Guardiola stelt City-fans gerust: "In andere landen word je uitgejoeld"

325 stemmen
Guardiola stelt City-fans gerust:

Josep Guardiola heeft een bijzonder succesvol seizoen achter de rug met Manchester City, waarin zijn club de Premier League, maar ook de FA Cup en de EFL Cup won. De Catalaan wordt in verband gebracht met een vertrek, maar blijft gewoon in het Etihad Stadium werken. Op de officiële website van de Citizens komt hij aan het woord.


"Er is geen betere plek in de wereld om te werken als manager dan in Engeland. Ik kan het vooralsnog alleen vergelijken met Spanje en Duitsland, maar als ik naar Italië zou gaan is dat denk ik te vergelijken met Spanje. In andere landen word je uitgejoeld als je niet wint, maar hier blijft iedereen je steunen. Het is alsof ik ook elke week een blauw shirt draag en een van de supporters ben."

Guardiola vindt de werkomstandigheden in Manchester ideaal: "Ik herinner me mijn eerste jaar waarin we van AS Monaco verloren in de Champions League. We deden het ook niet goed in de Premier League en wonnen geen prijs, maar we werden wel continu gesteund. Dat zal ik nooit vergeten. Het belangrijkste is dat we een idee hebben. Bij sommige clubs is het goed als je wint en slecht als je verliest, maar dat is hier niet zo. Dat is waarom ik hier graag wilde werken."

De Catalaan hoopt in de aankomende seizoenen nog veel te kunnen winnen met City: "Ik weet niet hoe het bij andere Engelse clubs is, maar Engeland is perfect voor mij. Dat is waarom ik blij ben te kunnen zeggen dat ik ook de komende twee seizoenen het publiek en de club wil belonen voor hun steun."

LEES OOK: 'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

🚀

Zal Guardiola met City de Champions League winnen?

Meest recent

'Bommetje bij Antwerp: nieuwkomer blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

15
15
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

34
34
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

165
165
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

202
202
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

97
97
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

74
74
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

68
68
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

12
12
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

99
99
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

435
435
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

262
262
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

178
178
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

176
176
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

49
49
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

95
95
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

974
974
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

512
512
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

219
219
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

74
74
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

310
310
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

101
101
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

118
118
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

119
119
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

205
205
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

49
49

Meer sportnieuws