'Genk is nog niet verlost van hardnekkige interesse in Malinovskyi'

door
'Genk is nog niet verlost van hardnekkige interesse in Malinovskyi'

KRC Genk haalde donderdag Theo Bongonda binnen en anticipeert daarmee op een vertrek van Leandro Trossard. Maar voor de winger als voor andere nadrukkelijk genoemde vertrekkers zoals Aly Samatta en Sander Berge is er nog geen concrete interesse.

Wie zich wel nadrukkelijk naar de uitgang beweegt is Ruslan Malinovskyi. Die zou eerder deze week een forse loonsverhoging hebben afgewezen meldt Het Nieuwsblad. Het Italiaanse Atalanta toont wel concrete interesse in hem. Volgens de krant is een delegatie van Atalanta al de gesprekken met KRC Genk gestart. Er zou momenteel een aanbod van 15 miljoen euro plus bonussen op tafel liggen.

Daarnaast geniet Marcus Ingvartsen concrete interesse van het Duitse Herta Berlijn. De Deense spits overtuigde nooit bij Genk, en hij mag de club bij een goed bod dan ook verlaten. De transferzomer lijkt volledig gestart te zijn.

UPDATE 10u

Het Belang van Limburg bevestigt de informatie van de bovenstaande krant, maar Genk lijkt niet echt te willen meewerken aan een transfer. De Limburgers willen enkel praten als Atalanta, of een andere club, 20 miljoen euro biedt. Genk wil van Malinovskyi voorlopig dus zijn duurste uitgaande transfer maken.

UPDATE 15/06
Ondanks dat Genk een prijskaartje van 20 miljoen aan Malinovskyi gehangen heeft, is Atalanta niet van plan om op te geven. De Italianen blijven volgens La Gazzetta dello Sport met de landskampioen onderhandelen en hopen de prijs nog wat naar beneden te kunnen krijgen. Zoals eerder gemeld wil Atalanta 15 miljoen euro plus bonussen betalen.

LEES OOK: Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Is 15 miljoen een mooi bedrag voor Malinovskyi?

Meest recent

Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

3
3
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

8
8
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

54
54
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

130
130
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

210
210
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

249
249
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

241
241
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

215
215
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

88
88
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

122
122
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

207
207
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

89
89
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

954
954
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

67
67
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

30
30
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

92
92
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

510
510
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

129
129
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

441
441
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

158
158
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

214
214
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

335
335
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

103
103
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

129
129

Meer sportnieuws