Hazard kent meteen zijn plaats bij Real Madrid

1362 stemmen
Hazard kent meteen zijn plaats bij Real Madrid

Duurste transfer in de clubgeschiedenis of niet, wie bij een club als Real Madrid toekomt doet dat best niet meteen met al te veel sterallures. Eden Hazard begrijpt dit als geen ander en doet zijn best om niet op de tenen van de aanwezige sterren te trappen. Al heeft dat mogelijks enige invloed op zijn productiviteit in zijn eerste jaar in Madrid.


Hazard trok dan wel zijn stoute schoenen aan om zijn favoriete rugnummer 10 aan Gouden Bal Luka Modric te vragen, maar kwam terug van een kale reis. Lesje geleerd, zo dacht de duurste Belg aller tijden. Gevraagd of hij net zoals bij Chelsea en de Rode Duivels nu ook de strafschoppen komt nemen in het Estadio Santiago Bernabéu antwoordde Hazard op zijn presentatie dan ook diplomatisch. "Met Sergio Ramos trapt de kapitein momenteel de penalty’s, en hij doet dat goed. Ik denk niet dat hij me zal vragen ze te nemen."

Voor de koele kikker, bijna altijd trefzeker vanop de stip, betekent dat dus al meteen een kans minder om zijn doelpuntentotaal op te krikken. Ook over zijn positie op het veld neemt de aanvoerder van de Rode Duivels echter nog geen sterke standpunten in. "Ik speel graag op links of op de nummer tien. Dat zijn de twee plaatsen waar ik kan spelen, maar als ik elders aan de bak moet doe ik dat met plezier", wilt Hazard nog niet te hard op tafel kloppen. Waren wij Zinédine Zidane bleef het plekje op links toch alvast gereserveerd.

LEES OOK: 'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

Moet Hazard meteen harder op tafel kloppen in Madrid?

Meest recent

Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

0
0
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

16
16
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

16
16
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

27
27
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

152
152
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

484
484
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

151
151
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

64
64
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

421
421
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

189
189
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

509
509
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

476
476
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

473
473
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

345
345
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

182
182
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

572
572
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

262
262
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

987
987
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

322
322
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

644
644
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

464
464
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

732
732
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

295
295

Meer sportnieuws