'Nantes wil naast Trebel en Appiah nog een bekende van RSCA aantrekken'

door
'Nantes wil naast Trebel en Appiah nog een bekende van RSCA aantrekken'

Anderlecht moet blijkbaar in een goede verstandhouding leven met Nantes. De Fransen lieten vorig jaar al Kara Mbodj terugkeren naar het Astridpark en tonen zich deze zomer bereid om Paars-Wit te verlossen van het zware loon van Adrien Trebel. Daarbij komt nu dat er ook nog een andere Anderlecht-speler op overschot op de radar van het nummer twaalf in de Ligue 1 beland zou zijn.

Volgens het plaatselijke Ouest-France zouden Dennis Appiah en Nantes namelijk wederzijdse interesse in elkaar vertonen. De Franse krant stelt te weten dat de 27-jarige rechtsachter zelf alvast met veel plezier naar de havenstad zou willen trekken, waar er een contract van vier jaar voor hem klaarligt. De voormalige jeugdinternational van Les Bleus zou Anderlecht nog tussen de 500.000 en de 800.000 euro opleveren.

Daarmee slikken Marc Coucke en co hun verlies, want het jeugdproduct van AS Monaco werd drie jaar geleden nog voor drie miljoen overgenomen van SM Caen. In zijn 81 optredens voor Paars-Wit, waarvan 21 dit seizoen, kon Appiah echter nooit overtuigen. Zoals verwacht neemt Anderlecht dan ook afscheid van de Fransman en gaat het op zoek naar een nieuwe rechtsachter, tenzij Alexis Saelemaekers vol zijn kans krijgt.

UPDATE 13u30
En daar stoppen de plannen van Nantes niet. Naast Trebel en Appiah zouden ze ook nog een ex-speler van Anderlecht willen halen, want volgens Ouest-France werkt de club ook aan de komst van Sofiane Hanni. De gewezen aanvoerder van Paars-Wit was in het verleden al actief bij Nantes en speelt tegenwoordig bij Spartak Moskou.

Daar is Hanni echter geen vaste waarde en dus probeert Nantes hem op huurbasis met aankoopoptie binnen te halen. Dat de Franse club zo vaak uitkomt bij Anderlecht en zijn ex-spelers is overigens geen toeval. De transfers bij Nantes worden immers gedaan door Franck Kita, de zoon van de eigenaar van de club, en die heeft een goede band met Mogi Bayat, die destijds de drie spelers naar Anderlecht bracht en nog steeds Trebel in zijn portefeuille heeft zitten.

Zou Anderlecht ook eens moeten polsen naar Hanni?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

46
46
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

34
34
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

17
17
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

16
16
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

13
13
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

100
100
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

49
49
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

73
73
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

120
120
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

99
99
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

365
365
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

144
144
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

84
84
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

110
110
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

42
42
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

208
208
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

250
250
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

137
137
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

339
339
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

85
85
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

122
122

Meer sportnieuws