'Butez spreekt voorkeur voor Belgische club uit'

door
'Butez spreekt voorkeur voor Belgische club uit'

Club Brugge mag zijn nieuwe coach dan wel beet hebben, het werk van het bestuur zit er allerminst op. De sportieve staf van Philippe Clement moet nog samengesteld worden, maar ook op de transfermarkt liggen nog heel wat dossiers te wachten. Zo zal Blauw-Zwart zich ongetwijfeld versterken met oog op de voorrondes van de Champions League. 

De vice-kampioen zou onder meer een nieuwe doelman overwegen. Ethan Horvath speelde zeker geen slecht seizoen, maar krijgt de technische foutjes maar niet uit zijn spel. Daarom zou Club zijn zinnen op Jean Butez hebben gezet. De jonge Fransman, die ook bij Standard en Antwerp in beeld is, kende een uitstekend seizoen bij Moeskroen. Blauw-Zwart zou zelfs al een bod van 2 miljoen euro hebben uitgebracht, maar Les Hurlus zouden rekenen op zo'n 3 miljoen. 

En nu krijgt Club te maken met een nieuw struikelblok in de strijd om Butez. Volgens A Bola zou ook FC Porto zich aan het transferfront hebben gemeld. De Portugese topclub moet na de hartaanval van Iker Casillas wellicht op zoek naar een nieuwe doelman. Het zou echter niet de bedoeling zijn dat Butez meteen eerste keuze wordt, maar wel dat hij de concurrentiestrijd aangaat. 

UPDATE 06/06

Jean Butez is een gewild (doel)man dezer dagen. Het Laatste Nieuws bevestigde vandaag dat ook FC Porto inderdaad belangstelling toont in de doelman van Moeskroen. Club Brugge, Antwerp en Standard blijven echter volop in de running voor zijn handtekening.

En de Belgische clubs lijken ook een groot voordeel te hebben in de transferstrijd om de goalie. De krant stelt namelijk dat Butez op de hoogte is van de interesse van de Portugese topclub, maar dat een verlengd verblijf in België zijn voorkeur wegdraagt. Moeskroen speelt het spel echter hard, het wil minstens drie miljoen euro vangen.

LEES OOK: Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Voor wie moet hij kiezen?

Meest recent

Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

22
22
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

49
49
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

34
34
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

75
75
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

45
45
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

36
36
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

93
93
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

243
243
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

368
368
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

329
329
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

136
136
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

227
227
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

362
362
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

413
413
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

95
95
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervaren pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

304
304
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

154
154
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

121
121
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

152
152
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

318
318
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

622
622
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

135
135
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

250
250
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

511
511
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

148
148

Meer sportnieuws