Kompany heeft sleutels in handen: "Transferplannen krijgen eerstdaags boost"

door
Kompany heeft sleutels in handen:

Vincent Kompany heeft zijn laatste wedstrijd als fulltime-profvoetballer achter de rug. De Rode Duivel neemt nu enkele weken vakantie en gaat dan aan de slag als speler-trainer van RSC Anderlecht. Maar tijdens zijn verlof zal hij ongetwijfeld de nodige telefoontjes vanuit Brussel krijgen.


Want Kompany wordt ook nauw betrokken bij de transferplannen van de recordkampioen. Volgens Sport/Voetbalmagazine heeft hij zelfs het laatste woord. "De transferplannen van Anderlecht zullen eerstdaags een serieuze boost krijgen. De hele technische staf is/was deze week op afzondering in Durbuy om de laatste hand te leggen aan de voorbereiding. Van zodra is uitgemaakt met welke spelers Vincent Kompany verder wil, zal ook duidelijk worden welke posities versterkt zullen worden", klinkt het.

Paars-Wit kampt wel met de nodige problemen op de mercato. Door het missen van Europees voetbal is niet alleen het budget aan de lage kant, hierdoor mist de club ook een belangrijke aantrekkingsfactor. "Aan inkomende zijde zal Anderlecht volledig de kaart Kompany moeten uitspelen. Veel spelers kijken immers niet om naar een club die niet in de Europa League of Champions League zit. En ondanks de serieuze kapitaalsverhoging die Coucke doorvoerde, is het transferbudget aan de kleine kant. Zeker als de club de wensen van Kompany wil inwilligen."

Toch lijkt het bestuur er alles aan te doen om de Prince van een kwaliteitsvolle spelersgroep te voorzien. "Van zodra Kompany een naam doorgeeft, plooit Michael Verschueren zich dubbel om die speler te halen", vertelt een insider tegenover het weekblad.

LEES OOK: 'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

Anderlecht rekent té fel op Kompany ...

Meest recent

Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

5
5
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

92
92
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

11
11
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

141
141
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

110
110
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

184
184
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

172
172
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

294
294
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

310
310
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

262
262
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

221
221
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

99
99
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

145
145
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

222
222
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

114
114
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1035
1035
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

76
76
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

36
36
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

95
95
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

526
526
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

132
132
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

43
43
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

446
446
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

161
161
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

224
224

Meer sportnieuws