Martinez waarschuwt twee Rode Duivels: "Maak me zorgen over hen"

door
Martinez waarschuwt twee Rode Duivels:

Heel wat Rode Duivels kenden een goed jaar, maar een aantal kenden ook een bijzonder frustrerend seizoen. Bondscoach Roberto Martinez waarschuwt twee spelers, want zij moeten dringend gaan spelen. Hij overloopt de situatie van een aantal pionnen.


"Divock Origi beleeft nu misschien zijn beste periode van de voorbije twee jaar, maar moet minuten maken en bij Liverpool is dat moeilijk. Michy Batshuayi eindigde sterk, ze zijn heel tevreden over hem bij Palace. Christian Benteke had zijn blessure, maar speelde daarna wat regelmatiger. Ik maak me meer zorgen om Nacer Chadli of Simon Mignolet, spelers die op dat vlak geen continuïteit vinden. Zij moeten goed nadenken over hun toekomst. We werken op dit moment met een groep van 28. Op een EK zijn er maar 23 plaatsen", zegt Martinez aan Sport/Voetbalmagazine.

"Van deze groep zijn er dus vijf spelers die over een jaar niet meekunnen. En anderen, die er nu niet bij zijn, staan te kijken. Dedryck Boyata, Jason Denayer, Koen Casteels... Je moet een keuze maken uit een ruime groep en soms komt die keuze neer op: heeft hij voldoende minuten… Als je niet speelt, kan je niet scherp zijn en dat kan in je nadeel werken. Maar het is niet zo dat ik nu zeg: ‘Iedereen moet zijn 2000 minuten hebben, anders kan hij niet mee.’ Op het WK waren de jongens met de minste speelminuten, de meest frisse..."

LEES OOK: Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Zullen Mignolet en Chadli Liverpool en Monaco verlaten?

Meest recent

Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

1
1
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

38
38
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

79
79
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

21
21
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

97
97
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

45
45
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

84
84
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

156
156
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

138
138
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

459
459
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

112
112
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

68
68
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

56
56
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

87
87
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

176
176
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

173
173
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

117
117
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

303
303
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

248
248
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

264
264
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

204
204
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

199
199
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

232
232

Meer sportnieuws