TRANSFERUURTJE: Hazard voor vijf jaar naar Real, Praet en Carrasco ploegmaats

door
TRANSFERUURTJE: Hazard voor vijf jaar naar Real, Praet en Carrasco ploegmaats

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
STVV
schakelt een versnelling hoger inzake transfers. De Japanse doelman Daniel Schmidt is een concrete piste en Modou Diagne tekent eerstdaags zijn contract. Aan uitgaande zijde is er de interesse van VfB Stuttgart in Wataru Endo en Yohan Boli.

Anderlecht mag nog altijd een beetje dromen van Thomas Vermaelen, hij houdt zijn antwoord nog even in beraad. Aan uitgaande zijde is er de overgang van Mardochee Nzita naar Perugia, dat Standard en AZ aftroeft.

Club Brugge
ziet dan weer dat Lyon en Arsenal Emmanuel Dennis op de radar hebben staan en bij KRC Genk moeten ze vrezen voor een vertrek van Ally Samatta. Brighton & Hove Albion drukt door. Bij Antwerp tekende Dieumerci Mbokani voor één jaar bij.

Nog enkele geruchten: Bordeaux heeft interesse in Nurio Fortuna van Charleroi, Taiwo Awoniyi kan naar Schalke 04, FSV Mainz en Lazio, Daniel Opare kan Antwerp inruilen voor Rangers FC.



BUITENLAND
Eden Hazard heeft zijn langverwachte transfer beet. Real Madrid maakte zijn komst bekend en 'Hazardinho' tekende voor vijf jaar en zou, inclusief bonussen, ongeveer 140 miljoen euro kosten.

De andere topclubs moeten ook reageren en PSG zou willen uitpakken met de komst van Philippe Coutinho (FC Barcelona) en Matthijs de Ligt (Ajax) en dat zou de Parijzenaars maar liefst 200 miljoen euro kosten. Julian Draxler zou mogen vertrekken en Tottenham ziet in hem een goede opvolger voor Christian Eriksen.

In Engeland beweegt er ook het nodige. Arsenal heeft een bod van 48 miljoen euro gedaan op Joaquim Andersen en Dennis Praet, maar Sampdoria wil minstens 50 miljoen euro voor het duo. Arsenal drukt ook door voor Yannick Carrasco.

LEES OOK: Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

Zullen Praet en Carrasco ploegmaats worden?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

42
42
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

30
30
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

35
35
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

24
24
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

99
99
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

70
70
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

53
53
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

235
235
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

355
355
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

82
82
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

133
133
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

151
151
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

112
112
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

98
98
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

126
126
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

209
209
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

144
144
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

700
700
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

551
551
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

174
174
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

178
178
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

223
223
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

33
33
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

298
298
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

200
200

Meer sportnieuws