Schotse pers zwáár onder indruk van 'All Star-team' van Martinez

3424
Schotse pers zwáár onder indruk van 'All Star-team' van Martinez

De Rode Duivels blijven voorlopig foutloos in hun kwalificatiecampagne voor het EK 2020. Na vier speeldagen scoorden de Belgen al elf keer en kregen ze amper één doelpunt tegen. Dinsdagavond werd ook Schotland vakkundig over de knie gelegd, Romelu Lukaku (2x) en Kevin De Bruyne zorgden voor de 3-0-eindstand.


In de Schotse pers is men dan ook onder de indruk van de suprematie bij de Duivels. "Het all star-team van Roberto Martinez heeft nu al zijn wedstrijden gewonnen, terwijl de Schotten het met zes punten moeten doen. Met nog een terugwedstrijd tegen België in het vooruitzicht, wordt kwalificatie bijzonder moeilijk", schrijft The Scotsmen, waarna het medium ook met bloemetjes naar Kevin De Bruyne wierp. "Marshall hield hem meermaals van een doelpunt, maar hij moest zich uiteindelijk toch gewonnen geven tegenover de briljante Belg."

Bij The Herald zag men dan weer hoe een 'dodelijke Lukaku geen genade toonde'. "De 1-0 viel pas laat in de eerste helft, maar tot aan dat punt had Schotland vooral geluk. Enkel wanhopig verdedigen en een matige afwerkingen hadden de stand tot dan gelijk gehouden ... het viel ook op hoe klinisch de Belgen elk gaatje in de verdediging uitbuitten."

De reporters van The Scottish Sun krabden zich op hun beurt achter de oren toen ze de samenstelling van de kern nog eens bekeken. "België bestond weer uit een hele lijst aan supersterren, samen naar verluidt zo'n half miljard euro waard. Lukaku vernietigde het moedige Schotland van Steve Clarke, De Bruyne zette met de 3-0 de kers op de taart."

BEKER OP WEMBLEY
En bij The Daily Record tot slot, kon men niet anders dan genieten. "Ondanks de problemen bij Schotland, was het onmogelijk om niet overdonderd te zijn door de genialiteit van de Belgen. Ze staan niet voor niets eerste op de wereldranking en zijn zelfs angstaanjagend om bezig te zien, want er bestaan op deze wereld maar enkele defensies die hen kunnen stoppen. Ze zijn zeker een kandidaat voor de finale van volgende zomer en het zou ons niet verbazen als Hazard de beker omhoog heft op Wembley."

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

De Rode Duivels horen nu al bij de favorieten voor het EK 2020 ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

43
43
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

52
52
Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

21
21
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

171
171
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

193
193
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

117
117
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

104
104
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

100
100
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

163
163
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

160
160
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1414
1414
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

334
334
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

281
281
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

288
288
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

87
87
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

218
218
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

231
231
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

103
103
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

78
78
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

130
130
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

344
344
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

206
206

Meer sportnieuws