'Grote reünie in de maak: Genk kent vraagprijs Benavente'

door
'Grote reünie in de maak: Genk kent vraagprijs Benavente'

Keert Cristian Benavente na een half jaar al terug naar België? Die kans is aanwezig, want de aanvallende middenvelder werd aangeboden bij een Belgische topclub. De speler zelf ziet een snelle terugkeer naar de Jupiler Pro League wel zitten.


Het Laatste Nieuws weet dat KRC Genk de club is die Benavente kreeg aangeboden en dat is zeker geen toeval. Felice Mazzu is er sinds deze week trainer en hij kende een fantastische tijd met Benavente bij Charleroi. De international uit Peru verkaste in januari voor zes miljoen euro naar het Egyptische Pyramids, waar hij tot op heden goed was voor drie goals en vier assists in twaalf wedstrijden. Bij Genk zou hij de leemte kunnen opvullen die Alejandro Pozuelo achterliet.

UPDATE 19u38
Is er een grote Charleroi-reünie in de maak in de Luminus Arena? Het zou zomaar kunnen. Ook bij SudPress bevestigt men dat Benavente via zijn Nederlandse managementbureau is aangeboden aan TD Dimitri De Condé. Of Genk ook concrete interesse heeft om op het voorstel in te gaan, is momenteel niet geweten. Maar Mazzu zal een nieuwe samenwerking ongetwijfeld zien zitten. Bovendien is Benavente nog steeds maar 25 jaar, waardoor hij nog een fraaie toekomst voor zich heeft.

Indien Racing hem effectief wil binnenhalen, moeten de Limburgers volgens bovengenoemd medium zo'n vijf miljoen euro op tafel leggen. Geen onoverkomelijk bedrag, al zou dat wel nog kunnen stijgen: ook in het buitenland weet men immers dat Genk er financieel goed voor staat door de deelname aan de Champions League en het nakende vertrek van enkele sterkhouders.

LEES OOK: Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Genk moet proberen Benavente binnen te halen ...

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

40
40
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

28
28
Vroegtijdig einde carrière Mignolet? Vader reageert

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

50
50
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

35
35
'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

61
61
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

122
122
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

37
37
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

623
623
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

65
65
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

67
67
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

314
314
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

75
75
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

349
349
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

375
375
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

57
57
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

180
180
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

149
149
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

85
85
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

40
40
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

276
276
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

55
55
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

51
51
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

226
226
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

127
127
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

329
329

Meer sportnieuws