'Solskjaer keert zijn kar en zet poort voor Rode Duivel open'

door
'Solskjaer keert zijn kar en zet poort voor Rode Duivel open'

Ole Gunnar Solskjaer liet Manchester United uitstekend voetballen tijdens zijn periode als 'caretaker', maar sinds hij vast benoemd werd als hoofdcoach ging het weer bergaf met de gevallen grootmacht. Uiteindelijk sloot United het seizoen af zonder hoofdprijzen én zonder een CL-ticket. Een kwaliteitsinjectie tijdens de zomer is dan ook welkom.


Daarover heerst er blijkbaar verdeeldheid binnen de club. CEO Ed Woodward zou nog steeds overwegen om Toby Alderweireld naar Old Trafford te halen. Maar dat is blijkbaar buiten Solskjaer gerekend, die is naar verluidt tegen een transfer van de Rode Duivel gekant. De Noor zou nog steeds vertrouwen hebben in zijn huidige verdedigers, hoewel die de afgelopen maanden allesbehalve een goede indruk achter lieten. Solskjaer zou de transfersom van Alderweireld bovendien liever spenderen aan andere aanwinsten.

UPDATE 09/06
Solskjaer zou dan toch zijn kar hebben gekeerd in het dossier rond de centrale verdedigers. De Noor heeft volgens The Evening Standard aangegeven dat hij alsnog versterking zou krijgen in zijn defensieve linie. Ajax-kapitein Matthijs de Ligt staat bovenaan de verlanglijst, gevolgd door Kalidou Koulibaly van Napoli. Maar men verwacht dat die eerste bij Barcelona zal tekenen, terwijl de ex-speler van KRC Genk veel te duur is.

En dus zou Alderweireld, die een afkoopsom van zo'n 25 miljoen pond in zijn contract heeft staan, een veel interessantere piste zijn. Solskjaer zou dan ook groen licht gegeven hebben voor de komst van de Belg, al ligt hij wel nog steeds in de weegschaal met Engels international Harry Maguire.

LEES OOK: RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Indien u kon kiezen als manager van United, welke verdediger zou u pakken?

Meest recent

Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

209
209
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

52
52
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

145
145
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

81
81
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

120
120
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

319
319
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

147
147
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

219
219
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

515
515
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

119
119
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

786
786
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

285
285
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

232
232
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

531
531
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

129
129
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

441
441
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

270
270
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

762
762
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

211
211
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

694
694
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

117
117
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

122
122
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

265
265
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

72
72

Meer sportnieuws