'Butez spreekt voorkeur voor Belgische club uit'

1726 stemmen
'Butez spreekt voorkeur voor Belgische club uit'

Club Brugge mag zijn nieuwe coach dan wel beet hebben, het werk van het bestuur zit er allerminst op. De sportieve staf van Philippe Clement moet nog samengesteld worden, maar ook op de transfermarkt liggen nog heel wat dossiers te wachten. Zo zal Blauw-Zwart zich ongetwijfeld versterken met oog op de voorrondes van de Champions League. 

De vice-kampioen zou onder meer een nieuwe doelman overwegen. Ethan Horvath speelde zeker geen slecht seizoen, maar krijgt de technische foutjes maar niet uit zijn spel. Daarom zou Club zijn zinnen op Jean Butez hebben gezet. De jonge Fransman, die ook bij Standard en Antwerp in beeld is, kende een uitstekend seizoen bij Moeskroen. Blauw-Zwart zou zelfs al een bod van 2 miljoen euro hebben uitgebracht, maar Les Hurlus zouden rekenen op zo'n 3 miljoen. 

En nu krijgt Club te maken met een nieuw struikelblok in de strijd om Butez. Volgens A Bola zou ook FC Porto zich aan het transferfront hebben gemeld. De Portugese topclub moet na de hartaanval van Iker Casillas wellicht op zoek naar een nieuwe doelman. Het zou echter niet de bedoeling zijn dat Butez meteen eerste keuze wordt, maar wel dat hij de concurrentiestrijd aangaat. 

UPDATE 06/06

Jean Butez is een gewild (doel)man dezer dagen. Het Laatste Nieuws bevestigde vandaag dat ook FC Porto inderdaad belangstelling toont in de doelman van Moeskroen. Club Brugge, Antwerp en Standard blijven echter volop in de running voor zijn handtekening.

En de Belgische clubs lijken ook een groot voordeel te hebben in de transferstrijd om de goalie. De krant stelt namelijk dat Butez op de hoogte is van de interesse van de Portugese topclub, maar dat een verlengd verblijf in België zijn voorkeur wegdraagt. Moeskroen speelt het spel echter hard, het wil minstens drie miljoen euro vangen.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Voor wie moet hij kiezen?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

25
25
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

221
221
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

80
80
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

113
113
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

172
172
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

100
100
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

158
158
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

56
56
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

321
321
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

112
112
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

673
673
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

72
72
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

273
273
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

296
296
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

592
592
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

479
479
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

807
807
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

192
192
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

248
248
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

171
171

Meer sportnieuws