Martinez vol ambitie: "Onze droom is Europees of zelfs wereldkampioen worden"

door
Martinez vol ambitie:

De kwalificatiematchen tegen Kazachstan en Schotland lijken slechts een verplicht nummertje op weg naar het EK van volgende zomer, waar de Rode Duivels na hun derde plaats op het WK in Rusland opnieuw mee willen doen voor de prijzen. De fans hopen alvast op een plek op het hoogste schavot, en ook Roberto Martinez droomt mee.


In de podcast ‘De tien meest gegoogelde vragen over...’ stelden Q-music presentatoren Maarten Vancoillie en Dorothée Dauwe de bondscoach de vraag of België het EK 2020 zal winnen. "Het zou diplomatisch zijn om nu te zeggen dat we ons best zullen doen. Maar het is onze droom om een groot toernooi te winnen”, durfde Martinez zijn ambities uitspreken. “En dat is ook het doel van onze spelers, die stuk voor stuk bij grote clubs spelen en daar belangrijke rollen vervullen."

"Wanneer we samenkomen zie je ook die wil om te presteren. Om onze droom te bewerkstelligen moeten we wel eerst het pad ernaartoe bewandelen, en dat leidt nu langs de kwalificatieronde. De matchen in juni zijn belangrijker dan mensen denken. Als je nu de punten niet pakt moet je ze in het najaar gaan rapen in Kazachstan of Rusland. We willen de lat hoog blijven leggen. Onze droom is dezelfde als die van de fans, en dat is Europees kampioen worden. Of waarom zelfs geen wereldkampioen."

LEES OOK: Fans glunderen: Lukaku stapje verder met Anderlecht-flirt

Trending:

Anderlecht vloekt: zomeraanwinst al in de lappenmand?
Anderlecht vloekt: zomeraanwinst al in de lappenmand?

Waar eindigen de Rode Duivels op het EK volgend jaar?

Meest recent

STVV’s geheim achter de 25 miljoen: van kritiek tot succes

STVV verkocht Joel Fujima aan St. Pauli. Alweer een mooie transfer voor een Japanse speler van de ...

0
0
Anderlecht krijgt wake-upcall: Club Brugge als voorbeeld

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding om ‘u’ tegen te zeggen. Dat wordt al jaren ...

56
56
Farioli irriteert Ajax, PSV wacht niet langer op sterkhouder

Bij PSV en Ajax gonst het ook van de geruchten. De twee Nederlandse topclubs gaan zich nog roeren op ...

10
10
‘RSCA flirt met transferbom: kleedkamer onrustig’

Anderlecht wil snel werk maken van een nieuwe tweede doelman. Maar de mogelijke komst van een jong ...

128
128
Transfers Jupiler Pro League: 10 pikante deals op til

De transfermarkt is ondertussen officieel geopend. In de Jupiler Pro League gebeurde al het een en ...

410
410
Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Carl Hoefkens deed het afgelopen seizoen goed bij NAC Breda en is er ook zeer geliefd bij de ...

61
61
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

307
307
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

320
320
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

102
102
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

537
537
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

656
656
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

193
193
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

109
109
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

630
630
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

64
64
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1328
1328
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

350
350
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

1002
1002
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

385
385
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

673
673
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

597
597
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

234
234
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

83
83
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

684
684
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

680
680

Meer sportnieuws