'Solskjaer keert zijn kar en zet poort voor Rode Duivel open'

door
'Solskjaer keert zijn kar en zet poort voor Rode Duivel open'

Ole Gunnar Solskjaer liet Manchester United uitstekend voetballen tijdens zijn periode als 'caretaker', maar sinds hij vast benoemd werd als hoofdcoach ging het weer bergaf met de gevallen grootmacht. Uiteindelijk sloot United het seizoen af zonder hoofdprijzen én zonder een CL-ticket. Een kwaliteitsinjectie tijdens de zomer is dan ook welkom.


Daarover heerst er blijkbaar verdeeldheid binnen de club. CEO Ed Woodward zou nog steeds overwegen om Toby Alderweireld naar Old Trafford te halen. Maar dat is blijkbaar buiten Solskjaer gerekend, die is naar verluidt tegen een transfer van de Rode Duivel gekant. De Noor zou nog steeds vertrouwen hebben in zijn huidige verdedigers, hoewel die de afgelopen maanden allesbehalve een goede indruk achter lieten. Solskjaer zou de transfersom van Alderweireld bovendien liever spenderen aan andere aanwinsten.

UPDATE 09/06
Solskjaer zou dan toch zijn kar hebben gekeerd in het dossier rond de centrale verdedigers. De Noor heeft volgens The Evening Standard aangegeven dat hij alsnog versterking zou krijgen in zijn defensieve linie. Ajax-kapitein Matthijs de Ligt staat bovenaan de verlanglijst, gevolgd door Kalidou Koulibaly van Napoli. Maar men verwacht dat die eerste bij Barcelona zal tekenen, terwijl de ex-speler van KRC Genk veel te duur is.

En dus zou Alderweireld, die een afkoopsom van zo'n 25 miljoen pond in zijn contract heeft staan, een veel interessantere piste zijn. Solskjaer zou dan ook groen licht gegeven hebben voor de komst van de Belg, al ligt hij wel nog steeds in de weegschaal met Engels international Harry Maguire.

LEES OOK: RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Indien u kon kiezen als manager van United, welke verdediger zou u pakken?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

61
61
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

58
58
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

457
457
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

71
71
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

136
136
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

242
242
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

58
58
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

561
561
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

349
349
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

404
404
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

484
484
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

254
254
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1224
1224
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

356
356
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

372
372
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

141
141
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

318
318
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

188
188
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

82
82
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

86
86
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

846
846
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

164
164
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

524
524
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

124
124
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

578
578

Meer sportnieuws