TRANSFERUURTJE: 'Opsteker voor Club Brugge, Real broedt op nieuwe bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Opsteker voor Club Brugge, Real broedt op nieuwe bom'

Het seizoen 2018-2019 zit er nagenoeg op en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Siebe Schrijvers werd gelinkt aan een transfer naar Portugal, maar de Belgische beloften-aanvoerder lijkt nergens heen te zullen gaan. "De kans is héél groot dat ik blijf. Ik ben blij over mijn eerste jaar bij Club Brugge", zegt hij tegenover Het Laatste Nieuws. Volgens de Northern Echo blijft Blauw-Zwart ondertussen aandringen voor de komst van Sunderland-back Bryan Oviedo.

Bij KRC Genk blijft het relatief druk. Na Theo Bongonda zou Benjamin Nygren de tweede grote aanwinst worden, het Zweedse toptalent zou komende week kunnen tekenen. Leandro Trossard blijft dan weer in beeld bij Brighton. Een eerste Engels bod werd geweigerd, maar de onderhandelingen lopen nog. Bryan Heynen zou dan weer op de lijst staan bij Bologna, de kans dat hij vertrekt is echter miniem.

John van den Brom zou een speler willen wegplukken bij zijn ex-club RSC Anderlecht. La Dernière Heure weet dat FC Utrecht graag Davy Roef naar de Galgenwaard wil halen. Ondertussen wordt met FC Nantes onderhandeld over Adrien Trebel. Maar de Fransen willen hem huren met aankoopoptie, terwijl RSCA mikt op een definitieve transfer. Het Portugese Record meldt dan weer dat Mile Svilar geen optie meer is.

Antwerp nam definitief afscheid van een middenvelder. De 21-jarige Nando Nöstlinger gaat zijn kans immers wagen in Nederland en tekende tot 2021 bij tweedeklasser RKC Waalwijk. De Belg met Oostenrijkse roots belandde vorige zomer op de Bosuil, maar kon er niet doorbreken.

BUITENLAND
Real Madrid investeerde al fors in zijn spelersgroep, maar het middenveld kan nog wat mankracht gebruiken. Wat dat betreft zou Zidane nog maar één man willen: Paul Pogba. En in Spanje gaat men er vanuit dat de Franse coach zijn zin zal krijgen. Diverse media melden dat er nog voldoende budget is voor zijn komst. Bovendien zou de wereldkampioen graag naar Madrid komen en ook Manchester United zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer.

Youri Tielemans leek goed op weg naar Leicester City, waar hij het tweede deel van vorig seizoen op huurbasis speelde. Maar volgens Het Laatste Nieuws is Manchester United nog steeds niet uit de race geknikkerd. De krant weet dat er reeds meerdere gesprekken waren tussen United en de entourage van Tielemans, waar AS Monaco zo'n 45 miljoen euro voor vraagt.

Manchester City lijkt dicht bij zijn eerste zomeraanwinst te staan. Zo zou de werkgever van Kevin De Bruyne nadrukkelijk werk maken van de komst van Joao Cancelo. Volgens Nicolo Schira van La Gazzetta dello Sport heeft City zelfs al een persoonlijk akkoord met de Portugees. Met Juventus is nog niet alles rond, maar de onderhandelingen zouden de goede richting opgaan.

LEES OOK: Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Schrijvers is nog niet klaar voor een grotere competitie ...

Meest recent

Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

6
6
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

690
690
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

88
88
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

26
26
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

53
53
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

488
488
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

57
57
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

979
979
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

329
329
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

36
36
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

169
169
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

469
469
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

311
311
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

789
789
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

233
233
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

607
607
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

105
105
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

605
605
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

406
406
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

756
756
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

663
663
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

202
202
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

128
128
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

534
534
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

76
76

Meer sportnieuws