'Genk is nog niet verlost van hardnekkige interesse in Malinovskyi'

door
'Genk is nog niet verlost van hardnekkige interesse in Malinovskyi'

KRC Genk haalde donderdag Theo Bongonda binnen en anticipeert daarmee op een vertrek van Leandro Trossard. Maar voor de winger als voor andere nadrukkelijk genoemde vertrekkers zoals Aly Samatta en Sander Berge is er nog geen concrete interesse.

Wie zich wel nadrukkelijk naar de uitgang beweegt is Ruslan Malinovskyi. Die zou eerder deze week een forse loonsverhoging hebben afgewezen meldt Het Nieuwsblad. Het Italiaanse Atalanta toont wel concrete interesse in hem. Volgens de krant is een delegatie van Atalanta al de gesprekken met KRC Genk gestart. Er zou momenteel een aanbod van 15 miljoen euro plus bonussen op tafel liggen.

Daarnaast geniet Marcus Ingvartsen concrete interesse van het Duitse Herta Berlijn. De Deense spits overtuigde nooit bij Genk, en hij mag de club bij een goed bod dan ook verlaten. De transferzomer lijkt volledig gestart te zijn.

UPDATE 10u

Het Belang van Limburg bevestigt de informatie van de bovenstaande krant, maar Genk lijkt niet echt te willen meewerken aan een transfer. De Limburgers willen enkel praten als Atalanta, of een andere club, 20 miljoen euro biedt. Genk wil van Malinovskyi voorlopig dus zijn duurste uitgaande transfer maken.

UPDATE 15/06
Ondanks dat Genk een prijskaartje van 20 miljoen aan Malinovskyi gehangen heeft, is Atalanta niet van plan om op te geven. De Italianen blijven volgens La Gazzetta dello Sport met de landskampioen onderhandelen en hopen de prijs nog wat naar beneden te kunnen krijgen. Zoals eerder gemeld wil Atalanta 15 miljoen euro plus bonussen betalen.

LEES OOK: Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

Is 15 miljoen een mooi bedrag voor Malinovskyi?

Meest recent

Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

2
2
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

17
17
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

115
115
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

77
77
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

98
98
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

246
246
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

23
23
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

283
283
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

256
256
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

73
73
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

171
171
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

374
374
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

130
130
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

94
94
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

62
62
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

208
208
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

143
143
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

126
126
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

17
17
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

364
364
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

290
290
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

129
129
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

609
609
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

84
84
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

94
94

Meer sportnieuws