'Club krijgt fraaie herkansing op transfer oude bekende'

door
'Club krijgt fraaie herkansing op transfer oude bekende'

Club Brugge deed het kalm aan tijdens de voorbije wintermercato. Uiteindelijk beperkte de vice-kampioen zich tot het van de hand doen van enkele overbodige spelers. Maar er werd wel degelijk werk gemaakt van versterking, alleen slaagden de West-Vlamingen er niet in om die deals tot een goed einde te brengen.


Eén van de spelers die bij Club in beeld waren, is Gonçalo Cardoso. De 18-jarige Portugese verdediger staat in eigen land te boek als een veelbelovend talent, bij Blauw-Zwart zou hij op termijn in de voetsporen van Stefano Denswil moeten treden. Maar zijn overgang naar Jan Breydel kwam er uiteindelijk niet, al was hij er wel dichtbij.

Bij TVI 24 gaf Cardoso immers de details over zijn mislukte transfer prijs. "Het was januari en ik zat goed bij Boavista, zoals dat nu nog steeds het geval is. Maar deze opportuniteit deed zich plots voor en zowel ik als de club zouden hier beter van worden. Ik reisde naar België en was klaar om te tekenen, maar de deal werd niet afgerond. Ik voel me echter goed bij Boavista, dus heel erg vond ik het niet."

UPDATE 12/06
In de winter lukte het dus niet om de veelbelovende Portugees binnen te hengelen, maar Blauw-Zwart krijgt nu een mooie herkansing. Zo schrijft A Bola dat Cardoso deze zomer wél mag vertrekken bij Boavista. En dat voor een schappelijke prijs. De verdediger, die indruk maakte op het gerenommeerde jeugdtornooi van Toulon, zou slechts 2.5 miljoen euro moeten kosten. Gezien zijn potentieel valt die som nog mee, afwachten of Club een nieuwe poging waagt.

LEES OOK: Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Club moet een nieuwe poging wagen ...

Meest recent

Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

90
90
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

24
24
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

14
14
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

117
117
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

22
22
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

112
112
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

123
123
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

135
135
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

167
167
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

282
282
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

191
191
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

307
307
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

220
220
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

231
231
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

178
178
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

147
147
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

336
336
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

195
195
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

175
175
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

396
396
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

701
701
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

462
462
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

270
270
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

393
393

Meer sportnieuws