TRANSFERUURTJE: 'Opsteker voor Club Brugge, Real broedt op nieuwe bom'

655 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Opsteker voor Club Brugge, Real broedt op nieuwe bom'

Het seizoen 2018-2019 zit er nagenoeg op en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Siebe Schrijvers werd gelinkt aan een transfer naar Portugal, maar de Belgische beloften-aanvoerder lijkt nergens heen te zullen gaan. "De kans is héél groot dat ik blijf. Ik ben blij over mijn eerste jaar bij Club Brugge", zegt hij tegenover Het Laatste Nieuws. Volgens de Northern Echo blijft Blauw-Zwart ondertussen aandringen voor de komst van Sunderland-back Bryan Oviedo.

Bij KRC Genk blijft het relatief druk. Na Theo Bongonda zou Benjamin Nygren de tweede grote aanwinst worden, het Zweedse toptalent zou komende week kunnen tekenen. Leandro Trossard blijft dan weer in beeld bij Brighton. Een eerste Engels bod werd geweigerd, maar de onderhandelingen lopen nog. Bryan Heynen zou dan weer op de lijst staan bij Bologna, de kans dat hij vertrekt is echter miniem.

John van den Brom zou een speler willen wegplukken bij zijn ex-club RSC Anderlecht. La Dernière Heure weet dat FC Utrecht graag Davy Roef naar de Galgenwaard wil halen. Ondertussen wordt met FC Nantes onderhandeld over Adrien Trebel. Maar de Fransen willen hem huren met aankoopoptie, terwijl RSCA mikt op een definitieve transfer. Het Portugese Record meldt dan weer dat Mile Svilar geen optie meer is.

Antwerp nam definitief afscheid van een middenvelder. De 21-jarige Nando Nöstlinger gaat zijn kans immers wagen in Nederland en tekende tot 2021 bij tweedeklasser RKC Waalwijk. De Belg met Oostenrijkse roots belandde vorige zomer op de Bosuil, maar kon er niet doorbreken.

BUITENLAND
Real Madrid investeerde al fors in zijn spelersgroep, maar het middenveld kan nog wat mankracht gebruiken. Wat dat betreft zou Zidane nog maar één man willen: Paul Pogba. En in Spanje gaat men er vanuit dat de Franse coach zijn zin zal krijgen. Diverse media melden dat er nog voldoende budget is voor zijn komst. Bovendien zou de wereldkampioen graag naar Madrid komen en ook Manchester United zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer.

Youri Tielemans leek goed op weg naar Leicester City, waar hij het tweede deel van vorig seizoen op huurbasis speelde. Maar volgens Het Laatste Nieuws is Manchester United nog steeds niet uit de race geknikkerd. De krant weet dat er reeds meerdere gesprekken waren tussen United en de entourage van Tielemans, waar AS Monaco zo'n 45 miljoen euro voor vraagt.

Manchester City lijkt dicht bij zijn eerste zomeraanwinst te staan. Zo zou de werkgever van Kevin De Bruyne nadrukkelijk werk maken van de komst van Joao Cancelo. Volgens Nicolo Schira van La Gazzetta dello Sport heeft City zelfs al een persoonlijk akkoord met de Portugees. Met Juventus is nog niet alles rond, maar de onderhandelingen zouden de goede richting opgaan.

LEES OOK: Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Schrijvers is nog niet klaar voor een grotere competitie ...

Meest recent

Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

2
2
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

79
79
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

121
121
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

433
433
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

95
95
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

303
303
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

129
129
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

123
123
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

213
213
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

84
84
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

417
417
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

169
169
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

260
260
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

143
143
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

185
185
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

118
118
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

946
946
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1188
1188
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

639
639
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

189
189
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

296
296
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

677
677
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

172
172
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

164
164

Meer sportnieuws