TRANSFERUURTJE: 'Tweede sterkhouder wil weg bij Club, toptransfer Januzaj'

door
TRANSFERUURTJE: 'Tweede sterkhouder wil weg bij Club, toptransfer Januzaj'

Het seizoen 2018-2019 zit er nagenoeg op en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge dreigt naast Wesley Moraes nog een sterkhouder kwijt te geraken. Emmanuel Dennis wil volgens Jeunes Footeux immers absoluut vertrekken deze zomer. Momenteel zou er wel nog geen enkele club concreet zijn. Olympique Lyon werd genoemd, maar er zou nog geen contact zijn geweest met de Fransen. Siebe Schrijvers werd dan weer gelinkt aan Sporting Lissabon. Zijn management laat aan Record echter weten dat het helemaal niets gehoord heeft vanuit Portugal. Om zich te versterken zou Club dan weer denken aan Amir Rrahmani, de verdediger van Dinamo Zagreb is ook in beeld bij Standard.

RSC Anderlecht zou concreet werk maken van de terugkeer van Mile Svilar, die bij SL Benfica maar geen basisplaats kan veroveren. RTBF meldt op basis van Portugese media dat een terugkeer van de doelman alsmaar waarschijnlijker wordt en dat het dossier goed evolueert. Anderlecht zou de 19-jarige voor één seizoen huren. Aan uitgaande zijde zou Adrien Trebel nog steeds in beeld zijn bij ex-club FC Nantes.

Standard aast nu al op zijn vierde zomeraanwinst. Na Selim Amallah, Obbi Oulare en Mergim Vojvoda mikken de Rouches nu op Omar El Kaddouri. De 27-voudige Marokkaanse international maar is geboren in Brussel en genoot zijn jeugdopleiding bij RSC Anderlecht. Momenteel speelt hij voor de Griekse kampioen PAOK, daar heeft hij wel nog een contract tot 2021.

Royal Antwerp FC maakt momenteel nadrukkelijk werk van versterking en zou daarbij opnieuw aan een ex-speler van Standard denken. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat de Great Old aast op Ibrahima Cissé, de verdedigende middenvelder die momenteel nog onder contract ligt bij Fulham. De overeenkomst loopt nog tot 2020, maar gezien de degradatie zou hij mogen vertrekken.

Het is Sint-Truiden menens om de komst van Marcus Rohden. Ook het Laatste Nieuws meldt dat de Limburgers de 15-voudige Zweedse international een contract hebben voorgelegd. De speler is einde contract bij Crotone, STVV kan hem dus zonder transfersom oppikken.

BUITENLAND
AC Milan zou opnieuw een Rode Duivel op de verlanglijst hebben gezet. Volgens Tuttosport denken ze in Milaan ook aan Adnan Januzaj. De Rode Duivel zou de positie van schaduwspits moeten invullen, al kan hij ook op de flank uitgespeeld worden. Januzaj was de voorbije twee seizoenen actief bij Real Sociedad, maar zou daar bij een goed bod kunnen vertrekken.

Real Madrid zou zijn vijfde grote zomeraanwinst beet hebben. Zo laat AS er geen twijfel meer over bestaan: Ferland Mendy worden de volgende grote aanwinst van de Koninklijke. Volgens het Spaanse medium zal zijn komst woensdag officieel aangekondigd worden. Real zou zo'n 50 miljoen euro aan Olympique Lyon betalen voor de diensten van de Franse back.

Yannick Carrasco lijkt dicht bij zijn felbegeerde terugkeer naar Europa te staan. Volgens verscheidene bronnen uit Italië en Engeland hebben Arsenal FC en Dalian Yifang namelijk een overeenkomst bereikt over een transfersom van 30 miljoen euro. De laatste details zouden nu worden geregeld tussen beide clubs. De speler zelf zou al helemaal rond zijn met de Londense club.

Paul Pogba blijft gelinkt worden aan een terugkeer naar Juventus en de Oude Dame zou bereid zijn om erg ver te gaan om hem over te nemen van Manchester United. Volgens Corriere dello Sport wil de Italiaanse kampioen maar liefst vijf spelers van de hand doen om de komst van Pogba te financieren. De verkoop van Joao Cancelo, Mario Mandzukic, Douglas Costa, Juan Cuadrado en Mattia Perin moet de nodige miljoenen in het laatje brengen.

LEES OOK: 'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Anderlecht heeft geen nood aan de terugkeer van Svilar ...

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

64
64
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

65
65
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

76
76
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

87
87
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

24
24
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

73
73
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

370
370
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

52
52
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

111
111
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

64
64
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

203
203
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

130
130
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

98
98
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

623
623
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

321
321
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

35
35
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

117
117
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

67
67
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

571
571

Meer sportnieuws