TRANSFERUURTJE: Hazard voor vijf jaar naar Real, Praet en Carrasco ploegmaats

door
TRANSFERUURTJE: Hazard voor vijf jaar naar Real, Praet en Carrasco ploegmaats

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
STVV
schakelt een versnelling hoger inzake transfers. De Japanse doelman Daniel Schmidt is een concrete piste en Modou Diagne tekent eerstdaags zijn contract. Aan uitgaande zijde is er de interesse van VfB Stuttgart in Wataru Endo en Yohan Boli.

Anderlecht mag nog altijd een beetje dromen van Thomas Vermaelen, hij houdt zijn antwoord nog even in beraad. Aan uitgaande zijde is er de overgang van Mardochee Nzita naar Perugia, dat Standard en AZ aftroeft.

Club Brugge
ziet dan weer dat Lyon en Arsenal Emmanuel Dennis op de radar hebben staan en bij KRC Genk moeten ze vrezen voor een vertrek van Ally Samatta. Brighton & Hove Albion drukt door. Bij Antwerp tekende Dieumerci Mbokani voor één jaar bij.

Nog enkele geruchten: Bordeaux heeft interesse in Nurio Fortuna van Charleroi, Taiwo Awoniyi kan naar Schalke 04, FSV Mainz en Lazio, Daniel Opare kan Antwerp inruilen voor Rangers FC.



BUITENLAND
Eden Hazard heeft zijn langverwachte transfer beet. Real Madrid maakte zijn komst bekend en 'Hazardinho' tekende voor vijf jaar en zou, inclusief bonussen, ongeveer 140 miljoen euro kosten.

De andere topclubs moeten ook reageren en PSG zou willen uitpakken met de komst van Philippe Coutinho (FC Barcelona) en Matthijs de Ligt (Ajax) en dat zou de Parijzenaars maar liefst 200 miljoen euro kosten. Julian Draxler zou mogen vertrekken en Tottenham ziet in hem een goede opvolger voor Christian Eriksen.

In Engeland beweegt er ook het nodige. Arsenal heeft een bod van 48 miljoen euro gedaan op Joaquim Andersen en Dennis Praet, maar Sampdoria wil minstens 50 miljoen euro voor het duo. Arsenal drukt ook door voor Yannick Carrasco.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

Zullen Praet en Carrasco ploegmaats worden?

Meest recent

Garcia opgelet: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

1
1
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

101
101
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

160
160
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

74
74
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

23
23
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

31
31
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

110
110
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

124
124
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

394
394
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

92
92
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

180
180
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

40
40
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

134
134
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

138
138
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

313
313
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

125
125
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

91
91
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

374
374
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

74
74
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

153
153
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

164
164
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

336
336
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

458
458
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

144
144
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

120
120

Meer sportnieuws