'Transfer naar Italiaanse topclub lonkt voor Anderlechtspeler'

door
'Transfer naar Italiaanse topclub lonkt voor Anderlechtspeler'

Ondanks een erg tegenvallende eerste helft van het seizoen, hield RSC Anderlecht het de voorbije wintermercato redelijk rustig. Kara Mbodj keerde vroegtijdig terug van Nantes en Yannick Bolasie werd gehuurd van Everton, maar enkel om het middenveld te versterken werd de geldbuidel echt opengetrokken. Zo betaalde RSCA een slordige vier miljoen euro voor de diensten van Peter Zulj. 


Het Italiaanse RadioSei meldt dat SS Lazio opnieuw aan de Oostenrijker denkt. De Romeinse club vertoonde eerder al interesse, maar maakte die nooit echt concreet. Nu dreigt Lazio echter afscheid te moeten nemen van Sergeij Milinkovic-Savic en Zulj zou één van de opties zijn om de oud-speler van KRC Genk te vervangen. Of Anderlecht ook bereid is om mee te werken aan een transfer valt af te wachten. De club zal ongetwijfeld zoveel mogelijk van de transfersom van vorige winter, om niet te zeggen het volledige bedrag, willen recupereren.

UPDATE 09/06

Zwitserse media alsook het Italiaanse Corriere dello Sport bevestigen de interesse van Lazio in Peter Zulj. Maar een vertrek van Milinkovic-Savic zou daarbij niet gelinkt zijn, een uitgaande transfer van de Noorse flankaanvaller Veton Berisha wél. Berisha is geen basisspeler bij Lazio en sukkelt geruime tijd met blessures, hij onderging zelfs enkele operaties. Of men Zulj als back-up op de flank wil uitspelen, of toch ruimte ziet voor hem centraal op het middenveld is nog niet duidelijk.

LEES OOK: 'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Moet Zulj een herkansing krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

64
64
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

78
78
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

459
459
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

225
225
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

462
462
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

305
305
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

413
413
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

399
399
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

146
146
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

145
145
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

333
333
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

84
84
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

167
167
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

566
566
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

182
182
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

340
340
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

626
626
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

201
201
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

115
115
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

200
200
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

180
180
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

508
508
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

101
101
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

218
218
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

867
867

Meer sportnieuws