'Martinez kan nog voor EK vertrekken bij Rode Duivels'

door
'Martinez kan nog voor EK vertrekken bij Rode Duivels'

De Rode Duivels blijven voorlopig foutloos in hun kwalificatiecampagne voor het EK, dinsdag tegen Schotland boekten ze alweer hun vierde zege op rij. Roberto Martinez heeft er dus voor gezorgd dat zijn ploeg sinds het WK niet aan kwaliteit heeft ingeboet. Uitstekend werk, toch heerst er wat twijfel rond zijn toekomst als bondscoach.


De Spanjaard heeft er immers nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn weer bij een (top)club aan de slag wil en zou bovendien niet opgezet zijn met het vertrek van zijn vertrouwenspersoon Bart Verhaeghe bij de KBVB. Toen hij na de match tegen Schotland gevraagd werd achter zijn toekomstplannen, wou Martinez hier dan ook niet dieper op in gaan. En dat vond Gilles De Bilde toch opvallend.

De ex-Gouden Schoen en analist durft zijn hand er dan ook niet voor in het vuur steken dat Martinez zeker blijft tot na het EK. "Het valt op dat hij niet ingaat op zijn persoonlijke situatie. Hoe je het draait of keert, hij staat onder interesse van verschillende clubs. Dat bleek onlangs nog met de belangstelling van FC Barcelona. De vraag is dus of hij op termijn bij de Duivels zal blijven", klonk het bij bij VTM.

De Bilde ziet overigens nog een andere factor waardoor Martinez wel eens zou kunnen vertrekken: het financiële. "Hij is één van de bondscoaches die het minst betaald worden, zeker als je vergelijkt met de andere toplanden. En ook het vertrek van Verhaeghe is voor hem een aderlating. Ik hoop dat hij blijft, maar ben helemaal niet zeker en in het voetbal weet je nooit. Ik denk echt dat het financiële ook een rol speelt en als je goed presteert als bondscoach, komen de clubs sowieso aankloppen."

LEES OOK: Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Denkt u dat Martinez vertrekt nog voor het EK?

Meest recent

Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

18
18
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

135
135
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

94
94
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

19
19
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

213
213
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

392
392
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

154
154
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

190
190
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

83
83
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

135
135
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

321
321
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

575
575
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

227
227
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

97
97
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

215
215
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

126
126
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

100
100
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

151
151
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

300
300
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

258
258
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

76
76
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

181
181
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

61
61
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0

Meer sportnieuws