Schotse pers zwáár onder indruk van 'All Star-team' van Martinez

door
Schotse pers zwáár onder indruk van 'All Star-team' van Martinez

De Rode Duivels blijven voorlopig foutloos in hun kwalificatiecampagne voor het EK 2020. Na vier speeldagen scoorden de Belgen al elf keer en kregen ze amper één doelpunt tegen. Dinsdagavond werd ook Schotland vakkundig over de knie gelegd, Romelu Lukaku (2x) en Kevin De Bruyne zorgden voor de 3-0-eindstand.


In de Schotse pers is men dan ook onder de indruk van de suprematie bij de Duivels. "Het all star-team van Roberto Martinez heeft nu al zijn wedstrijden gewonnen, terwijl de Schotten het met zes punten moeten doen. Met nog een terugwedstrijd tegen België in het vooruitzicht, wordt kwalificatie bijzonder moeilijk", schrijft The Scotsmen, waarna het medium ook met bloemetjes naar Kevin De Bruyne wierp. "Marshall hield hem meermaals van een doelpunt, maar hij moest zich uiteindelijk toch gewonnen geven tegenover de briljante Belg."

Bij The Herald zag men dan weer hoe een 'dodelijke Lukaku geen genade toonde'. "De 1-0 viel pas laat in de eerste helft, maar tot aan dat punt had Schotland vooral geluk. Enkel wanhopig verdedigen en een matige afwerkingen hadden de stand tot dan gelijk gehouden ... het viel ook op hoe klinisch de Belgen elk gaatje in de verdediging uitbuitten."

De reporters van The Scottish Sun krabden zich op hun beurt achter de oren toen ze de samenstelling van de kern nog eens bekeken. "België bestond weer uit een hele lijst aan supersterren, samen naar verluidt zo'n half miljard euro waard. Lukaku vernietigde het moedige Schotland van Steve Clarke, De Bruyne zette met de 3-0 de kers op de taart."

BEKER OP WEMBLEY
En bij The Daily Record tot slot, kon men niet anders dan genieten. "Ondanks de problemen bij Schotland, was het onmogelijk om niet overdonderd te zijn door de genialiteit van de Belgen. Ze staan niet voor niets eerste op de wereldranking en zijn zelfs angstaanjagend om bezig te zien, want er bestaan op deze wereld maar enkele defensies die hen kunnen stoppen. Ze zijn zeker een kandidaat voor de finale van volgende zomer en het zou ons niet verbazen als Hazard de beker omhoog heft op Wembley."

LEES OOK: Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels horen nu al bij de favorieten voor het EK 2020 ...

Meest recent

'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

0
0
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

23
23
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

27
27
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

174
174
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

20
20
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

40
40
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

152
152
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

150
150
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

50
50
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

54
54
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

197
197
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

186
186
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

64
64
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

265
265
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

437
437
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

198
198
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

164
164
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

545
545
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

115
115
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

399
399
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

121
121
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

48
48
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

128
128
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

358
358
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

176
176

Meer sportnieuws