'Butez spreekt voorkeur voor Belgische club uit'

door
'Butez spreekt voorkeur voor Belgische club uit'

Club Brugge mag zijn nieuwe coach dan wel beet hebben, het werk van het bestuur zit er allerminst op. De sportieve staf van Philippe Clement moet nog samengesteld worden, maar ook op de transfermarkt liggen nog heel wat dossiers te wachten. Zo zal Blauw-Zwart zich ongetwijfeld versterken met oog op de voorrondes van de Champions League. 

De vice-kampioen zou onder meer een nieuwe doelman overwegen. Ethan Horvath speelde zeker geen slecht seizoen, maar krijgt de technische foutjes maar niet uit zijn spel. Daarom zou Club zijn zinnen op Jean Butez hebben gezet. De jonge Fransman, die ook bij Standard en Antwerp in beeld is, kende een uitstekend seizoen bij Moeskroen. Blauw-Zwart zou zelfs al een bod van 2 miljoen euro hebben uitgebracht, maar Les Hurlus zouden rekenen op zo'n 3 miljoen. 

En nu krijgt Club te maken met een nieuw struikelblok in de strijd om Butez. Volgens A Bola zou ook FC Porto zich aan het transferfront hebben gemeld. De Portugese topclub moet na de hartaanval van Iker Casillas wellicht op zoek naar een nieuwe doelman. Het zou echter niet de bedoeling zijn dat Butez meteen eerste keuze wordt, maar wel dat hij de concurrentiestrijd aangaat. 

UPDATE 06/06

Jean Butez is een gewild (doel)man dezer dagen. Het Laatste Nieuws bevestigde vandaag dat ook FC Porto inderdaad belangstelling toont in de doelman van Moeskroen. Club Brugge, Antwerp en Standard blijven echter volop in de running voor zijn handtekening.

En de Belgische clubs lijken ook een groot voordeel te hebben in de transferstrijd om de goalie. De krant stelt namelijk dat Butez op de hoogte is van de interesse van de Portugese topclub, maar dat een verlengd verblijf in België zijn voorkeur wegdraagt. Moeskroen speelt het spel echter hard, het wil minstens drie miljoen euro vangen.

LEES OOK: Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Voor wie moet hij kiezen?

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

53
53
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

30
30
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

18
18
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

60
60
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

32
32
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

194
194
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

27
27
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

45
45
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

153
153
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

55
55
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

74
74
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

391
391
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

226
226
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

78
78
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

104
104
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

334
334
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

69
69
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

33
33
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

171
171
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

224
224
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

204
204
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

926
926
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

179
179
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws