'Solskjaer keert zijn kar en zet poort voor Rode Duivel open'

door
'Solskjaer keert zijn kar en zet poort voor Rode Duivel open'

Ole Gunnar Solskjaer liet Manchester United uitstekend voetballen tijdens zijn periode als 'caretaker', maar sinds hij vast benoemd werd als hoofdcoach ging het weer bergaf met de gevallen grootmacht. Uiteindelijk sloot United het seizoen af zonder hoofdprijzen én zonder een CL-ticket. Een kwaliteitsinjectie tijdens de zomer is dan ook welkom.


Daarover heerst er blijkbaar verdeeldheid binnen de club. CEO Ed Woodward zou nog steeds overwegen om Toby Alderweireld naar Old Trafford te halen. Maar dat is blijkbaar buiten Solskjaer gerekend, die is naar verluidt tegen een transfer van de Rode Duivel gekant. De Noor zou nog steeds vertrouwen hebben in zijn huidige verdedigers, hoewel die de afgelopen maanden allesbehalve een goede indruk achter lieten. Solskjaer zou de transfersom van Alderweireld bovendien liever spenderen aan andere aanwinsten.

UPDATE 09/06
Solskjaer zou dan toch zijn kar hebben gekeerd in het dossier rond de centrale verdedigers. De Noor heeft volgens The Evening Standard aangegeven dat hij alsnog versterking zou krijgen in zijn defensieve linie. Ajax-kapitein Matthijs de Ligt staat bovenaan de verlanglijst, gevolgd door Kalidou Koulibaly van Napoli. Maar men verwacht dat die eerste bij Barcelona zal tekenen, terwijl de ex-speler van KRC Genk veel te duur is.

En dus zou Alderweireld, die een afkoopsom van zo'n 25 miljoen pond in zijn contract heeft staan, een veel interessantere piste zijn. Solskjaer zou dan ook groen licht gegeven hebben voor de komst van de Belg, al ligt hij wel nog steeds in de weegschaal met Engels international Harry Maguire.

LEES OOK: Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Indien u kon kiezen als manager van United, welke verdediger zou u pakken?

Meest recent

Net geen historische zege: Club Nxt verliest finale na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

2
2
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

40
40
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

291
291
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

34
34
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

55
55
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

148
148
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

84
84
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

280
280
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

132
132
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

168
168
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

129
129
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

195
195
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

230
230
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

162
162
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

172
172
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

41
41
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

298
298
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

547
547
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

337
337
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

178
178
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

66
66
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

167
167
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

133
133
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

479
479
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

161
161

Meer sportnieuws