'Transfer naar Italiaanse topclub lonkt voor Anderlechtspeler'

809 stemmen
'Transfer naar Italiaanse topclub lonkt voor Anderlechtspeler'

Ondanks een erg tegenvallende eerste helft van het seizoen, hield RSC Anderlecht het de voorbije wintermercato redelijk rustig. Kara Mbodj keerde vroegtijdig terug van Nantes en Yannick Bolasie werd gehuurd van Everton, maar enkel om het middenveld te versterken werd de geldbuidel echt opengetrokken. Zo betaalde RSCA een slordige vier miljoen euro voor de diensten van Peter Zulj. 


Het Italiaanse RadioSei meldt dat SS Lazio opnieuw aan de Oostenrijker denkt. De Romeinse club vertoonde eerder al interesse, maar maakte die nooit echt concreet. Nu dreigt Lazio echter afscheid te moeten nemen van Sergeij Milinkovic-Savic en Zulj zou één van de opties zijn om de oud-speler van KRC Genk te vervangen. Of Anderlecht ook bereid is om mee te werken aan een transfer valt af te wachten. De club zal ongetwijfeld zoveel mogelijk van de transfersom van vorige winter, om niet te zeggen het volledige bedrag, willen recupereren.

UPDATE 09/06

Zwitserse media alsook het Italiaanse Corriere dello Sport bevestigen de interesse van Lazio in Peter Zulj. Maar een vertrek van Milinkovic-Savic zou daarbij niet gelinkt zijn, een uitgaande transfer van de Noorse flankaanvaller Veton Berisha wél. Berisha is geen basisspeler bij Lazio en sukkelt geruime tijd met blessures, hij onderging zelfs enkele operaties. Of men Zulj als back-up op de flank wil uitspelen, of toch ruimte ziet voor hem centraal op het middenveld is nog niet duidelijk.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Moet Zulj een herkansing krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

23
23
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

44
44
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

16
16
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

50
50
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

82
82
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

80
80
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

55
55
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

318
318
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

114
114
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

61
61
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

295
295
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

285
285
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

96
96
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

152
152
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

114
114
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

142
142
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

292
292
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

254
254
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

166
166
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

374
374
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

595
595
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

385
385
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

185
185
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws