Schotse pers zwáár onder indruk van 'All Star-team' van Martinez

3424 stemmen
Schotse pers zwáár onder indruk van 'All Star-team' van Martinez

De Rode Duivels blijven voorlopig foutloos in hun kwalificatiecampagne voor het EK 2020. Na vier speeldagen scoorden de Belgen al elf keer en kregen ze amper één doelpunt tegen. Dinsdagavond werd ook Schotland vakkundig over de knie gelegd, Romelu Lukaku (2x) en Kevin De Bruyne zorgden voor de 3-0-eindstand.


In de Schotse pers is men dan ook onder de indruk van de suprematie bij de Duivels. "Het all star-team van Roberto Martinez heeft nu al zijn wedstrijden gewonnen, terwijl de Schotten het met zes punten moeten doen. Met nog een terugwedstrijd tegen België in het vooruitzicht, wordt kwalificatie bijzonder moeilijk", schrijft The Scotsmen, waarna het medium ook met bloemetjes naar Kevin De Bruyne wierp. "Marshall hield hem meermaals van een doelpunt, maar hij moest zich uiteindelijk toch gewonnen geven tegenover de briljante Belg."

Bij The Herald zag men dan weer hoe een 'dodelijke Lukaku geen genade toonde'. "De 1-0 viel pas laat in de eerste helft, maar tot aan dat punt had Schotland vooral geluk. Enkel wanhopig verdedigen en een matige afwerkingen hadden de stand tot dan gelijk gehouden ... het viel ook op hoe klinisch de Belgen elk gaatje in de verdediging uitbuitten."

De reporters van The Scottish Sun krabden zich op hun beurt achter de oren toen ze de samenstelling van de kern nog eens bekeken. "België bestond weer uit een hele lijst aan supersterren, samen naar verluidt zo'n half miljard euro waard. Lukaku vernietigde het moedige Schotland van Steve Clarke, De Bruyne zette met de 3-0 de kers op de taart."

BEKER OP WEMBLEY
En bij The Daily Record tot slot, kon men niet anders dan genieten. "Ondanks de problemen bij Schotland, was het onmogelijk om niet overdonderd te zijn door de genialiteit van de Belgen. Ze staan niet voor niets eerste op de wereldranking en zijn zelfs angstaanjagend om bezig te zien, want er bestaan op deze wereld maar enkele defensies die hen kunnen stoppen. Ze zijn zeker een kandidaat voor de finale van volgende zomer en het zou ons niet verbazen als Hazard de beker omhoog heft op Wembley."

LEES OOK: Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

De Rode Duivels horen nu al bij de favorieten voor het EK 2020 ...

Meest recent

Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

2
2
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

158
158
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

130
130
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

63
63
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

237
237
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

437
437
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

397
397
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

304
304
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

450
450
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

127
127
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

151
151
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

89
89
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

92
92
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

193
193
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

302
302
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

656
656
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

161
161
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

88
88
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

285
285
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

427
427
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

304
304
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

117
117
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

242
242

Meer sportnieuws