'Martinez kan nog voor EK vertrekken bij Rode Duivels'

door
'Martinez kan nog voor EK vertrekken bij Rode Duivels'

De Rode Duivels blijven voorlopig foutloos in hun kwalificatiecampagne voor het EK, dinsdag tegen Schotland boekten ze alweer hun vierde zege op rij. Roberto Martinez heeft er dus voor gezorgd dat zijn ploeg sinds het WK niet aan kwaliteit heeft ingeboet. Uitstekend werk, toch heerst er wat twijfel rond zijn toekomst als bondscoach.


De Spanjaard heeft er immers nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn weer bij een (top)club aan de slag wil en zou bovendien niet opgezet zijn met het vertrek van zijn vertrouwenspersoon Bart Verhaeghe bij de KBVB. Toen hij na de match tegen Schotland gevraagd werd achter zijn toekomstplannen, wou Martinez hier dan ook niet dieper op in gaan. En dat vond Gilles De Bilde toch opvallend.

De ex-Gouden Schoen en analist durft zijn hand er dan ook niet voor in het vuur steken dat Martinez zeker blijft tot na het EK. "Het valt op dat hij niet ingaat op zijn persoonlijke situatie. Hoe je het draait of keert, hij staat onder interesse van verschillende clubs. Dat bleek onlangs nog met de belangstelling van FC Barcelona. De vraag is dus of hij op termijn bij de Duivels zal blijven", klonk het bij bij VTM.

De Bilde ziet overigens nog een andere factor waardoor Martinez wel eens zou kunnen vertrekken: het financiële. "Hij is één van de bondscoaches die het minst betaald worden, zeker als je vergelijkt met de andere toplanden. En ook het vertrek van Verhaeghe is voor hem een aderlating. Ik hoop dat hij blijft, maar ben helemaal niet zeker en in het voetbal weet je nooit. Ik denk echt dat het financiële ook een rol speelt en als je goed presteert als bondscoach, komen de clubs sowieso aankloppen."

LEES OOK: "Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Denkt u dat Martinez vertrekt nog voor het EK?

Meest recent

Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

1
1
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

45
45
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

122
122
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

69
69
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

60
60
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

84
84
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

196
196
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

132
132
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

117
117
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

105
105
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

353
353
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

263
263
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

391
391
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

347
347
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

115
115
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

143
143
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

261
261
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

90
90
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

107
107
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

92
92
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

111
111
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

262
262
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

215
215
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

239
239
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

98
98

Meer sportnieuws