'Carrasco heeft toptransfer beet: grootmacht bereikt akkoord'

door
'Carrasco heeft toptransfer beet: grootmacht bereikt akkoord'

Yannick Carrasco gaf deze week aan dat hij wil vertrekken uit China en dat er verschillende ploegen zijn die hem terug naar Europa willen halen. De flankspeler, die eerder al voor Atlético Madrid en AS Monaco voetbalde, zou naar drie Europese subtoppers kunnen. Eén club lijkt het felst aan te dringen.
Volgens diverse bronnen is vooral Arsenal heel erg geïnteresseerd in de Rode Duivel. The Gunners werden afgelopen winter al nadrukkelijk genoemd, maar konden de deal toen niet afronden. Ze krijgen echter concurrentie uit de Serie A, waar Inter Milaan en AC Milan al een tijdje op de voormalige jeugdspeler van KRC Genk azen. Italiaanse bronnen voegen daar ook de naam van AS Roma aan toe.

UPDATE 07/06

Behoorlijk wat gegadigden vanuit Italië dus, maar het lijkt toch de Premier League te gaan worden voor Carrasco. De bekende journalist Nicolò Schira van La Gazzetta dello Sport meldt namelijk dat er vergevorderde onderhandelingen lopen tussen Arsenal en Dalian Yifang. Een akkoord zou nabij zijn.

Ook afgelopen winter toonden de Gunners al nadrukkelijk interesse, maar Dalian wou toen niet wijken van de vraagprijs van 30 miljoen euro. De Londense club koos dan maar voor Denis Suarez, de huurbeurt van de Barcelona-spelmaker werd echter een groot fiasco. Het bestuur zou dit keer dan ook geen risico willen nemen en gewoon vol voor Carrasco gaan.

UPDATE 11/06

Yannick Carrasco lijkt nu echt wel dicht bij zijn felbegeerde terugkeer naar Europa te staan. Volgens verscheidene bronnen uit Italië en Engeland hebben beide clubs namelijk een overeenkomst bereikt over een transfersom van 30 miljoen euro.

De laatste details zouden nu worden geregeld tussen beide clubs. De Rode Duivel zelf zou al helemaal akkoord zijn met The Gunners, en weldra dus naar alle waarschijnlijk zal tekenen voor zijn terugkeer op de Europese velden.

Is Carrasco een versterking voor hen?

Meest recent

Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

44
44
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

205
205
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

43
43
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

194
194
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

177
177
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

115
115
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

349
349
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

218
218
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

447
447
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

38
38
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

382
382
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

176
176
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

223
223
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

389
389
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

466
466
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

275
275
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

150
150
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

73
73
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

62
62
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

137
137
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

418
418
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

335
335
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

310
310
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

401
401

Meer sportnieuws