'Solskjaer keert zijn kar en zet poort voor Rode Duivel open'

door
'Solskjaer keert zijn kar en zet poort voor Rode Duivel open'

Ole Gunnar Solskjaer liet Manchester United uitstekend voetballen tijdens zijn periode als 'caretaker', maar sinds hij vast benoemd werd als hoofdcoach ging het weer bergaf met de gevallen grootmacht. Uiteindelijk sloot United het seizoen af zonder hoofdprijzen én zonder een CL-ticket. Een kwaliteitsinjectie tijdens de zomer is dan ook welkom.


Daarover heerst er blijkbaar verdeeldheid binnen de club. CEO Ed Woodward zou nog steeds overwegen om Toby Alderweireld naar Old Trafford te halen. Maar dat is blijkbaar buiten Solskjaer gerekend, die is naar verluidt tegen een transfer van de Rode Duivel gekant. De Noor zou nog steeds vertrouwen hebben in zijn huidige verdedigers, hoewel die de afgelopen maanden allesbehalve een goede indruk achter lieten. Solskjaer zou de transfersom van Alderweireld bovendien liever spenderen aan andere aanwinsten.

UPDATE 09/06
Solskjaer zou dan toch zijn kar hebben gekeerd in het dossier rond de centrale verdedigers. De Noor heeft volgens The Evening Standard aangegeven dat hij alsnog versterking zou krijgen in zijn defensieve linie. Ajax-kapitein Matthijs de Ligt staat bovenaan de verlanglijst, gevolgd door Kalidou Koulibaly van Napoli. Maar men verwacht dat die eerste bij Barcelona zal tekenen, terwijl de ex-speler van KRC Genk veel te duur is.

En dus zou Alderweireld, die een afkoopsom van zo'n 25 miljoen pond in zijn contract heeft staan, een veel interessantere piste zijn. Solskjaer zou dan ook groen licht gegeven hebben voor de komst van de Belg, al ligt hij wel nog steeds in de weegschaal met Engels international Harry Maguire.

LEES OOK: UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

Indien u kon kiezen als manager van United, welke verdediger zou u pakken?

Meest recent

De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

28
28
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

55
55
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

118
118
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

126
126
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

97
97
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

206
206
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

77
77
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

319
319
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

257
257
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

242
242
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

50
50
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

143
143
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

83
83
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

382
382
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

332
332
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

170
170
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

75
75
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

257
257
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

196
196
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

511
511
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

94
94
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

71
71
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

79
79
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

341
341

Meer sportnieuws