'Standard legt 2,5 miljoen op tafel voor smaakmaker Waasland-Beveren'

door
'Standard legt 2,5 miljoen op tafel voor smaakmaker Waasland-Beveren'

Standard werd uiteindelijk nog derde in Play-Off I, maar de Rouches hebben verder een erg wisselvallig eerste seizoen onder Michel Preud'homme achter de rug. De selectie zal tijdens de zomermercato dan ook flink onder handen genomen worden. En daar maakt men nu al nadrukkelijk werk van.


Met Selim Amallah, Obbi Oulare en Mergim Vojvoda werden al drie spelers voor volgend seizoen vast onder contract gelegd, daar zal het echter niet bij blijven. Omdat Moussa Djenepo naar Southampton lijkt te verhuizen en ook de toekomst van Paul-José Mpoku en Mehdi Carcela onzeker blijft, is ook versterking op de flanken meer dan welkom. En daarvoor zouden de Luikenaars nu opnieuw in de Jupiler Pro League speuren.

Zo meldt Mich Vergrauwen, clubwatcher van Het Laatste Nieuws, dat Standard zich aan het front gemeld heeft voor Aleksandar Boljevic. De Montenegrijn werd in 2016 door Waasland-Beveren uit de jeugdopleiding van PSV weggeplukt en groeide op de Freethiel uit tot een vaste smaakmaker. De onderhandelingen zouden alvast in een vergevorderd stadium zitten.

UPDATE 6u13
Standard heeft zijn vierde aanwinst zo goed als beet. Het Laatste Nieuws weet dat er bijna een akkoord is omtrent de overgang van Aleksandar Boljevic en Standard zou ongeveer 2,5 miljoen euro (inclusief bonussen) betalen aan Waasland-Beveren. De speler heeft alvast een akkoord met de Rouches. Boljevic moet de opvolger van de naar Southampton vertrekkende Moussa Djenepo worden.

LEES OOK: Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Goede aanwinst voor Standard?

Meest recent

'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

12
12
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

14
14
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

27
27
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

195
195
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

83
83
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

97
97
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

29
29
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

50
50
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

107
107
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

110
110
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

217
217
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

188
188
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

36
36
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

46
46
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

275
275
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

88
88
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

45
45
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

119
119
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

177
177
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

41
41
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

123
123
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

152
152
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

170
170

Meer sportnieuws