'Martinez kan nog voor EK vertrekken bij Rode Duivels'

door
'Martinez kan nog voor EK vertrekken bij Rode Duivels'

De Rode Duivels blijven voorlopig foutloos in hun kwalificatiecampagne voor het EK, dinsdag tegen Schotland boekten ze alweer hun vierde zege op rij. Roberto Martinez heeft er dus voor gezorgd dat zijn ploeg sinds het WK niet aan kwaliteit heeft ingeboet. Uitstekend werk, toch heerst er wat twijfel rond zijn toekomst als bondscoach.


De Spanjaard heeft er immers nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn weer bij een (top)club aan de slag wil en zou bovendien niet opgezet zijn met het vertrek van zijn vertrouwenspersoon Bart Verhaeghe bij de KBVB. Toen hij na de match tegen Schotland gevraagd werd achter zijn toekomstplannen, wou Martinez hier dan ook niet dieper op in gaan. En dat vond Gilles De Bilde toch opvallend.

De ex-Gouden Schoen en analist durft zijn hand er dan ook niet voor in het vuur steken dat Martinez zeker blijft tot na het EK. "Het valt op dat hij niet ingaat op zijn persoonlijke situatie. Hoe je het draait of keert, hij staat onder interesse van verschillende clubs. Dat bleek onlangs nog met de belangstelling van FC Barcelona. De vraag is dus of hij op termijn bij de Duivels zal blijven", klonk het bij bij VTM.

De Bilde ziet overigens nog een andere factor waardoor Martinez wel eens zou kunnen vertrekken: het financiële. "Hij is één van de bondscoaches die het minst betaald worden, zeker als je vergelijkt met de andere toplanden. En ook het vertrek van Verhaeghe is voor hem een aderlating. Ik hoop dat hij blijft, maar ben helemaal niet zeker en in het voetbal weet je nooit. Ik denk echt dat het financiële ook een rol speelt en als je goed presteert als bondscoach, komen de clubs sowieso aankloppen."

LEES OOK: Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Denkt u dat Martinez vertrekt nog voor het EK?

Meest recent

Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

0
0
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

6
6
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

14
14
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

152
152
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

26
26
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

41
41
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

34
34
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

154
154
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

225
225
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

168
168
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

172
172
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

62
62
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

139
139
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

269
269
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

261
261
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

113
113
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

319
319
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

139
139
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

199
199
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

490
490
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

436
436
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

501
501
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

105
105
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

141
141

Meer sportnieuws