'Standard legt 2,5 miljoen op tafel voor smaakmaker Waasland-Beveren'

420 stemmen
'Standard legt 2,5 miljoen op tafel voor smaakmaker Waasland-Beveren'

Standard werd uiteindelijk nog derde in Play-Off I, maar de Rouches hebben verder een erg wisselvallig eerste seizoen onder Michel Preud'homme achter de rug. De selectie zal tijdens de zomermercato dan ook flink onder handen genomen worden. En daar maakt men nu al nadrukkelijk werk van.


Met Selim Amallah, Obbi Oulare en Mergim Vojvoda werden al drie spelers voor volgend seizoen vast onder contract gelegd, daar zal het echter niet bij blijven. Omdat Moussa Djenepo naar Southampton lijkt te verhuizen en ook de toekomst van Paul-José Mpoku en Mehdi Carcela onzeker blijft, is ook versterking op de flanken meer dan welkom. En daarvoor zouden de Luikenaars nu opnieuw in de Jupiler Pro League speuren.

Zo meldt Mich Vergrauwen, clubwatcher van Het Laatste Nieuws, dat Standard zich aan het front gemeld heeft voor Aleksandar Boljevic. De Montenegrijn werd in 2016 door Waasland-Beveren uit de jeugdopleiding van PSV weggeplukt en groeide op de Freethiel uit tot een vaste smaakmaker. De onderhandelingen zouden alvast in een vergevorderd stadium zitten.

UPDATE 6u13
Standard heeft zijn vierde aanwinst zo goed als beet. Het Laatste Nieuws weet dat er bijna een akkoord is omtrent de overgang van Aleksandar Boljevic en Standard zou ongeveer 2,5 miljoen euro (inclusief bonussen) betalen aan Waasland-Beveren. De speler heeft alvast een akkoord met de Rouches. Boljevic moet de opvolger van de naar Southampton vertrekkende Moussa Djenepo worden.

LEES OOK: Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"
258

Goede aanwinst voor Standard?

Meest recent

Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

94
94
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

188
188
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

112
112
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

207
207
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

388
388
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

418
418
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

183
183
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

72
72
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

203
203
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

272
272
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

125
125
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

365
365
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

140
140
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

221
221
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

611
611
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

46
46
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

112
112
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

308
308
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

201
201
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

164
164
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

124
124
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

199
199
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

494
494
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

95
95
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

508
508

Meer sportnieuws