'Nieuwe wending bezorgt Benito Raman absolute toptransfer'

door
'Nieuwe wending bezorgt Benito Raman absolute toptransfer'

Benito Raman stuurde de afgelopen dagen aan op een transfer en Fortuna Düsseldorf zou al een akkoord hebben gevonden met een andere club. De ex-aanvaller van onder meer AA Gent, Beerschot en Standard realiseert zo zijn gewenste overstap.

Volgens het Duitse Express hebben Schalke 04 en Fortuna Düsseldorf een akkoord bereikt over een transfersom van ongeveer tien miljoen euro. Raman versiert zo een grote transfer, want Schalke 04 is een grote club. Hij zal er in de voetsporen van Sven Vermant, Marc Wilmots, Nico Van Kerckhoven en Emile Mpenza treden.

Düsseldorf maakt ook heel wat winst, want een jaar geleden nam het Raman voor amper anderhalf miljoen euro over van Standard. 

UPDATE 16u45

Bij Fortuna Düsseldorf ontkennen ze dat er een akkoord is met Schalke 04 omtrent een overgang van Benito Raman.  "Er is geen akkoord met Schalke of een andere club”, zegt sportdirecteur Lutz Pfannenstiel aan dpa. 

"Ons doel is duidelijk. Wie willen deze sterke kern samenhouden. Benito heeft bij ons nog een contract tot 2022 en speelt een belangrijke rol in de sportieve toekomstplannen."

UPDATE 11/06

Het werd maandag nog ontkend door zijn club Fortuna Düsseldorf, maar Benito Raman zou wel degelijk zijn toptransfer naar Schalke 04 beet hebben. Dat melden zowel Het Belang van Limburg als Het Nieuwsblad. De ex-speler van AA Gent en Standard zou in Gelsenkirchen een contract tekenen van vijf seizoenen en treedt daarmee dus in mooie Belgische voetsporen.

Had jij verwacht dat hij ooit voor zulk team zou spelen?

Meest recent

Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

8
8
AFAS-stadion ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

74
74
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

56
56
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

54
54
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

200
200
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

49
49
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

60
60
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

112
112
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

50
50
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

200
200
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

220
220
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

43
43
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

137
137
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

50
50
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

204
204
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

86
86
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

317
317
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

333
333
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

501
501
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

260
260
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

142
142
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

531
531
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

279
279

Meer sportnieuws