'Standard legt 2,5 miljoen op tafel voor smaakmaker Waasland-Beveren'

door
'Standard legt 2,5 miljoen op tafel voor smaakmaker Waasland-Beveren'

Standard werd uiteindelijk nog derde in Play-Off I, maar de Rouches hebben verder een erg wisselvallig eerste seizoen onder Michel Preud'homme achter de rug. De selectie zal tijdens de zomermercato dan ook flink onder handen genomen worden. En daar maakt men nu al nadrukkelijk werk van.


Met Selim Amallah, Obbi Oulare en Mergim Vojvoda werden al drie spelers voor volgend seizoen vast onder contract gelegd, daar zal het echter niet bij blijven. Omdat Moussa Djenepo naar Southampton lijkt te verhuizen en ook de toekomst van Paul-José Mpoku en Mehdi Carcela onzeker blijft, is ook versterking op de flanken meer dan welkom. En daarvoor zouden de Luikenaars nu opnieuw in de Jupiler Pro League speuren.

Zo meldt Mich Vergrauwen, clubwatcher van Het Laatste Nieuws, dat Standard zich aan het front gemeld heeft voor Aleksandar Boljevic. De Montenegrijn werd in 2016 door Waasland-Beveren uit de jeugdopleiding van PSV weggeplukt en groeide op de Freethiel uit tot een vaste smaakmaker. De onderhandelingen zouden alvast in een vergevorderd stadium zitten.

UPDATE 6u13
Standard heeft zijn vierde aanwinst zo goed als beet. Het Laatste Nieuws weet dat er bijna een akkoord is omtrent de overgang van Aleksandar Boljevic en Standard zou ongeveer 2,5 miljoen euro (inclusief bonussen) betalen aan Waasland-Beveren. De speler heeft alvast een akkoord met de Rouches. Boljevic moet de opvolger van de naar Southampton vertrekkende Moussa Djenepo worden.

LEES OOK: Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Goede aanwinst voor Standard?

Meest recent

Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

2
2
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

12
12
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

23
23
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

5
5
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

69
69
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

19
19
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

86
86
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

116
116
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

105
105
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

153
153
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

101
101
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

137
137
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

200
200
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

59
59
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

634
634
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

297
297
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

82
82
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

558
558
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

325
325
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

38
38
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

195
195
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

200
200
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

259
259
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

68
68

Meer sportnieuws