'Derde club ziet komst Trebel wel zitten'

door
'Derde club ziet komst Trebel wel zitten'

Eén van de eerste transfer-ingrepen die Marc Coucke uitvoerde bij RSC Anderlecht, was het contract van Adrien Trebel openbreken en serieus opwaarderen. De Fransman had net een sterk seizoen afgewerkt en werd daarvoor beloond met een flinke opslag. Maar daar lijkt men inmiddels spijt van te hebben.


Mede door het nodige blessureleed heeft Trebel een erg pover seizoen achter de rug. Bovendien zorgde hij binnen de club voor irritatie door openlijk te koketteren met zijn makelaar Mogi Bayat, persona non grata in het Astridpark. Om die redenen, en vooral om meer ruimte binnen het salarisbudget te creëren, zou de club hem deze zomer dan ook van de hand willen doen. Een terugkeer naar FC Nantes werd geopperd, maar volgens het Griekse Box to Box zou nu ook Olympiakos zich gemeld hebben voor de 28-jarige middenvelder.

Het medium wijst wel meteen op twee mogelijke struikelblokken. Ten eerste de financiële kant van het verhaal. Olympiakos is door de verrassende titel van PAOK nog niet verzekerd van de Champions League-groepsfase en moet dus op zijn uitgaven letten. Zowel de transfersom als het hoge salaris van Trebel kunnen voor problemen gaan zorgen.

Daarnaast is er ook de figuur van Bayat. Die onderhield oorspronkelijk goede relaties met Olympiakos en werkte onder andere mee aan de transfers van Guillaume Gillet en Silvio Proto. Maar na het vertrek van die laatste richting Lazio, zou er wat gebroken zijn tussen de club en makelaar. Hoe die twee partijen momenteel tegenover mekaar staan, is door bovengenoemd medium niet geweten.

UPDATE 10u28
RSC Anderlecht ziet het graag gebeuren: de interesse in Adrien Trebel begint toe te nemen. De Fransman geniet interesse van FC Nantes en Olympiakos, maar volgens Het Laatste Nieuws zou ook PAOK Saloniki de komst van Trebel wel zien zitten.

De kans lijkt dus groot dat Trebel in Griekenland wordt aangeboden, aangezien plots twee Griekse topclubs worden genoemd. PAOK is de kampioen en speelt volgend seizoen in de Champions League en heeft financieel dus de middelen om Trebel over te nemen.

LEES OOK: Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Maakt PAOK kans op Trebel?

Meest recent

Stiekeme titelambities? STVV pakt weer uit op mercato

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

10
10
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

87
87
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

21
21
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

54
54
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

418
418
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

106
106
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

277
277
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

241
241
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

412
412
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

348
348
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

609
609
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

572
572
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

335
335
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

111
111
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

44
44
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

330
330
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

385
385
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

50
50
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

868
868
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

173
173
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

550
550
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

300
300
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

136
136
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

922
922

Meer sportnieuws