TRANSFERUURTJE: 'Opsteker voor Club Brugge, Real broedt op nieuwe bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Opsteker voor Club Brugge, Real broedt op nieuwe bom'

Het seizoen 2018-2019 zit er nagenoeg op en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Siebe Schrijvers werd gelinkt aan een transfer naar Portugal, maar de Belgische beloften-aanvoerder lijkt nergens heen te zullen gaan. "De kans is héél groot dat ik blijf. Ik ben blij over mijn eerste jaar bij Club Brugge", zegt hij tegenover Het Laatste Nieuws. Volgens de Northern Echo blijft Blauw-Zwart ondertussen aandringen voor de komst van Sunderland-back Bryan Oviedo.

Bij KRC Genk blijft het relatief druk. Na Theo Bongonda zou Benjamin Nygren de tweede grote aanwinst worden, het Zweedse toptalent zou komende week kunnen tekenen. Leandro Trossard blijft dan weer in beeld bij Brighton. Een eerste Engels bod werd geweigerd, maar de onderhandelingen lopen nog. Bryan Heynen zou dan weer op de lijst staan bij Bologna, de kans dat hij vertrekt is echter miniem.

John van den Brom zou een speler willen wegplukken bij zijn ex-club RSC Anderlecht. La Dernière Heure weet dat FC Utrecht graag Davy Roef naar de Galgenwaard wil halen. Ondertussen wordt met FC Nantes onderhandeld over Adrien Trebel. Maar de Fransen willen hem huren met aankoopoptie, terwijl RSCA mikt op een definitieve transfer. Het Portugese Record meldt dan weer dat Mile Svilar geen optie meer is.

Antwerp nam definitief afscheid van een middenvelder. De 21-jarige Nando Nöstlinger gaat zijn kans immers wagen in Nederland en tekende tot 2021 bij tweedeklasser RKC Waalwijk. De Belg met Oostenrijkse roots belandde vorige zomer op de Bosuil, maar kon er niet doorbreken.

BUITENLAND
Real Madrid investeerde al fors in zijn spelersgroep, maar het middenveld kan nog wat mankracht gebruiken. Wat dat betreft zou Zidane nog maar één man willen: Paul Pogba. En in Spanje gaat men er vanuit dat de Franse coach zijn zin zal krijgen. Diverse media melden dat er nog voldoende budget is voor zijn komst. Bovendien zou de wereldkampioen graag naar Madrid komen en ook Manchester United zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer.

Youri Tielemans leek goed op weg naar Leicester City, waar hij het tweede deel van vorig seizoen op huurbasis speelde. Maar volgens Het Laatste Nieuws is Manchester United nog steeds niet uit de race geknikkerd. De krant weet dat er reeds meerdere gesprekken waren tussen United en de entourage van Tielemans, waar AS Monaco zo'n 45 miljoen euro voor vraagt.

Manchester City lijkt dicht bij zijn eerste zomeraanwinst te staan. Zo zou de werkgever van Kevin De Bruyne nadrukkelijk werk maken van de komst van Joao Cancelo. Volgens Nicolo Schira van La Gazzetta dello Sport heeft City zelfs al een persoonlijk akkoord met de Portugees. Met Juventus is nog niet alles rond, maar de onderhandelingen zouden de goede richting opgaan.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Schrijvers is nog niet klaar voor een grotere competitie ...

Meest recent

Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

0
0
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

60
60
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck in totale shock

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

20
20
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

20
20
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

19
19
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

163
163
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

103
103
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

280
280
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

178
178
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

150
150
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

60
60
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

248
248
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

299
299
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

324
324
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

82
82
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

437
437
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

376
376
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

464
464
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

223
223
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

109
109
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

210
210
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

82
82
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

424
424
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

660
660
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

94
94

Meer sportnieuws