Lukaku komt met emotionele boodschap voor Duivelse fans

2111 stemmen
Lukaku komt met emotionele boodschap voor Duivelse fans

Romelu Lukaku was dinsdagavond voor de zoveelste keer van goudwaarde voor de Rode Duivels. Tegen Schotland stond hij alweer twee keer aan het kanon, waarmee hij een belangrijk aandeel had in de 3-0-zege. Lukaku zette zijn teller zo op 25 goals in zijn laatste 21 interlands en kan met een goed gevoel zijn vakantie aanvatten.

"We zijn goed bezig en moeten zo verder doen. Het is leuk om in zo'n omgeving te kunnen spelen. De ploeg speelt alsmaar beter en beter. Het is leuk om in zo'n ploeg te spelen en we moeten gewoon verder gaan. Nu kan ik op vakantie, ergens waar niemand weet", lachte hij bij VTM. "Ik ga even genieten met mijn familie en daarna de beste keuze maken voor mijn carrière."

Wat die keuze zal zijn, daar bleef Lukaku echter mysterieus over. "Ik weet al iets", antwoordde hij geheimzinnig. "Maar wat ga ik nu niet zeggen. Jullie zullen het wel zien."

UPDATE 12/06

Het was meteen te zien in het interview na de wedstrijd, Romelu Lukaku was zeer blij met de actie van de Duivelse supporters. Die hadden voor de wedstrijd een tifo in de hoogte gestoken, en zongen hem in de tweede helft ook toe.

Daags na de wedstrijd toont Lukaku op Twitter nogmaals zijn dank met enkele emotionele woorden: “Bedankt aan de fans die mij zoveel liefde toonden! Ik waardeer het enorm!” stelt hij daar namelijk.

LEES OOK: Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Zal Lukaku stoppen na het EK 2020?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

96
96
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

224
224
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

252
252
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

82
82
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

66
66
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

523
523
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

288
288
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

132
132
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

131
131
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

127
127
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

104
104
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

301
301
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

128
128
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

432
432
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

108
108
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

39
39
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

141
141
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

577
577
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

216
216
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

74
74
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

372
372
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

282
282
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

150
150
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

204
204

Meer sportnieuws