'Grote reünie in de maak: Genk kent vraagprijs Benavente'

1180 stemmen
'Grote reünie in de maak: Genk kent vraagprijs Benavente'

Keert Cristian Benavente na een half jaar al terug naar België? Die kans is aanwezig, want de aanvallende middenvelder werd aangeboden bij een Belgische topclub. De speler zelf ziet een snelle terugkeer naar de Jupiler Pro League wel zitten.


Het Laatste Nieuws weet dat KRC Genk de club is die Benavente kreeg aangeboden en dat is zeker geen toeval. Felice Mazzu is er sinds deze week trainer en hij kende een fantastische tijd met Benavente bij Charleroi. De international uit Peru verkaste in januari voor zes miljoen euro naar het Egyptische Pyramids, waar hij tot op heden goed was voor drie goals en vier assists in twaalf wedstrijden. Bij Genk zou hij de leemte kunnen opvullen die Alejandro Pozuelo achterliet.

UPDATE 19u38
Is er een grote Charleroi-reünie in de maak in de Luminus Arena? Het zou zomaar kunnen. Ook bij SudPress bevestigt men dat Benavente via zijn Nederlandse managementbureau is aangeboden aan TD Dimitri De Condé. Of Genk ook concrete interesse heeft om op het voorstel in te gaan, is momenteel niet geweten. Maar Mazzu zal een nieuwe samenwerking ongetwijfeld zien zitten. Bovendien is Benavente nog steeds maar 25 jaar, waardoor hij nog een fraaie toekomst voor zich heeft.

Indien Racing hem effectief wil binnenhalen, moeten de Limburgers volgens bovengenoemd medium zo'n vijf miljoen euro op tafel leggen. Geen onoverkomelijk bedrag, al zou dat wel nog kunnen stijgen: ook in het buitenland weet men immers dat Genk er financieel goed voor staat door de deelname aan de Champions League en het nakende vertrek van enkele sterkhouders.

LEES OOK: 'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

Genk moet proberen Benavente binnen te halen ...

Meest recent

Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

26
26
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

86
86
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

15
15
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

107
107
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

60
60
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

246
246
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

360
360
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

324
324
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

128
128
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

75
75
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

363
363
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

102
102
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

193
193
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

459
459
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

131
131
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

320
320
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

540
540
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

296
296
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

955
955
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

452
452
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

348
348
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

318
318
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

91
91
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

644
644
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

102
102

Meer sportnieuws