'Club krijgt fraaie herkansing op transfer oude bekende'

door
'Club krijgt fraaie herkansing op transfer oude bekende'

Club Brugge deed het kalm aan tijdens de voorbije wintermercato. Uiteindelijk beperkte de vice-kampioen zich tot het van de hand doen van enkele overbodige spelers. Maar er werd wel degelijk werk gemaakt van versterking, alleen slaagden de West-Vlamingen er niet in om die deals tot een goed einde te brengen.


Eén van de spelers die bij Club in beeld waren, is Gonçalo Cardoso. De 18-jarige Portugese verdediger staat in eigen land te boek als een veelbelovend talent, bij Blauw-Zwart zou hij op termijn in de voetsporen van Stefano Denswil moeten treden. Maar zijn overgang naar Jan Breydel kwam er uiteindelijk niet, al was hij er wel dichtbij.

Bij TVI 24 gaf Cardoso immers de details over zijn mislukte transfer prijs. "Het was januari en ik zat goed bij Boavista, zoals dat nu nog steeds het geval is. Maar deze opportuniteit deed zich plots voor en zowel ik als de club zouden hier beter van worden. Ik reisde naar België en was klaar om te tekenen, maar de deal werd niet afgerond. Ik voel me echter goed bij Boavista, dus heel erg vond ik het niet."

UPDATE 12/06
In de winter lukte het dus niet om de veelbelovende Portugees binnen te hengelen, maar Blauw-Zwart krijgt nu een mooie herkansing. Zo schrijft A Bola dat Cardoso deze zomer wél mag vertrekken bij Boavista. En dat voor een schappelijke prijs. De verdediger, die indruk maakte op het gerenommeerde jeugdtornooi van Toulon, zou slechts 2.5 miljoen euro moeten kosten. Gezien zijn potentieel valt die som nog mee, afwachten of Club een nieuwe poging waagt.

LEES OOK: Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

Club moet een nieuwe poging wagen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

12
12
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

60
60
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

63
63
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

99
99
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

491
491
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

44
44
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

324
324
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

115
115
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

220
220
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

110
110
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

83
83
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

435
435
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

65
65
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

265
265
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

415
415
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

516
516
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

622
622
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

146
146
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

467
467
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

293
293
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

379
379
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

302
302
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

58
58
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

79
79

Meer sportnieuws