'Martinez kan nog voor EK vertrekken bij Rode Duivels'

door
'Martinez kan nog voor EK vertrekken bij Rode Duivels'

De Rode Duivels blijven voorlopig foutloos in hun kwalificatiecampagne voor het EK, dinsdag tegen Schotland boekten ze alweer hun vierde zege op rij. Roberto Martinez heeft er dus voor gezorgd dat zijn ploeg sinds het WK niet aan kwaliteit heeft ingeboet. Uitstekend werk, toch heerst er wat twijfel rond zijn toekomst als bondscoach.


De Spanjaard heeft er immers nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn weer bij een (top)club aan de slag wil en zou bovendien niet opgezet zijn met het vertrek van zijn vertrouwenspersoon Bart Verhaeghe bij de KBVB. Toen hij na de match tegen Schotland gevraagd werd achter zijn toekomstplannen, wou Martinez hier dan ook niet dieper op in gaan. En dat vond Gilles De Bilde toch opvallend.

De ex-Gouden Schoen en analist durft zijn hand er dan ook niet voor in het vuur steken dat Martinez zeker blijft tot na het EK. "Het valt op dat hij niet ingaat op zijn persoonlijke situatie. Hoe je het draait of keert, hij staat onder interesse van verschillende clubs. Dat bleek onlangs nog met de belangstelling van FC Barcelona. De vraag is dus of hij op termijn bij de Duivels zal blijven", klonk het bij bij VTM.

De Bilde ziet overigens nog een andere factor waardoor Martinez wel eens zou kunnen vertrekken: het financiële. "Hij is één van de bondscoaches die het minst betaald worden, zeker als je vergelijkt met de andere toplanden. En ook het vertrek van Verhaeghe is voor hem een aderlating. Ik hoop dat hij blijft, maar ben helemaal niet zeker en in het voetbal weet je nooit. Ik denk echt dat het financiële ook een rol speelt en als je goed presteert als bondscoach, komen de clubs sowieso aankloppen."

LEES OOK: Burgess aan rode kaart ontsnapt? De Bilde velt oordeel

Denkt u dat Martinez vertrekt nog voor het EK?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

10
10
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

42
42
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

114
114
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

173
173
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

186
186
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

479
479
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

59
59
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

241
241
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

46
46
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

91
91
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

123
123
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

173
173
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

545
545
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

317
317
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

208
208
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

422
422
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

280
280
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

270
270
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

273
273
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

646
646
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

194
194
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

135
135
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

69
69
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

57
57
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

38
38

Meer sportnieuws