TRANSFERUURTJE: Hazard voor vijf jaar naar Real, Praet en Carrasco ploegmaats

853 stemmen
TRANSFERUURTJE: Hazard voor vijf jaar naar Real, Praet en Carrasco ploegmaats

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
STVV
schakelt een versnelling hoger inzake transfers. De Japanse doelman Daniel Schmidt is een concrete piste en Modou Diagne tekent eerstdaags zijn contract. Aan uitgaande zijde is er de interesse van VfB Stuttgart in Wataru Endo en Yohan Boli.

Anderlecht mag nog altijd een beetje dromen van Thomas Vermaelen, hij houdt zijn antwoord nog even in beraad. Aan uitgaande zijde is er de overgang van Mardochee Nzita naar Perugia, dat Standard en AZ aftroeft.

Club Brugge
ziet dan weer dat Lyon en Arsenal Emmanuel Dennis op de radar hebben staan en bij KRC Genk moeten ze vrezen voor een vertrek van Ally Samatta. Brighton & Hove Albion drukt door. Bij Antwerp tekende Dieumerci Mbokani voor één jaar bij.

Nog enkele geruchten: Bordeaux heeft interesse in Nurio Fortuna van Charleroi, Taiwo Awoniyi kan naar Schalke 04, FSV Mainz en Lazio, Daniel Opare kan Antwerp inruilen voor Rangers FC.



BUITENLAND
Eden Hazard heeft zijn langverwachte transfer beet. Real Madrid maakte zijn komst bekend en 'Hazardinho' tekende voor vijf jaar en zou, inclusief bonussen, ongeveer 140 miljoen euro kosten.

De andere topclubs moeten ook reageren en PSG zou willen uitpakken met de komst van Philippe Coutinho (FC Barcelona) en Matthijs de Ligt (Ajax) en dat zou de Parijzenaars maar liefst 200 miljoen euro kosten. Julian Draxler zou mogen vertrekken en Tottenham ziet in hem een goede opvolger voor Christian Eriksen.

In Engeland beweegt er ook het nodige. Arsenal heeft een bod van 48 miljoen euro gedaan op Joaquim Andersen en Dennis Praet, maar Sampdoria wil minstens 50 miljoen euro voor het duo. Arsenal drukt ook door voor Yannick Carrasco.

LEES OOK: 'Transferbom bij Bayern: Olise dringt aan op vertrek'

Zullen Praet en Carrasco ploegmaats worden?

Meest recent

Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

0
0
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

8
8
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

20
20
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

229
229
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

92
92
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

320
320
Tuchel haalt ongezien uit: Engeland compleet afgemaakt

Engeland ging in de halve finale van het WK onderuit tegen Argentinië. De Engelsen kwamen op ...

87
87
Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

84
84
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

520
520
Wending: Ferrera krijgt toch straf na uithaal richting refs

Yannick Ferrera degradeerde met Dender naar de Challenger Pro League. Na de laatste speeldag haalde ...

52
52
Burgess onthult exacte reden voor vertrek Union SG

Christian Burgess groeide de afgelopen seizoenen uit tot een icoon bij Union SG. De centrale ...

236
236
FIFA start onderzoek naar clash Argentinië – Engeland

De halve finale tussen Argentinië en Engeland zindert nog na. The Three Lions kwamen op ...

83
83
Lommel sluit straffe transferdeal met Atletico Madrid

Lommel is straks de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League, nadat de Limburgers ...

40
40
'Puzzelen voor Leko: debutanten én nodige afwezigen'

Bij Club Brugge hebben ze nog twee weken om zich klaar te stomen voor hun eerste officiële ...

305
305
OHL pakt uit en houdt jeugdinternational aan boord

Bij OH Leuven hopen ze komend seizoen beter te doen, nadat ze in de voorbije jaargang maar net de ...

27
27
'Beveren wil transfervrije slag slaan bij Standard'

SK Beveren veroverde vorig seizoen met groot machtsvertoon de titel in de Challenger Pro League, ...

123
123
'Nieuwe Lukaku-wending: straffe bestemming duikt op'

Romelu Lukaku speelde een opmerkelijk sterk WK. Na een seizoen met amper 64 speelminuten waren er ...

446
446
Anderlecht kondigt vertrek van jeugdproduct aan

Anderlecht heeft minder dan een week om zich klaar te stomen voor zijn eerste Europese opdracht, ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Praet verbaast, Club gaat voor opvolger Tzolis'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

386
386
Vrouw van Wesley Sonck doet hartverscheurende onthulling

Wesley Sonck was tijdens het WK weer alomtegenwoordig bij de uitzendingen op Sporza. De ...

193
193
KAA Gent verrast met aankondiging van flanktalent

KAA Gent is de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten, niet enkel voor de A-kern, maar ...

137
137
‘Standard troeft Anderlecht en Union af met toptransfer’

Standard Luik hoopt weer snel aan de top van het Belgische voetbal te staan. Marc Wilmots wil deze ...

300
300
'Club Brugge schrikt: opvallende constructie voor Ordonez'

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een knaltransfer. Clubs zoals Liverpool, ...

541
541
Voetbalbond USA na Balogun-affaire: “Trump doet wat hij wil”

De situatie rond Folarin Balogun blijft voortduren. De aanvaller was aanvankelijk geschorst voor de ...

282
282
‘Tzolis neemt geen risico’s en hakt knoop door bij Club’

Christos Tzolis is op weg naar Arsenal. De interesse van de Engelse grootmacht was al een tijdje ...

337
337

Meer sportnieuws