saint-Germain vraagt 30 miljoen euro voor de rechtsachter. RMC Sport meldt dat die vraagprijs Arsenal afgeschrikt heeft, waardoor een transfer dus ver weg lijkt.

LEES OOK: 'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Is Meunier 30 miljoen waard?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

40
40
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

226
226
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

66
66
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

33
33
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

127
127
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

229
229
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

362
362
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

24
24
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

111
111
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

86
86
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

548
548
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

616
616
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

83
83
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

657
657
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

307
307
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

119
119
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1030
1030
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

929
929
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

164
164
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

341
341
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

661
661
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

209
209
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

145
145
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

972
972

Meer sportnieuws