TRANSFERUURTJE: 'Opsteker voor Club Brugge, Real broedt op nieuwe bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Opsteker voor Club Brugge, Real broedt op nieuwe bom'

Het seizoen 2018-2019 zit er nagenoeg op en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Siebe Schrijvers werd gelinkt aan een transfer naar Portugal, maar de Belgische beloften-aanvoerder lijkt nergens heen te zullen gaan. "De kans is héél groot dat ik blijf. Ik ben blij over mijn eerste jaar bij Club Brugge", zegt hij tegenover Het Laatste Nieuws. Volgens de Northern Echo blijft Blauw-Zwart ondertussen aandringen voor de komst van Sunderland-back Bryan Oviedo.

Bij KRC Genk blijft het relatief druk. Na Theo Bongonda zou Benjamin Nygren de tweede grote aanwinst worden, het Zweedse toptalent zou komende week kunnen tekenen. Leandro Trossard blijft dan weer in beeld bij Brighton. Een eerste Engels bod werd geweigerd, maar de onderhandelingen lopen nog. Bryan Heynen zou dan weer op de lijst staan bij Bologna, de kans dat hij vertrekt is echter miniem.

John van den Brom zou een speler willen wegplukken bij zijn ex-club RSC Anderlecht. La Dernière Heure weet dat FC Utrecht graag Davy Roef naar de Galgenwaard wil halen. Ondertussen wordt met FC Nantes onderhandeld over Adrien Trebel. Maar de Fransen willen hem huren met aankoopoptie, terwijl RSCA mikt op een definitieve transfer. Het Portugese Record meldt dan weer dat Mile Svilar geen optie meer is.

Antwerp nam definitief afscheid van een middenvelder. De 21-jarige Nando Nöstlinger gaat zijn kans immers wagen in Nederland en tekende tot 2021 bij tweedeklasser RKC Waalwijk. De Belg met Oostenrijkse roots belandde vorige zomer op de Bosuil, maar kon er niet doorbreken.

BUITENLAND
Real Madrid investeerde al fors in zijn spelersgroep, maar het middenveld kan nog wat mankracht gebruiken. Wat dat betreft zou Zidane nog maar één man willen: Paul Pogba. En in Spanje gaat men er vanuit dat de Franse coach zijn zin zal krijgen. Diverse media melden dat er nog voldoende budget is voor zijn komst. Bovendien zou de wereldkampioen graag naar Madrid komen en ook Manchester United zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer.

Youri Tielemans leek goed op weg naar Leicester City, waar hij het tweede deel van vorig seizoen op huurbasis speelde. Maar volgens Het Laatste Nieuws is Manchester United nog steeds niet uit de race geknikkerd. De krant weet dat er reeds meerdere gesprekken waren tussen United en de entourage van Tielemans, waar AS Monaco zo'n 45 miljoen euro voor vraagt.

Manchester City lijkt dicht bij zijn eerste zomeraanwinst te staan. Zo zou de werkgever van Kevin De Bruyne nadrukkelijk werk maken van de komst van Joao Cancelo. Volgens Nicolo Schira van La Gazzetta dello Sport heeft City zelfs al een persoonlijk akkoord met de Portugees. Met Juventus is nog niet alles rond, maar de onderhandelingen zouden de goede richting opgaan.

LEES OOK: 'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Schrijvers is nog niet klaar voor een grotere competitie ...

Meest recent

Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

13
13
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

120
120
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

80
80
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

278
278
Eddy Snelders getuigt in rechtbank: woorden zinderen na

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

40
40
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

132
132
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

420
420
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

47
47
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

594
594
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

334
334
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

919
919
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

224
224
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

66
66
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

40
40
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

189
189
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

191
191
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

122
122
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

570
570
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

264
264
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

401
401
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

114
114
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

525
525
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

375
375
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

92
92

Meer sportnieuws