Schotse pers zwáár onder indruk van 'All Star-team' van Martinez

door
Schotse pers zwáár onder indruk van 'All Star-team' van Martinez

De Rode Duivels blijven voorlopig foutloos in hun kwalificatiecampagne voor het EK 2020. Na vier speeldagen scoorden de Belgen al elf keer en kregen ze amper één doelpunt tegen. Dinsdagavond werd ook Schotland vakkundig over de knie gelegd, Romelu Lukaku (2x) en Kevin De Bruyne zorgden voor de 3-0-eindstand.


In de Schotse pers is men dan ook onder de indruk van de suprematie bij de Duivels. "Het all star-team van Roberto Martinez heeft nu al zijn wedstrijden gewonnen, terwijl de Schotten het met zes punten moeten doen. Met nog een terugwedstrijd tegen België in het vooruitzicht, wordt kwalificatie bijzonder moeilijk", schrijft The Scotsmen, waarna het medium ook met bloemetjes naar Kevin De Bruyne wierp. "Marshall hield hem meermaals van een doelpunt, maar hij moest zich uiteindelijk toch gewonnen geven tegenover de briljante Belg."

Bij The Herald zag men dan weer hoe een 'dodelijke Lukaku geen genade toonde'. "De 1-0 viel pas laat in de eerste helft, maar tot aan dat punt had Schotland vooral geluk. Enkel wanhopig verdedigen en een matige afwerkingen hadden de stand tot dan gelijk gehouden ... het viel ook op hoe klinisch de Belgen elk gaatje in de verdediging uitbuitten."

De reporters van The Scottish Sun krabden zich op hun beurt achter de oren toen ze de samenstelling van de kern nog eens bekeken. "België bestond weer uit een hele lijst aan supersterren, samen naar verluidt zo'n half miljard euro waard. Lukaku vernietigde het moedige Schotland van Steve Clarke, De Bruyne zette met de 3-0 de kers op de taart."

BEKER OP WEMBLEY
En bij The Daily Record tot slot, kon men niet anders dan genieten. "Ondanks de problemen bij Schotland, was het onmogelijk om niet overdonderd te zijn door de genialiteit van de Belgen. Ze staan niet voor niets eerste op de wereldranking en zijn zelfs angstaanjagend om bezig te zien, want er bestaan op deze wereld maar enkele defensies die hen kunnen stoppen. Ze zijn zeker een kandidaat voor de finale van volgende zomer en het zou ons niet verbazen als Hazard de beker omhoog heft op Wembley."

LEES OOK: Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

De Rode Duivels horen nu al bij de favorieten voor het EK 2020 ...

Meest recent

'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

36
36
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

114
114
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

36
36
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

207
207
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

219
219
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

115
115
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

420
420
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

131
131
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

161
161
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

123
123
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

206
206
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

243
243
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

111
111
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

399
399
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

96
96
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

91
91
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

713
713
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

137
137
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

258
258
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

307
307
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

172
172
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

459
459
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

367
367
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

318
318

Meer sportnieuws