Martinez laat zich uit over interesse van FC Barcelona

door
Martinez laat zich uit over interesse van FC Barcelona

Roberto Martinez werd de afgelopen dagen aan FC Barcelona gelinkt, maar daar ontkennen ze de interesse. Na de geruchten over Spanje en Real Madrid ging de naam van de bondscoach van de Rode Duivels weer rond in zijn geboorteland.


"Ik weet dat mijn naam daar in het verleden nog is gevallen. Dat is deel van het leven van een coach: verlies drie wedstrijden, en er wordt gedebatteerd over je positie. Dan zal het succes dat wij hadden op het WK altijd wel leiden tot dit soort geruchten. Mijn situatie is heel duidelijk: ik lig hier nog een jaar onder contract en als een instituut mij wil benaderen, moeten ze dat niet rechtstreeks doen, maar via mijn werkgever: de bond. Dit ligt niet in mijn handen", zegt hij aan Sport/Voetbalmagazine.

Martinez is wel een fan van de voetbalvisie van Barcelona. "Ik heb er nooit een geheim van gemaakt dat Johan Cruijff mij als coach het meest beïnvloed heeft. Hij is het enige icoon in voetbal dat iederéén beïnvloedde. Of je volgde hem, of je counterde zijn filosofie; op zoek naar een manier om zijn werkwijze te bekampen. Ik werd verliefd op zijn aanvallende manier van voetballen, zijn manier om ruimtes te bespelen. Met Jordi heb ik een andere relatie. Hem bewonder ik voor de manier waarop hij met die moeilijke achternaam in het wereldvoetbal toch succes wist te halen. Een les voor iedereen. Maar die relatie is heel anders, hem bewonder ik als mens."

LEES OOK: 'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Zal Martinez ooit trainer van FC Barcelona worden?

Meest recent

Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

41
41
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

45
45
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

131
131
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

21
21
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

57
57
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

92
92
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

557
557
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

136
136
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

184
184
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

401
401
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

80
80
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

165
165
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

120
120
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

94
94
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

73
73
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

13
13
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

155
155
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

155
155
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

211
211
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

109
109
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

308
308
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

108
108
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

221
221
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

150
150

Meer sportnieuws