Martinez schudt Duivels wakker met zeer krasse taal

668 stemmen
Martinez schudt Duivels wakker met zeer krasse taal

Vanavond trekken de Rode Duivels opnieuw de wei in. Dat voor een laatste keer dit seizoen, want met Schotland wordt voor de Belgen het laatste duel van deze jaargang afgewerkt. Iedereen verwacht een walk-over, maar bondscoach Martinez wil gemakzucht absoluut voorkomen.

Op de persconferentie duidde hij zo de kracht aan van Schotland, om de Duivels op scherp te houden:“In september was het een vriendschappelijke wedstrijd. Dat moeten we altijd in het achterhoofd houden. Dat was een test voor hen. Ze probeerden wat dingen uit en namen risico’s. Ze hebben nu veel vertrouwen, want ze scoorden zaterdag tegen Cyprus in de laatste minuut, wat hen de overwinning bezorgde. Zo’n eerste zege onder een nieuwe bondscoach zorgt voor een boost.”

“Hun coach Steve Clarke is ervaren. Dat zag je meteen. De spelers stonden goed. Hij is een gentleman of the game. Hij was in het verleden als assistent van Kenny Dalglish, Gianfranco Zola, José Mourinho en Ruud Gullit bij veel clubs aan het werk. Hij kent veel stijlen en heeft daaruit zijn eigen stijl gekneed. Hij kan de spelers overtuigen om te doen wat hij vraagt.” Zo noteerde Het Nieuwsblad.

Hij haalde daarna ook nog enkele sterkhouders aan van de Schotten: “Ik overdrijf niet. Ze hebben veel jong talent. Dit Schotse team zal alleen maar sterker worden. Ryan Fraser van Bournemouth was na Eden Hazard de speler met de meeste assists in de Premier League. Robertson van Liverpool kent iedereen. Er zijn ook een paar jongens van Celtic, dat de treble won. Het is een team met veel spelers die het voorbije seizoen iets wonnen. Dat maakt je sterker.” 

LEES OOK: Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Goed dat hij dit doet?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

10
10
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

15
15
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

26
26
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

39
39
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

38
38
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

69
69
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

54
54
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

200
200
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

56
56
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

38
38
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

101
101
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

709
709
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

70
70
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

443
443
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

40
40
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

24
24
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

39
39
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

393
393
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

312
312
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

216
216
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

795
795
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

554
554
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

420
420
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

292
292
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

270
270

Meer sportnieuws