Kompany heeft sleutels in handen: "Transferplannen krijgen eerstdaags boost"

1262 stemmen
Kompany heeft sleutels in handen:

Vincent Kompany heeft zijn laatste wedstrijd als fulltime-profvoetballer achter de rug. De Rode Duivel neemt nu enkele weken vakantie en gaat dan aan de slag als speler-trainer van RSC Anderlecht. Maar tijdens zijn verlof zal hij ongetwijfeld de nodige telefoontjes vanuit Brussel krijgen.


Want Kompany wordt ook nauw betrokken bij de transferplannen van de recordkampioen. Volgens Sport/Voetbalmagazine heeft hij zelfs het laatste woord. "De transferplannen van Anderlecht zullen eerstdaags een serieuze boost krijgen. De hele technische staf is/was deze week op afzondering in Durbuy om de laatste hand te leggen aan de voorbereiding. Van zodra is uitgemaakt met welke spelers Vincent Kompany verder wil, zal ook duidelijk worden welke posities versterkt zullen worden", klinkt het.

Paars-Wit kampt wel met de nodige problemen op de mercato. Door het missen van Europees voetbal is niet alleen het budget aan de lage kant, hierdoor mist de club ook een belangrijke aantrekkingsfactor. "Aan inkomende zijde zal Anderlecht volledig de kaart Kompany moeten uitspelen. Veel spelers kijken immers niet om naar een club die niet in de Europa League of Champions League zit. En ondanks de serieuze kapitaalsverhoging die Coucke doorvoerde, is het transferbudget aan de kleine kant. Zeker als de club de wensen van Kompany wil inwilligen."

Toch lijkt het bestuur er alles aan te doen om de Prince van een kwaliteitsvolle spelersgroep te voorzien. "Van zodra Kompany een naam doorgeeft, plooit Michael Verschueren zich dubbel om die speler te halen", vertelt een insider tegenover het weekblad.

LEES OOK: 'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Anderlecht rekent té fel op Kompany ...

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

19
19
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

22
22
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

39
39
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

33
33
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

14
14
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

43
43
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

59
59
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

53
53
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

131
131
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

255
255
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

907
907
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

201
201
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

98
98
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

197
197
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

103
103
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

291
291
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

572
572
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

574
574
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

432
432
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1012
1012
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

239
239
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

303
303
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

479
479
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

60
60

Meer sportnieuws