'Derde club ziet komst Trebel wel zitten'

door
'Derde club ziet komst Trebel wel zitten'

Eén van de eerste transfer-ingrepen die Marc Coucke uitvoerde bij RSC Anderlecht, was het contract van Adrien Trebel openbreken en serieus opwaarderen. De Fransman had net een sterk seizoen afgewerkt en werd daarvoor beloond met een flinke opslag. Maar daar lijkt men inmiddels spijt van te hebben.


Mede door het nodige blessureleed heeft Trebel een erg pover seizoen achter de rug. Bovendien zorgde hij binnen de club voor irritatie door openlijk te koketteren met zijn makelaar Mogi Bayat, persona non grata in het Astridpark. Om die redenen, en vooral om meer ruimte binnen het salarisbudget te creëren, zou de club hem deze zomer dan ook van de hand willen doen. Een terugkeer naar FC Nantes werd geopperd, maar volgens het Griekse Box to Box zou nu ook Olympiakos zich gemeld hebben voor de 28-jarige middenvelder.

Het medium wijst wel meteen op twee mogelijke struikelblokken. Ten eerste de financiële kant van het verhaal. Olympiakos is door de verrassende titel van PAOK nog niet verzekerd van de Champions League-groepsfase en moet dus op zijn uitgaven letten. Zowel de transfersom als het hoge salaris van Trebel kunnen voor problemen gaan zorgen.

Daarnaast is er ook de figuur van Bayat. Die onderhield oorspronkelijk goede relaties met Olympiakos en werkte onder andere mee aan de transfers van Guillaume Gillet en Silvio Proto. Maar na het vertrek van die laatste richting Lazio, zou er wat gebroken zijn tussen de club en makelaar. Hoe die twee partijen momenteel tegenover mekaar staan, is door bovengenoemd medium niet geweten.

UPDATE 10u28
RSC Anderlecht ziet het graag gebeuren: de interesse in Adrien Trebel begint toe te nemen. De Fransman geniet interesse van FC Nantes en Olympiakos, maar volgens Het Laatste Nieuws zou ook PAOK Saloniki de komst van Trebel wel zien zitten.

De kans lijkt dus groot dat Trebel in Griekenland wordt aangeboden, aangezien plots twee Griekse topclubs worden genoemd. PAOK is de kampioen en speelt volgend seizoen in de Champions League en heeft financieel dus de middelen om Trebel over te nemen.

LEES OOK: Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Maakt PAOK kans op Trebel?

Meest recent

Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

0
0
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

45
45
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

39
39
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

213
213
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

300
300
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

78
78
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

170
170
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

530
530
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

279
279
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

185
185
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

56
56
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

29
29
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

230
230
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

82
82
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

506
506
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

189
189
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

185
185
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

413
413
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

403
403
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

310
310
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

150
150
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

236
236
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

604
604
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

155
155

Meer sportnieuws