'Club krijgt fraaie herkansing op transfer oude bekende'

door
'Club krijgt fraaie herkansing op transfer oude bekende'

Club Brugge deed het kalm aan tijdens de voorbije wintermercato. Uiteindelijk beperkte de vice-kampioen zich tot het van de hand doen van enkele overbodige spelers. Maar er werd wel degelijk werk gemaakt van versterking, alleen slaagden de West-Vlamingen er niet in om die deals tot een goed einde te brengen.


Eén van de spelers die bij Club in beeld waren, is Gonçalo Cardoso. De 18-jarige Portugese verdediger staat in eigen land te boek als een veelbelovend talent, bij Blauw-Zwart zou hij op termijn in de voetsporen van Stefano Denswil moeten treden. Maar zijn overgang naar Jan Breydel kwam er uiteindelijk niet, al was hij er wel dichtbij.

Bij TVI 24 gaf Cardoso immers de details over zijn mislukte transfer prijs. "Het was januari en ik zat goed bij Boavista, zoals dat nu nog steeds het geval is. Maar deze opportuniteit deed zich plots voor en zowel ik als de club zouden hier beter van worden. Ik reisde naar België en was klaar om te tekenen, maar de deal werd niet afgerond. Ik voel me echter goed bij Boavista, dus heel erg vond ik het niet."

UPDATE 12/06
In de winter lukte het dus niet om de veelbelovende Portugees binnen te hengelen, maar Blauw-Zwart krijgt nu een mooie herkansing. Zo schrijft A Bola dat Cardoso deze zomer wél mag vertrekken bij Boavista. En dat voor een schappelijke prijs. De verdediger, die indruk maakte op het gerenommeerde jeugdtornooi van Toulon, zou slechts 2.5 miljoen euro moeten kosten. Gezien zijn potentieel valt die som nog mee, afwachten of Club een nieuwe poging waagt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist"

Club moet een nieuwe poging wagen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist"

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

1
1
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

10
10
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

25
25
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

77
77
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

36
36
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

249
249
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

135
135
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

245
245
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

209
209
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

125
125
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

224
224
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

189
189
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

870
870
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

217
217
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

161
161
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

932
932
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

436
436
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

169
169
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

264
264
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1019
1019
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

399
399
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

238
238
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

71
71
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

40
40
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

271
271

Meer sportnieuws