TRANSFERUURTJE: 'Club volgt nieuwe middenvelder, Barça wil fenomenale deal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt nieuwe middenvelder, Barça wil fenomenale deal'

Het seizoen 2018-2019 zit er nagenoeg op en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge volgt momenteel verschillende pistes om zijn ploeg te versterken. Samen met Augsburg en Rizespor zou Club onder meer interesse tonen in Alper Potuk, aldus Krampon Sports. De 28-jarige Turk komt al sinds 2013 uit voor Fenerbahçe, maar daar is hij nu op het achterplan belandt. Aan uitgaande zijde zouden Hans Vanaken en Brandon Mechele dan toch gewoon aan boord blijven.

 KRC Genk zou met oog op volgend seizoen nog wat extra ervaring aan de ploeg willen toevoegen. Het zou een bod van drie miljoen euro hebben neergelegd bij Zorya Luhansk, de ex-club van Ruslan Malinovskyi. De landskampioen zou daar zijn zinnen hebben gezet op sterkhouder Oleksander Karavaev, een vaste waarde bij Oekraïne.

STVV maakt momenteel nadrukkelijk werk van versterking. De Kanaries hebben de 28-jarige Marcus Rohden een contractvoorstel van drie jaar gedaan, de winger is einde contract bij Crotone. De speler twijfelt, want ook Brescia en Genoa azen op zijn diensten.

BUITENLAND
Antoine Griezmann vertrekt bij Atletico Madrid en leek op weg naar FC Barcelona, maar volgens Sport zouden die onderhandelingen zijn fout gelopen. Vervolgens zouden Griezmann en zijn zaakwaarnemer meteen aan het onderhandelen zijn geslagen met Paris Saint-Germain en volgens de laatste geruchten ligt er nu een akkoord op tafel met de steenrijke Parijzenaars.

Kylian Mbappé zou een vertrek overwegen bij PSG. Real Madrid wordt al een tijdje genoemd als topkandidaat, maar ook FC Barcelona zou concrete interesse hebben in de wereldkampioen. En de Catalanen willen ver gaan voor zijn komst. FOX News meldt namelijk dat Barça bereid is om maar liefst drie spelers te betrekken in een reusachtige ruildeal. Het gaat om Ousmane Dembélé, Ivan Rakitic en Samuel Umtiti.

Gianluigi Buffon mocht na één seizoen alweer vertrekken bij PSG, maar dat betekent niet dat zijn carrière als doelman er nu al op zit. Volgens La Gazzetta dello Sport staat Buffon immers voor een terugkeer naar Parma, de club waar hij lang geleden zijn profcarrière begon.

LEES OOK: STVV doet opvallende zet met Bart Appeltans

Indien Vanaken deze zomer niet vertrekt, kan hij een avontuur in het buitenland vergeten ...

Meest recent

‘'Transferdrift Club: wéér witte rook in Brugge'

De afgelopen weken wemelde het vooral van de geruchten op uitgaand vlak, maar nu maakt Club Brugge ...

34
34
Schokkende onthulling over crash Diogo Jota

De voetbalwereld is nog steeds in shock na het plotse overlijden van Diogo Jota en zijn broer ...

55
55
‘Wilmots grijpt in: jackpot voor zes (!) sterkhouders’

Marc Wilmots heeft de opdracht gekregen om een competitieve kern samen te stellen zodat hoofdtrainer ...

102
102
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Club Brugge is nog op zoek naar aanvallend geweld na het vertrek van Chemsdine Talbi, maar het stuit ...

476
476
‘Groot Hatenboer-drama bij Anderlecht’

RSC Anderlecht is aan de voorbereiding bezig en daarbij komen ook enkele nieuwe gezichten piepen. ...

522
522
Benteke krijgt opvallende coach: oude bekende RSCA

Christian Benteke maakt momenteel het mooie weer in de Verenigde Staten. De aanvaller werd vorig ...

30
30
Henderson zorgt voor plots bommetje bij Ajax

Een bommetje bij Ajax: aanvoerder Jordan Henderson heeft per direct zijn contract verscheurd bij de ...

40
40
'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

AA Gent bleef tot dusver zeer rustig op de transfermarkt. Met Wilfried Kanga kwam er voorlopig nog ...

124
124
Wilmots zorgde voor grote verrassing: "Toen hij belde..."

Het wordt uitkijken naar wat Standard komend seizoen vermag, want de Rouches hebben in de voorbije ...

111
111
'Fredberg krijgt loodzware taak bij gevallen topclub'

Het is intussen bijna een jaar geleden dat Jesper Fredberg opzijgeschoven werd als CEO Sports bij ...

195
195
'Anderlecht ziet droomtransfer in rook opgaan'

De teller staat bij Anderlecht intussen al op zes inkomende transfers, maar aan uitgaande zijde ...

321
321
PSV verrast met bekende naam als opvolger Noa Lang

PSV veroverde na een dramatische ontknoping vorig seizoen een tweede titel op rij in de Eredivisie. ...

72
72
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

De Italiaanse pers heeft dezer dagen de mond vol over Belgische clubs, want er staan enkele grote ...

696
696
TRANSFERUURTJE: 'Knaldeal voor AA Gent, sensationeel voorstel Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

224
224
'Trossard in de war: plots vijf clubs op vinkenslag'

De temperatuur rond het transferdossier van Leandro Trossard begint te stijgen. De Rode Duivel ...

145
145
Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal

Het was al even bekend dat RSC Anderlecht en Union SG dicht bij een definitieve deal stonden over ...

152
152
‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Michel Vlap speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder zit al sinds 2022 bij ...

178
178
Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Ruben Van Gucht en Olivier Deschacht hebben alvast één ding gemeen: hun liefdesleven ...

53
53
‘Anderlecht vindt akkoord: eerste vertrekker bekend’

RSC Anderlecht haalde al een handvol spelers binnen, maar ook uitgaand staat er ook nog wat te ...

1199
1199
Miljoenen volgers in tranen: Yolanthe Cabau breekt

Eén van de meest besproken Nederlandse vrouwen is zonder enige twijfel Yolanthe Cabau. De ...

136
136
‘Wending van jewelste: grootmacht versnelt voor Brown'

Spelers uit de Jupiler Pro League zijn gewild. De afgelopen jaren maakte de Belgische competitie een ...

112
112
‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

574
574
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

486
486
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

36
36
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

51
51

Meer sportnieuws