'Club krijgt perfecte opvolger voor Wesley aangereikt'

door
'Club krijgt perfecte opvolger voor Wesley aangereikt'

De kans is bijzonder groot dat Wesley straks Club Brugge en dus bijgevolg ook de Belgische competitie zal verlaten. Blauw-Zwart moet dan ook op zoek naar een opvolger, en kan dat mogelijk doen met een koopje.

Vooraleerst krijgt Club mogelijk wel een domper te verwerken in de transfer van Wesley. Lazio en Newcastle zijn de twee grootste gegadigden, maar bij die laatste is er een probleem. Het is namelijk vooral Rafa Benitez die hem wil halen, maar die zijn contract is nog steeds niet verlengd bij The Magpies. En de Braziliaan zou absoluut willen dat hij aanblijft.

Op die manier lijkt Lazio dus  het voortouw te nemen om Wesley aan te trekken. Op zich niet slecht, maar dan zullen de Bruggelingen het vermoedelijk wel met ettelijke miljoenen minder moeten stellen. In Italië gelden namelijk niet dezelfde strenge regels voor een werkvergunning te krijgen. Lazio zou echter wel een plan-b hebben, voor mocht het toch mislukken met Wesley.

Dat in de naam van Jan Hurtado. Een 19-jarige Venezolaan, die qua type erg op Wesley lijkt. Mogelijk kan Blauw-Zwart dan ook zélf zijn licht eens opsteken bij de talentvolle aanvaller. Zijn marktwaarde wordt geschat op amper 750.000 euro, wat hem betaalbaar moet maken, ook voor een Belgische club. Indien Wesley voor een transfer kiest naar Rome, kunnen die op die manier Club onrechtstreeks dus meteen een vervanger bezorgen.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

Moet Club eens polsen voor hem?

Meest recent

'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

4
4
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

93
93
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

86
86
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

27
27
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

280
280
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

183
183
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

420
420
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

355
355
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

270
270
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

66
66
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

108
108
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

726
726
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

554
554
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

275
275
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

332
332
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

849
849
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

365
365
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

330
330
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

431
431
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

182
182
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

174
174
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

99
99
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

319
319
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

318
318
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

79
79

Meer sportnieuws