TRANSFERUURTJE: 'Opsteker voor Club Brugge, Real broedt op nieuwe bom'

655 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Opsteker voor Club Brugge, Real broedt op nieuwe bom'

Het seizoen 2018-2019 zit er nagenoeg op en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Siebe Schrijvers werd gelinkt aan een transfer naar Portugal, maar de Belgische beloften-aanvoerder lijkt nergens heen te zullen gaan. "De kans is héél groot dat ik blijf. Ik ben blij over mijn eerste jaar bij Club Brugge", zegt hij tegenover Het Laatste Nieuws. Volgens de Northern Echo blijft Blauw-Zwart ondertussen aandringen voor de komst van Sunderland-back Bryan Oviedo.

Bij KRC Genk blijft het relatief druk. Na Theo Bongonda zou Benjamin Nygren de tweede grote aanwinst worden, het Zweedse toptalent zou komende week kunnen tekenen. Leandro Trossard blijft dan weer in beeld bij Brighton. Een eerste Engels bod werd geweigerd, maar de onderhandelingen lopen nog. Bryan Heynen zou dan weer op de lijst staan bij Bologna, de kans dat hij vertrekt is echter miniem.

John van den Brom zou een speler willen wegplukken bij zijn ex-club RSC Anderlecht. La Dernière Heure weet dat FC Utrecht graag Davy Roef naar de Galgenwaard wil halen. Ondertussen wordt met FC Nantes onderhandeld over Adrien Trebel. Maar de Fransen willen hem huren met aankoopoptie, terwijl RSCA mikt op een definitieve transfer. Het Portugese Record meldt dan weer dat Mile Svilar geen optie meer is.

Antwerp nam definitief afscheid van een middenvelder. De 21-jarige Nando Nöstlinger gaat zijn kans immers wagen in Nederland en tekende tot 2021 bij tweedeklasser RKC Waalwijk. De Belg met Oostenrijkse roots belandde vorige zomer op de Bosuil, maar kon er niet doorbreken.

BUITENLAND
Real Madrid investeerde al fors in zijn spelersgroep, maar het middenveld kan nog wat mankracht gebruiken. Wat dat betreft zou Zidane nog maar één man willen: Paul Pogba. En in Spanje gaat men er vanuit dat de Franse coach zijn zin zal krijgen. Diverse media melden dat er nog voldoende budget is voor zijn komst. Bovendien zou de wereldkampioen graag naar Madrid komen en ook Manchester United zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer.

Youri Tielemans leek goed op weg naar Leicester City, waar hij het tweede deel van vorig seizoen op huurbasis speelde. Maar volgens Het Laatste Nieuws is Manchester United nog steeds niet uit de race geknikkerd. De krant weet dat er reeds meerdere gesprekken waren tussen United en de entourage van Tielemans, waar AS Monaco zo'n 45 miljoen euro voor vraagt.

Manchester City lijkt dicht bij zijn eerste zomeraanwinst te staan. Zo zou de werkgever van Kevin De Bruyne nadrukkelijk werk maken van de komst van Joao Cancelo. Volgens Nicolo Schira van La Gazzetta dello Sport heeft City zelfs al een persoonlijk akkoord met de Portugees. Met Juventus is nog niet alles rond, maar de onderhandelingen zouden de goede richting opgaan.

LEES OOK: Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

Schrijvers is nog niet klaar voor een grotere competitie ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

150
150
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

68
68
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

144
144
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

59
59
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

476
476
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

120
120
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

147
147
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

172
172
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

56
56
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

192
192
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

960
960
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

80
80
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

340
340
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

817
817
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

125
125
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

682
682
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

372
372
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

301
301
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

257
257
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

213
213
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

363
363
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

726
726
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

474
474
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

448
448

Meer sportnieuws