Schotse pers zwáár onder indruk van 'All Star-team' van Martinez

3424 stemmen
Schotse pers zwáár onder indruk van 'All Star-team' van Martinez

De Rode Duivels blijven voorlopig foutloos in hun kwalificatiecampagne voor het EK 2020. Na vier speeldagen scoorden de Belgen al elf keer en kregen ze amper één doelpunt tegen. Dinsdagavond werd ook Schotland vakkundig over de knie gelegd, Romelu Lukaku (2x) en Kevin De Bruyne zorgden voor de 3-0-eindstand.


In de Schotse pers is men dan ook onder de indruk van de suprematie bij de Duivels. "Het all star-team van Roberto Martinez heeft nu al zijn wedstrijden gewonnen, terwijl de Schotten het met zes punten moeten doen. Met nog een terugwedstrijd tegen België in het vooruitzicht, wordt kwalificatie bijzonder moeilijk", schrijft The Scotsmen, waarna het medium ook met bloemetjes naar Kevin De Bruyne wierp. "Marshall hield hem meermaals van een doelpunt, maar hij moest zich uiteindelijk toch gewonnen geven tegenover de briljante Belg."

Bij The Herald zag men dan weer hoe een 'dodelijke Lukaku geen genade toonde'. "De 1-0 viel pas laat in de eerste helft, maar tot aan dat punt had Schotland vooral geluk. Enkel wanhopig verdedigen en een matige afwerkingen hadden de stand tot dan gelijk gehouden ... het viel ook op hoe klinisch de Belgen elk gaatje in de verdediging uitbuitten."

De reporters van The Scottish Sun krabden zich op hun beurt achter de oren toen ze de samenstelling van de kern nog eens bekeken. "België bestond weer uit een hele lijst aan supersterren, samen naar verluidt zo'n half miljard euro waard. Lukaku vernietigde het moedige Schotland van Steve Clarke, De Bruyne zette met de 3-0 de kers op de taart."

BEKER OP WEMBLEY
En bij The Daily Record tot slot, kon men niet anders dan genieten. "Ondanks de problemen bij Schotland, was het onmogelijk om niet overdonderd te zijn door de genialiteit van de Belgen. Ze staan niet voor niets eerste op de wereldranking en zijn zelfs angstaanjagend om bezig te zien, want er bestaan op deze wereld maar enkele defensies die hen kunnen stoppen. Ze zijn zeker een kandidaat voor de finale van volgende zomer en het zou ons niet verbazen als Hazard de beker omhoog heft op Wembley."

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

De Rode Duivels horen nu al bij de favorieten voor het EK 2020 ...

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

19
19
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

118
118
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

91
91
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

85
85
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

277
277
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

158
158
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

156
156
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

349
349
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

608
608
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

306
306
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3437
3437
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

63
63
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

74
74
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

206
206
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

25
25
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

223
223
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

202
202
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

107
107
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws