Martinez schudt Duivels wakker met zeer krasse taal

door
Martinez schudt Duivels wakker met zeer krasse taal

Vanavond trekken de Rode Duivels opnieuw de wei in. Dat voor een laatste keer dit seizoen, want met Schotland wordt voor de Belgen het laatste duel van deze jaargang afgewerkt. Iedereen verwacht een walk-over, maar bondscoach Martinez wil gemakzucht absoluut voorkomen.

Op de persconferentie duidde hij zo de kracht aan van Schotland, om de Duivels op scherp te houden:“In september was het een vriendschappelijke wedstrijd. Dat moeten we altijd in het achterhoofd houden. Dat was een test voor hen. Ze probeerden wat dingen uit en namen risico’s. Ze hebben nu veel vertrouwen, want ze scoorden zaterdag tegen Cyprus in de laatste minuut, wat hen de overwinning bezorgde. Zo’n eerste zege onder een nieuwe bondscoach zorgt voor een boost.”

“Hun coach Steve Clarke is ervaren. Dat zag je meteen. De spelers stonden goed. Hij is een gentleman of the game. Hij was in het verleden als assistent van Kenny Dalglish, Gianfranco Zola, José Mourinho en Ruud Gullit bij veel clubs aan het werk. Hij kent veel stijlen en heeft daaruit zijn eigen stijl gekneed. Hij kan de spelers overtuigen om te doen wat hij vraagt.” Zo noteerde Het Nieuwsblad.

Hij haalde daarna ook nog enkele sterkhouders aan van de Schotten: “Ik overdrijf niet. Ze hebben veel jong talent. Dit Schotse team zal alleen maar sterker worden. Ryan Fraser van Bournemouth was na Eden Hazard de speler met de meeste assists in de Premier League. Robertson van Liverpool kent iedereen. Er zijn ook een paar jongens van Celtic, dat de treble won. Het is een team met veel spelers die het voorbije seizoen iets wonnen. Dat maakt je sterker.” 

LEES OOK: ‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Goed dat hij dit doet?

Meest recent

Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

31
31
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

51
51
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

89
89
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

328
328
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

189
189
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

45
45
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

162
162
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

144
144
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

100
100
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

87
87
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

461
461
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

171
171
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

266
266
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

361
361
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

192
192
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

186
186
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

363
363
Union SG gaat voor droomseizoen: "Dé ambitie!"

Union SG blijft een bijzonder straffe ploeg. Ze plaatsten zich ten koste van Sporting Charleroi voor ...

45
45
Cruijff verdedigt omstreden Ajax-beslissing

Ajax zorgde voor een enorme verrassing door Oscar Garcia aan te stellen als nieuwe trainer van Jong ...

18
18
'Anderlecht raast door: deal met Antwerp nakende'

Bij RSC Anderlecht is het bestuur heel erg bezig met het invullen van cruciale posities. De ...

636
636
'Witte rook: Anderlecht heeft grote naam als coach bijna beet'

RSC Anderlecht gaat eerstdaags wellicht een nieuwe trainer voorstellen. De Brusselaars zijn volop ...

680
680
'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

374
374
Hubert reageert: finale liefst tegen Anderlecht of Antwerp?

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

127
127
Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Vincent Kompany blijft voorlopig op koers om als eerste Belgische trainer de treble te winnen. Zijn ...

92
92
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

383
383

Meer sportnieuws