Kat Kerkhofs onthult pittige details over seksleven met Mertens

door
Kat Kerkhofs onthult pittige details over seksleven met Mertens

Van alle Duivelse vrouwen en partners is Kat Kerkhofs inmiddels toch de meest bekende geworden. Mevrouw Dries Mertens heeft ondertussen ook zelf een heuse carrière in de mediawereld opgebouwd. Dat heeft ze onder meer te danken aan haar spontaniteit en goed voorkomen, maar voor een groot deel ook aan het feit dat ze niet op haar mondje is gevallen.


Iets wat ze deze week opnieuw illustreert in een uitgebreid interview met HUMO. Dat werd gehouden aan de hand van de 'zeven hoofdzonden' en bij 'onkuisheid' kwam ook haar seksleven met Mertens aan bod. Zo werd haar onder meer gevraagd of het af en toe niet moeilijk is op seksueel gebied wanneer haar man zo vaak van huis is. "Wij zien elkaar nog altijd genoeg. En tegenwoordig is er zelfs technologie die je kan helpen", vertelt Kerkhofs al lachend.

Uiteraard werd ook een eerdere onthulling weer boven gehaald. Zo vertelde Kerkhofs in een recent verleden dat haar meest vreemde sekslocatie een toilet op een trein was. "We waren jong, hè! Dries studeerde nog in Gent, en omdat we geen auto hadden, gingen we altijd met de trein naar Leuven... Zodoende. Het was inderdaad níét sexy. Die quote heeft me trouwens lang achtervolgd. In Italië was het nationaal nieuws."

Dat Kerkhofs zo openlijk durft te praten over toch wel delicate onderwerpen, heeft deels te maken met haar redelijke vrije opvoeding. Seks was blijkbaar geen taboe in haar gezin. "Helemaal niet. Ik wist al snel waaraan en waaraf. Nog iets dat typisch was voor ons gezin: naakt rondlopen. Mijn vriendinnen vinden dat nog altijd raar. De badkamerdeur stond altijd open. En op zondag gingen we samen naar de sauna."

LEES OOK: 'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

Vindt u het kunnen dat Kat zo openlijk over haar privéleven getuigt?

Meest recent

'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

4
4
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

25
25
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

69
69
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

86
86
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

41
41
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

41
41
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

147
147
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

409
409
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

107
107
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

87
87
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

386
386
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

142
142
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

151
151
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

221
221
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

70
70
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

357
357
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

85
85
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

246
246
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

313
313
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

141
141
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

339
339
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

209
209
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

691
691

Meer sportnieuws