Duitsland sloopt Estland helemaal, Frankrijk neemt revanche voor blamage

295
Duitsland sloopt Estland helemaal, Frankrijk neemt revanche voor blamage

Uiteraard waren de Rode Duivels niet de enigen die vanavond in actie kwamen in de kwalificaties voor het EK 2020. Het meeste spektakel kregen we ongetwijfeld te zien in Duitsland, dat Estland met 8-0 vernederde. Frankrijk nam dan weer enigszins revanche voor de verrassende nederlaag in Turkije op zaterdag, al was tegen Andorra enkel winst een optie. Ook Italië won, zij het met veel moeite.


De Duitsers lieten er tegen Estland geen gras over groeien en bij de rust stonden er al forfaitcijfers op het programma. Na goals van Reus (2), Gnabry, Goretzka en Gündogan was de vernedering eigenlijk dan al compleet. Desondanks waren de Duitsers nog niet tevreden en Gnabry, Werner en Sané zetten de teller uiteindelijk nog op acht goals.

Frankrijk verloor zaterdagavond verrassend in Turkije en kon zich in Andorra dan ook geen misstappen veroorloven. Het won uiteindelijk met 0-4 van het dwergland. Mbappé, Ben Yedder, Thauvin en Zouma waren de doelpuntenmakers van dienst. Italië pakte ook drie punten, maar tegen Bosnië verliep dat zeer moeizaam. Dzeko bracht de bezoekers zelfs op voorspong, maar Insigne maakte kort na rust knap gelijk. Pas vier minuten voor tijd kon Verratti de zege veiligstellen.

In de groep van België rekende Rusland tenslotte af met Cyprus. Aan één doelpunt hadden de Russen uiteindelijk voldoende. Ionov scoorde na 38 minuten het enige doelpunt van de wedstrijd.

Heeft Frankrijk zijn uitschuiver rechtgezet?

Meest recent

'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

38
38
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

131
131
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

157
157
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

63
63
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

42
42
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

167
167
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

30
30
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

86
86
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

173
173
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

657
657
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

86
86
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

130
130
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

184
184
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

165
165
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

66
66
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

114
114
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

131
131
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

220
220
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

443
443
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

247
247
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

41
41
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

184
184
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

191
191

Meer sportnieuws