'Derde club ziet komst Trebel wel zitten'

288 stemmen
'Derde club ziet komst Trebel wel zitten'

Eén van de eerste transfer-ingrepen die Marc Coucke uitvoerde bij RSC Anderlecht, was het contract van Adrien Trebel openbreken en serieus opwaarderen. De Fransman had net een sterk seizoen afgewerkt en werd daarvoor beloond met een flinke opslag. Maar daar lijkt men inmiddels spijt van te hebben.


Mede door het nodige blessureleed heeft Trebel een erg pover seizoen achter de rug. Bovendien zorgde hij binnen de club voor irritatie door openlijk te koketteren met zijn makelaar Mogi Bayat, persona non grata in het Astridpark. Om die redenen, en vooral om meer ruimte binnen het salarisbudget te creëren, zou de club hem deze zomer dan ook van de hand willen doen. Een terugkeer naar FC Nantes werd geopperd, maar volgens het Griekse Box to Box zou nu ook Olympiakos zich gemeld hebben voor de 28-jarige middenvelder.

Het medium wijst wel meteen op twee mogelijke struikelblokken. Ten eerste de financiële kant van het verhaal. Olympiakos is door de verrassende titel van PAOK nog niet verzekerd van de Champions League-groepsfase en moet dus op zijn uitgaven letten. Zowel de transfersom als het hoge salaris van Trebel kunnen voor problemen gaan zorgen.

Daarnaast is er ook de figuur van Bayat. Die onderhield oorspronkelijk goede relaties met Olympiakos en werkte onder andere mee aan de transfers van Guillaume Gillet en Silvio Proto. Maar na het vertrek van die laatste richting Lazio, zou er wat gebroken zijn tussen de club en makelaar. Hoe die twee partijen momenteel tegenover mekaar staan, is door bovengenoemd medium niet geweten.

UPDATE 10u28
RSC Anderlecht ziet het graag gebeuren: de interesse in Adrien Trebel begint toe te nemen. De Fransman geniet interesse van FC Nantes en Olympiakos, maar volgens Het Laatste Nieuws zou ook PAOK Saloniki de komst van Trebel wel zien zitten.

De kans lijkt dus groot dat Trebel in Griekenland wordt aangeboden, aangezien plots twee Griekse topclubs worden genoemd. PAOK is de kampioen en speelt volgend seizoen in de Champions League en heeft financieel dus de middelen om Trebel over te nemen.

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Maakt PAOK kans op Trebel?

Meest recent

'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

40
40
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

350
350
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

124
124
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

64
64
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

131
131
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

442
442
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

285
285
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

221
221
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

20
20
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

70
70
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

145
145
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

46
46
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

63
63
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

54
54
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

72
72
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

79
79
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

128
128
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

411
411
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

97
97
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

158
158
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

96
96
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

536
536
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

465
465
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

145
145
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

461
461

Meer sportnieuws