'Genk is nog niet verlost van hardnekkige interesse in Malinovskyi'

door
'Genk is nog niet verlost van hardnekkige interesse in Malinovskyi'

KRC Genk haalde donderdag Theo Bongonda binnen en anticipeert daarmee op een vertrek van Leandro Trossard. Maar voor de winger als voor andere nadrukkelijk genoemde vertrekkers zoals Aly Samatta en Sander Berge is er nog geen concrete interesse.

Wie zich wel nadrukkelijk naar de uitgang beweegt is Ruslan Malinovskyi. Die zou eerder deze week een forse loonsverhoging hebben afgewezen meldt Het Nieuwsblad. Het Italiaanse Atalanta toont wel concrete interesse in hem. Volgens de krant is een delegatie van Atalanta al de gesprekken met KRC Genk gestart. Er zou momenteel een aanbod van 15 miljoen euro plus bonussen op tafel liggen.

Daarnaast geniet Marcus Ingvartsen concrete interesse van het Duitse Herta Berlijn. De Deense spits overtuigde nooit bij Genk, en hij mag de club bij een goed bod dan ook verlaten. De transferzomer lijkt volledig gestart te zijn.

UPDATE 10u

Het Belang van Limburg bevestigt de informatie van de bovenstaande krant, maar Genk lijkt niet echt te willen meewerken aan een transfer. De Limburgers willen enkel praten als Atalanta, of een andere club, 20 miljoen euro biedt. Genk wil van Malinovskyi voorlopig dus zijn duurste uitgaande transfer maken.

UPDATE 15/06
Ondanks dat Genk een prijskaartje van 20 miljoen aan Malinovskyi gehangen heeft, is Atalanta niet van plan om op te geven. De Italianen blijven volgens La Gazzetta dello Sport met de landskampioen onderhandelen en hopen de prijs nog wat naar beneden te kunnen krijgen. Zoals eerder gemeld wil Atalanta 15 miljoen euro plus bonussen betalen.

LEES OOK: Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

Is 15 miljoen een mooi bedrag voor Malinovskyi?

Meest recent

‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

11
11
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

78
78
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

52
52
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

253
253
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

111
111
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

94
94
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

121
121
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

104
104
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

171
171
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

169
169
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

180
180
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

308
308
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

222
222
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

357
357
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

157
157
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

170
170
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

104
104
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

230
230
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

864
864
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

226
226
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

572
572
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

400
400
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

241
241
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

279
279
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

173
173

Meer sportnieuws