'Butez spreekt voorkeur voor Belgische club uit'

1726 stemmen
'Butez spreekt voorkeur voor Belgische club uit'

Club Brugge mag zijn nieuwe coach dan wel beet hebben, het werk van het bestuur zit er allerminst op. De sportieve staf van Philippe Clement moet nog samengesteld worden, maar ook op de transfermarkt liggen nog heel wat dossiers te wachten. Zo zal Blauw-Zwart zich ongetwijfeld versterken met oog op de voorrondes van de Champions League. 

De vice-kampioen zou onder meer een nieuwe doelman overwegen. Ethan Horvath speelde zeker geen slecht seizoen, maar krijgt de technische foutjes maar niet uit zijn spel. Daarom zou Club zijn zinnen op Jean Butez hebben gezet. De jonge Fransman, die ook bij Standard en Antwerp in beeld is, kende een uitstekend seizoen bij Moeskroen. Blauw-Zwart zou zelfs al een bod van 2 miljoen euro hebben uitgebracht, maar Les Hurlus zouden rekenen op zo'n 3 miljoen. 

En nu krijgt Club te maken met een nieuw struikelblok in de strijd om Butez. Volgens A Bola zou ook FC Porto zich aan het transferfront hebben gemeld. De Portugese topclub moet na de hartaanval van Iker Casillas wellicht op zoek naar een nieuwe doelman. Het zou echter niet de bedoeling zijn dat Butez meteen eerste keuze wordt, maar wel dat hij de concurrentiestrijd aangaat. 

UPDATE 06/06

Jean Butez is een gewild (doel)man dezer dagen. Het Laatste Nieuws bevestigde vandaag dat ook FC Porto inderdaad belangstelling toont in de doelman van Moeskroen. Club Brugge, Antwerp en Standard blijven echter volop in de running voor zijn handtekening.

En de Belgische clubs lijken ook een groot voordeel te hebben in de transferstrijd om de goalie. De krant stelt namelijk dat Butez op de hoogte is van de interesse van de Portugese topclub, maar dat een verlengd verblijf in België zijn voorkeur wegdraagt. Moeskroen speelt het spel echter hard, het wil minstens drie miljoen euro vangen.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Voor wie moet hij kiezen?

Meest recent

'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

1
1
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

131
131
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

65
65
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

151
151
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

84
84
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

123
123
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

87
87
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

50
50
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

64
64
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

391
391
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

214
214
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

288
288
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

286
286
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

78
78
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

972
972
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

313
313
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

350
350
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

449
449
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

145
145
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

110
110
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

180
180
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

278
278
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

399
399

Meer sportnieuws