'Butez spreekt voorkeur voor Belgische club uit'

door
'Butez spreekt voorkeur voor Belgische club uit'

Club Brugge mag zijn nieuwe coach dan wel beet hebben, het werk van het bestuur zit er allerminst op. De sportieve staf van Philippe Clement moet nog samengesteld worden, maar ook op de transfermarkt liggen nog heel wat dossiers te wachten. Zo zal Blauw-Zwart zich ongetwijfeld versterken met oog op de voorrondes van de Champions League. 

De vice-kampioen zou onder meer een nieuwe doelman overwegen. Ethan Horvath speelde zeker geen slecht seizoen, maar krijgt de technische foutjes maar niet uit zijn spel. Daarom zou Club zijn zinnen op Jean Butez hebben gezet. De jonge Fransman, die ook bij Standard en Antwerp in beeld is, kende een uitstekend seizoen bij Moeskroen. Blauw-Zwart zou zelfs al een bod van 2 miljoen euro hebben uitgebracht, maar Les Hurlus zouden rekenen op zo'n 3 miljoen. 

En nu krijgt Club te maken met een nieuw struikelblok in de strijd om Butez. Volgens A Bola zou ook FC Porto zich aan het transferfront hebben gemeld. De Portugese topclub moet na de hartaanval van Iker Casillas wellicht op zoek naar een nieuwe doelman. Het zou echter niet de bedoeling zijn dat Butez meteen eerste keuze wordt, maar wel dat hij de concurrentiestrijd aangaat. 

UPDATE 06/06

Jean Butez is een gewild (doel)man dezer dagen. Het Laatste Nieuws bevestigde vandaag dat ook FC Porto inderdaad belangstelling toont in de doelman van Moeskroen. Club Brugge, Antwerp en Standard blijven echter volop in de running voor zijn handtekening.

En de Belgische clubs lijken ook een groot voordeel te hebben in de transferstrijd om de goalie. De krant stelt namelijk dat Butez op de hoogte is van de interesse van de Portugese topclub, maar dat een verlengd verblijf in België zijn voorkeur wegdraagt. Moeskroen speelt het spel echter hard, het wil minstens drie miljoen euro vangen.

LEES OOK: Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Voor wie moet hij kiezen?

Meest recent

Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

5
5
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

26
26
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

13
13
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

69
69
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

40
40
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

83
83
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

49
49
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

88
88
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

23
23
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

127
127
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

513
513
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

152
152
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

386
386
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

71
71
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

453
453
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

129
129
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

261
261
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

306
306
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

789
789
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

217
217
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

561
561

Meer sportnieuws