'Transfer Vanaken krijgt vorm: één man wil doordrukken'

2065 stemmen
'Transfer Vanaken krijgt vorm: één man wil doordrukken'

Club Brugge wil er komend seizoen al snel staan met oog op de voorrondes van de Champions League en daarom is het belangrijk om toch een aantal bepalende spelers aan boord te houden. Maar dat wordt niet evident. Zo werd al flink aan de mouw van Wesley Moraes getrokken en ook rond Hans Vanaken begint nu één en ander te bewegen.


De voorbije dagen geraakte bekend dat Sevilla FC zijn zinnen heeft gezet op de spelmaker. Voorlopig was het enkel Estadio Deportivo dat hiermee uitpakte, maar nu wordt het nieuws ook bevestigd door El Desmarque. Het Spaanse medium stelt dat Vanaken voorlopig nog niet bovenaan de verlanglijst van de Andalusiërs staat, maar dat sportief directeur Monchi wel wil doordrukken voor zijn komst.

De transfergoeroe is na een korte passage bij AS Roma weer terug actief in het Estadio Ramón Sánchez Pizjuán en heeft als opdracht de ploeg weer op te bouwen na een tegenvallend seizoen. Hij zou helemaal gek zijn van de Gouden Schoen en ziet in hem een grote meerwaarde voor het team. Bovendien heeft Sevilla goede ervaringen met spelers van Club Brugge: ook Carlos Bacca werd destijds weggeplukt op Jan Breydel en groeide er uit tot één van de beste spitsen in de recente clubgeschiedenis.

Voorlopig werd er wel nog geen officieel bod gedaan, wellicht wil de Spaanse club eerst wachten tot de transfercarrousel zich pas echt op gang trekt. Maar de kans is groot dat er weldra contact wordt opgenomen met Blauw-Zwart. Sevilla zou Vanaken dan ook al een hele poos volgen, zo zou hij in de eerste seizoenshelft nog nadrukkelijk gescout zijn met oog op een eventuele wintertransfer.

LEES OOK: Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

Sevilla is een ideale bestemming voor Vanaken ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

0
0
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

20
20
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

27
27
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

69
69
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

59
59
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

39
39
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

193
193
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

149
149
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

153
153
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

281
281
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

428
428
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

71
71
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

228
228
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

143
143
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

269
269
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

148
148
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

435
435
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

194
194
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

155
155
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

309
309
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

134
134
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

258
258
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

773
773
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

151
151
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

774
774

Meer sportnieuws