Hazard kent meteen zijn plaats bij Real Madrid

1362 stemmen
Hazard kent meteen zijn plaats bij Real Madrid

Duurste transfer in de clubgeschiedenis of niet, wie bij een club als Real Madrid toekomt doet dat best niet meteen met al te veel sterallures. Eden Hazard begrijpt dit als geen ander en doet zijn best om niet op de tenen van de aanwezige sterren te trappen. Al heeft dat mogelijks enige invloed op zijn productiviteit in zijn eerste jaar in Madrid.


Hazard trok dan wel zijn stoute schoenen aan om zijn favoriete rugnummer 10 aan Gouden Bal Luka Modric te vragen, maar kwam terug van een kale reis. Lesje geleerd, zo dacht de duurste Belg aller tijden. Gevraagd of hij net zoals bij Chelsea en de Rode Duivels nu ook de strafschoppen komt nemen in het Estadio Santiago Bernabéu antwoordde Hazard op zijn presentatie dan ook diplomatisch. "Met Sergio Ramos trapt de kapitein momenteel de penalty’s, en hij doet dat goed. Ik denk niet dat hij me zal vragen ze te nemen."

Voor de koele kikker, bijna altijd trefzeker vanop de stip, betekent dat dus al meteen een kans minder om zijn doelpuntentotaal op te krikken. Ook over zijn positie op het veld neemt de aanvoerder van de Rode Duivels echter nog geen sterke standpunten in. "Ik speel graag op links of op de nummer tien. Dat zijn de twee plaatsen waar ik kan spelen, maar als ik elders aan de bak moet doe ik dat met plezier", wilt Hazard nog niet te hard op tafel kloppen. Waren wij Zinédine Zidane bleef het plekje op links toch alvast gereserveerd.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

🚀

Moet Hazard meteen harder op tafel kloppen in Madrid?

Meest recent

Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

25
25
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

11
11
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

154
154
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

361
361
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

88
88
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

169
169
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

134
134
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

269
269
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

68
68
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

47
47
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

37
37
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

511
511
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

75
75
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

244
244
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

52
52
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

251
251
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

180
180
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

123
123
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

748
748
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

69
69
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

187
187
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

184
184
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1134
1134
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

754
754
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

493
493

Meer sportnieuws