'Transfer Vanaken krijgt vorm: één man wil doordrukken'

door
'Transfer Vanaken krijgt vorm: één man wil doordrukken'

Club Brugge wil er komend seizoen al snel staan met oog op de voorrondes van de Champions League en daarom is het belangrijk om toch een aantal bepalende spelers aan boord te houden. Maar dat wordt niet evident. Zo werd al flink aan de mouw van Wesley Moraes getrokken en ook rond Hans Vanaken begint nu één en ander te bewegen.


De voorbije dagen geraakte bekend dat Sevilla FC zijn zinnen heeft gezet op de spelmaker. Voorlopig was het enkel Estadio Deportivo dat hiermee uitpakte, maar nu wordt het nieuws ook bevestigd door El Desmarque. Het Spaanse medium stelt dat Vanaken voorlopig nog niet bovenaan de verlanglijst van de Andalusiërs staat, maar dat sportief directeur Monchi wel wil doordrukken voor zijn komst.

De transfergoeroe is na een korte passage bij AS Roma weer terug actief in het Estadio Ramón Sánchez Pizjuán en heeft als opdracht de ploeg weer op te bouwen na een tegenvallend seizoen. Hij zou helemaal gek zijn van de Gouden Schoen en ziet in hem een grote meerwaarde voor het team. Bovendien heeft Sevilla goede ervaringen met spelers van Club Brugge: ook Carlos Bacca werd destijds weggeplukt op Jan Breydel en groeide er uit tot één van de beste spitsen in de recente clubgeschiedenis.

Voorlopig werd er wel nog geen officieel bod gedaan, wellicht wil de Spaanse club eerst wachten tot de transfercarrousel zich pas echt op gang trekt. Maar de kans is groot dat er weldra contact wordt opgenomen met Blauw-Zwart. Sevilla zou Vanaken dan ook al een hele poos volgen, zo zou hij in de eerste seizoenshelft nog nadrukkelijk gescout zijn met oog op een eventuele wintertransfer.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Sevilla is een ideale bestemming voor Vanaken ...

Meest recent

Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

116
116
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

29
29
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

27
27
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

70
70
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

15
15
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

55
55
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

194
194
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

66
66
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

104
104
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

140
140
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

152
152
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

75
75
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

74
74
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

197
197
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

231
231
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

145
145
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

189
189
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

173
173
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

30
30
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

277
277
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

341
341
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

100
100
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

451
451
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

356
356

Meer sportnieuws