'Genk is nog niet verlost van hardnekkige interesse in Malinovskyi'

592 stemmen
'Genk is nog niet verlost van hardnekkige interesse in Malinovskyi'

KRC Genk haalde donderdag Theo Bongonda binnen en anticipeert daarmee op een vertrek van Leandro Trossard. Maar voor de winger als voor andere nadrukkelijk genoemde vertrekkers zoals Aly Samatta en Sander Berge is er nog geen concrete interesse.

Wie zich wel nadrukkelijk naar de uitgang beweegt is Ruslan Malinovskyi. Die zou eerder deze week een forse loonsverhoging hebben afgewezen meldt Het Nieuwsblad. Het Italiaanse Atalanta toont wel concrete interesse in hem. Volgens de krant is een delegatie van Atalanta al de gesprekken met KRC Genk gestart. Er zou momenteel een aanbod van 15 miljoen euro plus bonussen op tafel liggen.

Daarnaast geniet Marcus Ingvartsen concrete interesse van het Duitse Herta Berlijn. De Deense spits overtuigde nooit bij Genk, en hij mag de club bij een goed bod dan ook verlaten. De transferzomer lijkt volledig gestart te zijn.

UPDATE 10u

Het Belang van Limburg bevestigt de informatie van de bovenstaande krant, maar Genk lijkt niet echt te willen meewerken aan een transfer. De Limburgers willen enkel praten als Atalanta, of een andere club, 20 miljoen euro biedt. Genk wil van Malinovskyi voorlopig dus zijn duurste uitgaande transfer maken.

UPDATE 15/06
Ondanks dat Genk een prijskaartje van 20 miljoen aan Malinovskyi gehangen heeft, is Atalanta niet van plan om op te geven. De Italianen blijven volgens La Gazzetta dello Sport met de landskampioen onderhandelen en hopen de prijs nog wat naar beneden te kunnen krijgen. Zoals eerder gemeld wil Atalanta 15 miljoen euro plus bonussen betalen.

LEES OOK: Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Is 15 miljoen een mooi bedrag voor Malinovskyi?

Meest recent

Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

33
33
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

8
8
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

10
10
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

73
73
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

80
80
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

318
318
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

130
130
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

30
30
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

32
32
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

87
87
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

200
200
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

487
487
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

316
316
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

75
75
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

236
236
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

697
697
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

382
382
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

452
452
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

638
638
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

284
284
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

409
409

Meer sportnieuws