'Martinez kan nog voor EK vertrekken bij Rode Duivels'

door
'Martinez kan nog voor EK vertrekken bij Rode Duivels'

De Rode Duivels blijven voorlopig foutloos in hun kwalificatiecampagne voor het EK, dinsdag tegen Schotland boekten ze alweer hun vierde zege op rij. Roberto Martinez heeft er dus voor gezorgd dat zijn ploeg sinds het WK niet aan kwaliteit heeft ingeboet. Uitstekend werk, toch heerst er wat twijfel rond zijn toekomst als bondscoach.


De Spanjaard heeft er immers nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn weer bij een (top)club aan de slag wil en zou bovendien niet opgezet zijn met het vertrek van zijn vertrouwenspersoon Bart Verhaeghe bij de KBVB. Toen hij na de match tegen Schotland gevraagd werd achter zijn toekomstplannen, wou Martinez hier dan ook niet dieper op in gaan. En dat vond Gilles De Bilde toch opvallend.

De ex-Gouden Schoen en analist durft zijn hand er dan ook niet voor in het vuur steken dat Martinez zeker blijft tot na het EK. "Het valt op dat hij niet ingaat op zijn persoonlijke situatie. Hoe je het draait of keert, hij staat onder interesse van verschillende clubs. Dat bleek onlangs nog met de belangstelling van FC Barcelona. De vraag is dus of hij op termijn bij de Duivels zal blijven", klonk het bij bij VTM.

De Bilde ziet overigens nog een andere factor waardoor Martinez wel eens zou kunnen vertrekken: het financiële. "Hij is één van de bondscoaches die het minst betaald worden, zeker als je vergelijkt met de andere toplanden. En ook het vertrek van Verhaeghe is voor hem een aderlating. Ik hoop dat hij blijft, maar ben helemaal niet zeker en in het voetbal weet je nooit. Ik denk echt dat het financiële ook een rol speelt en als je goed presteert als bondscoach, komen de clubs sowieso aankloppen."

LEES OOK: 'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Denkt u dat Martinez vertrekt nog voor het EK?

Meest recent

Vanhaezebrouck ziet één grote fout bij Club Brugge

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

18
18
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

71
71
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

66
66
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

128
128
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

83
83
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

139
139
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

181
181
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

151
151
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

143
143
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

32
32
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

204
204
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

393
393
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

305
305
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

163
163
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

61
61
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

156
156
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

125
125
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

463
463
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

153
153
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

295
295
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

60
60
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

73
73
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

408
408
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

104
104

Meer sportnieuws