Martinez hint naar wissel tegen Schotland: "Hij komt zeker in aanmerking"

door
Martinez hint naar wissel tegen Schotland:

De kwalificatiecampagne voor het EK 2020 lijkt voor de Rode Duivels weer een gezondheidswandeling te worden. Na de vlotte zes op zes tegen Rusland en Cyprus ging ook Kazachstan makkelijk voor de bijl. Na de moeiteloze 3-0 wezen velen naar de zwakte van de tegenstander, maar dat wou Roberto Martinez niet horen.


"Negen op negen te gemakkelijk? Dat zou ik niet zeggen. Het is omdat we het gewoon goed doen. Correct. We moeten gewoon genieten van de overwinningen, niet altijd zitten zeuren over zwakke tegenstander. We worden ook beter door deze wedstrijden", verdedigde de bondscoach zijn ploeg bij Het Nieuwsblad.

De 'surprise van de chef' was Timothy Castagne, die het op rechts goed deed en scoorde. Maar de Ardennees is tegen Schotland niet zeker van zijn plaats. "
Ik koos voor Timothy Castagne omdat het hier twee wedstrijden betreft. Dinsdag spelen we nog tegen Schotland en die positie op de flank in het middenveld is heel veeleisend. Castagne deed het heel goed op training. Meunier had een lastig einde van het seizoen. Hij komt voor dinsdag zeker in aanmerking om aan de wedstrijd te beginnen."

LEES OOK: Fraaie remontada van KVK in CPL, Futures vechten knap terug

Moet Meunier terug in de basis tegen Schotland?

Meest recent

Waanzinnig duel Messi-Dreyer kent straffe winnaar

Afgelopen nacht werd in de Major League Soccer de laatste speeldag van de reguliere competities ...

5
5
JPL-team ‘baalt’: "Arnautovic wilde nog niet komen"

De Jupiler Pro League heeft de afgelopen jaren heel wat grote namen gehad. Sommigen waren op retour, ...

17
17
Goudmijn van RSCA, Club en Genk: “Gaat topcarrière tegemoet"

In België wordt alle jaren gezegd dat de competitie verzwakt is, wat natuurlijk clichés ...

52
52
'Anderlecht en Genk strijden om Braziliaanse parel'

De transfermarkt mag dan wel momenteel gesloten zijn, maar de zoektocht naar vers talent stopt ...

53
53
Geweldig debuut voor Hubert: "Ik ben fier"

Er was de voorbije dagen heel wat verbazing over de aanstelling van David Hubert bij Union. De ...

43
43
Maarten Martens dompelt Ajax helemaal in crisis

Het lijkt stilaan helemaal crisis bij Ajax. De Amsterdammers leden zaterdagavond ook hun eerste ...

85
85
Tzolis geeft opvallende reden voor moeizame match Club

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht in de Jupiler Pro League, maar dat kostte wel de ...

173
173
Hubert bewijst zich meteen: Union wint fel duel met Zebra’s

David Hubert heeft zijn debuut als hoofdcoach van Union Saint-Gilloise niet gemist. De kersverse T1 ...

52
52
TD Napoli komt met update over terugkeer Lukaku

Het loopt de laatste weken even wat minder bij Napoli. De Italiaanse titelverdediger kijkt aan tegen ...

70
70
Fraaie remontada van KVK in CPL, Futures vechten knap terug

Wat een comeback van KV Kortrijk! De Kerels leken zaterdagavond in de Ghelamco Arena op weg naar een ...

107
107
Jackers doorbreekt eindelijk de stilte na reeks foutjes

Club Brugge heeft zaterdag drie zakelijke punten gepakt aan Den Dreef. Het klopte OH Leuven met 0-1 ...

108
108
'Standard én Wilmots moeten zware straffen vrezen'

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League krijgt maandagnamiddag nog een onverwachte afsluiter. ...

222
222
Opluchting bij Hayen, maar domper dreigt voor Bayern

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen aan Den Dreef. Het pakte de drie punten tegen ...

384
384
Pocognoli ziet droomdebuut bij Monaco nog verpest

Zaterdagavond waren in Frankrijk vele ogen gericht op Sébastien Pocognoli. Onze landgenoot ...

154
154
Trossard matchwinnaar, Kompany wint klassieker, De Bruyne onderuit

Er werden in de vooravond in het buitenland heel wat interessante affiches afgewerkt. Vincent ...

54
54
Oktoberfest aan Den Dreef: Club spartelt voorbij sterk OHL

Club Brugge heeft zich uiteindelijk toch nog kunnen redden in Leuven. Op bezoek bij de voorlaatste ...

108
108
Antwerp dropt bom en dient klacht in na gestaakte match

De wedstrijd tussen Standard en Antwerp is vrijdag uiteindelijk helemaal ontspoord. Scheidsrechter ...

388
388
Charai na pover duel: "Toch ben ik tevreden"

La Louvière en KVC Westerlo bakten er weinig van. Het werd 0-0 na een matige partij. Beide ...

23
23
De Mos maakt Dolberg nu al met de grond gelijk

Aad de Mos is iemand die al altijd graag scoort met spraakmakende quotes. Hij had een groot ...

158
158
Club ziet af tegen OHL: "Zo 11 in het mandje tegen Bayern"

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn match aan Den Dreef in Leuven. Hoe deed Blauw-Zwart het in de ...

154
154
Man Utd heeft eindelijk wereldtopper beet: "Beste niveau"

Manchester United hoopt dit weekend nog eens een statement te maken tegen een topploeg. Ze spelen ...

97
97
Deschacht velt oordeel: "De juiste man voor Anderlecht"

RSC Anderlecht kondigde deze week nog maar eens een (broodnodige) wijziging aan in het organigram. ...

133
133
Haaland de grote held, Witsel frustreert FC Barcelona

Om 16u stonden er heel wat duels op het programma in de Premier League. Zo was het uitkijken naar de ...

55
55
La Louvière en Westerlo stellen teleur, Oyen grote held

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er om 16u twee matchen genoteerd. La ...

43
43
Lokonga trefzeker, Bayern en Dortmund onder druk gezet

In de Bundesliga staat vanavond de absolute topper tussen Bayern München en Borussia Dortmund ...

28
28

Meer sportnieuws