'Derde club ziet komst Trebel wel zitten'

288 stemmen
'Derde club ziet komst Trebel wel zitten'

Eén van de eerste transfer-ingrepen die Marc Coucke uitvoerde bij RSC Anderlecht, was het contract van Adrien Trebel openbreken en serieus opwaarderen. De Fransman had net een sterk seizoen afgewerkt en werd daarvoor beloond met een flinke opslag. Maar daar lijkt men inmiddels spijt van te hebben.


Mede door het nodige blessureleed heeft Trebel een erg pover seizoen achter de rug. Bovendien zorgde hij binnen de club voor irritatie door openlijk te koketteren met zijn makelaar Mogi Bayat, persona non grata in het Astridpark. Om die redenen, en vooral om meer ruimte binnen het salarisbudget te creëren, zou de club hem deze zomer dan ook van de hand willen doen. Een terugkeer naar FC Nantes werd geopperd, maar volgens het Griekse Box to Box zou nu ook Olympiakos zich gemeld hebben voor de 28-jarige middenvelder.

Het medium wijst wel meteen op twee mogelijke struikelblokken. Ten eerste de financiële kant van het verhaal. Olympiakos is door de verrassende titel van PAOK nog niet verzekerd van de Champions League-groepsfase en moet dus op zijn uitgaven letten. Zowel de transfersom als het hoge salaris van Trebel kunnen voor problemen gaan zorgen.

Daarnaast is er ook de figuur van Bayat. Die onderhield oorspronkelijk goede relaties met Olympiakos en werkte onder andere mee aan de transfers van Guillaume Gillet en Silvio Proto. Maar na het vertrek van die laatste richting Lazio, zou er wat gebroken zijn tussen de club en makelaar. Hoe die twee partijen momenteel tegenover mekaar staan, is door bovengenoemd medium niet geweten.

UPDATE 10u28
RSC Anderlecht ziet het graag gebeuren: de interesse in Adrien Trebel begint toe te nemen. De Fransman geniet interesse van FC Nantes en Olympiakos, maar volgens Het Laatste Nieuws zou ook PAOK Saloniki de komst van Trebel wel zien zitten.

De kans lijkt dus groot dat Trebel in Griekenland wordt aangeboden, aangezien plots twee Griekse topclubs worden genoemd. PAOK is de kampioen en speelt volgend seizoen in de Champions League en heeft financieel dus de middelen om Trebel over te nemen.

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Maakt PAOK kans op Trebel?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

38
38
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

73
73
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

20
20
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

128
128
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

127
127
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

116
116
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

204
204
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

184
184
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

191
191
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

266
266
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

413
413
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

582
582
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

149
149
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

229
229
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

311
311
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

586
586
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws