'Eigen nalatigheid kost Anderlecht toptransfer'

door
'Eigen nalatigheid kost Anderlecht toptransfer'

RSC Anderlecht wil zijn spelersgroep deze zomer op meerdere posities versterken, maar dat wordt niet zo gemakkelijk. Bij gebrek aan Europees voetbal is het voor buitenlandse spelers immers niet meer zo aantrekkelijk om naar Brussel te verhuizen. Bovendien is ook de financiële slagkracht hierdoor beperkt.


De kans dat RSCA met bedragen van ver boven de vijf miljoen euro zal smijten is dan ook klein. En daardoor lijkt de komst van Michel Vlap op de helling te staan. Al had Paars-Wit veel eerder kunnen en moeten toeslaan bij de smaakmaker van sc Heerenveen. "Door een gebrek aan doortastendheid mag Anderlecht Michel Vlap wellicht van zijn lijst schrappen. In januari kon de transfer afgerond worden voor minder dan vijf miljoen euro omdat Heerenveen het geld goed kon gebruiken. Nu hopen de Friezen minstens acht miljoen euro te krijgen", schrijft Sport/Voetbalmagazine.

Maar er is nog een reden waarom de Nederlandse spelmaker wellicht niet naar het Astridpark trekt. Met oog op een eventuele transfer, was Vlap tijdens de Play-Offs al eens te gast bij de Brusselaars. Alleen had hij toen net het verkeerde moment gekozen. In het thuisduel tegen Antwerp ontstonden immers de eerste supportersprotesten, die de week erop in Luik ontspoorden. Uitgerekend in die wedstrijd tegen de Great Old was Vlap aanwezig en de incidenten zouden hem serieus afgeschrikt hebben.

LEES OOK: 'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Denkt u dat RSCA deze zomer spelers zal kopen van meer dan vijf miljoen euro?

Meest recent

Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

3
3
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

50
50
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

96
96
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

80
80
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

115
115
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

180
180
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

142
142
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

442
442
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

108
108
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

240
240
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

175
175
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

141
141
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

349
349
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

143
143
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

137
137
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

62
62
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

198
198
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

390
390
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

403
403
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

302
302
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

78
78
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

619
619
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

162
162
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

875
875

Meer sportnieuws