'Standard wil eerstdaags hard toeslaan op transfermarkt'

door
'Standard wil eerstdaags hard toeslaan op transfermarkt'

Standard kende een redelijk wisselvallig eerste seizoen onder Michel Preud'homme en dus werd al snel duidelijk dat er deze zomer flink aan de spelersgroep gesleuteld zal worden. En de Rouches laten er geen gras over groeien. Mergim Vojvoda, Selim Amallah en Obbi Oulare werden al onder contract gelegd, terwijl Razvan Marin en Mousa Djenepo voor een pak geld verkocht werden.


En een groot deel van dat budget zal opnieuw geïnvesteerd worden in de spelersgroep. Volgens Het Laatste Nieuws zouden de Rouches deze week opnieuw hard willen toeslaan. Ten eerste mikt men op een akkooord met Internazionale omtrent de definitieve transfer van Zinho Vanheusden. De gesprekken daaromtrent lopen al een tijdje en zouden de goede richting uitgaan, mogelijk krijgen we eerstdaags dus een doorbraak.

Daarna werken de Luikenaars ook aan de komst van Omar El Kaddouri. Het jeugdproduct van Anderlecht zou al een persoonlijke overeenkomst hebben, toch is zijn verhuis naar Sclessin nog niet rond. Op clubniveau is er immers nog geen akkoord. Zijn huidige werkgever PAOK zou zo'n één miljoen euro verlangen voor de 28-jarige middenvelder. Standard hoopt er met minder vanaf te komen, de onderhandelingen zouden snel weer worden hervat.

LEES OOK: Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs
150

Denkt u dat Standard volgend seizoen een kampioenenploeg zal hebben?

Meest recent

'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

0
0
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

10
10
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

54
54
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

31
31
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

96
96
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

24
24
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

53
53
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

99
99
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

236
236
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

181
181
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

70
70
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

56
56
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

69
69
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

43
43
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

458
458
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

161
161
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

416
416
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

49
49
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

466
466
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

214
214
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

192
192
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

342
342
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

210
210
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

539
539

Meer sportnieuws