Martinez laat zich uit over interesse van FC Barcelona

door
Martinez laat zich uit over interesse van FC Barcelona

Roberto Martinez werd de afgelopen dagen aan FC Barcelona gelinkt, maar daar ontkennen ze de interesse. Na de geruchten over Spanje en Real Madrid ging de naam van de bondscoach van de Rode Duivels weer rond in zijn geboorteland.


"Ik weet dat mijn naam daar in het verleden nog is gevallen. Dat is deel van het leven van een coach: verlies drie wedstrijden, en er wordt gedebatteerd over je positie. Dan zal het succes dat wij hadden op het WK altijd wel leiden tot dit soort geruchten. Mijn situatie is heel duidelijk: ik lig hier nog een jaar onder contract en als een instituut mij wil benaderen, moeten ze dat niet rechtstreeks doen, maar via mijn werkgever: de bond. Dit ligt niet in mijn handen", zegt hij aan Sport/Voetbalmagazine.

Martinez is wel een fan van de voetbalvisie van Barcelona. "Ik heb er nooit een geheim van gemaakt dat Johan Cruijff mij als coach het meest beïnvloed heeft. Hij is het enige icoon in voetbal dat iederéén beïnvloedde. Of je volgde hem, of je counterde zijn filosofie; op zoek naar een manier om zijn werkwijze te bekampen. Ik werd verliefd op zijn aanvallende manier van voetballen, zijn manier om ruimtes te bespelen. Met Jordi heb ik een andere relatie. Hem bewonder ik voor de manier waarop hij met die moeilijke achternaam in het wereldvoetbal toch succes wist te halen. Een les voor iedereen. Maar die relatie is heel anders, hem bewonder ik als mens."

LEES OOK: Lewandowski pakt uit: privébeelden doen stof opwaaien

Trending:

‘Union SG verliest succescoach Pocognoli transfervrij’
‘Union SG verliest succescoach Pocognoli transfervrij’

Zal Martinez ooit trainer van FC Barcelona worden?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

41
41
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

239
239
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

61
61
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

140
140
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

93
93
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

55
55
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

165
165
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

323
323
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

120
120
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

724
724
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

346
346
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

910
910
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

708
708
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

337
337
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

516
516
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

821
821
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

498
498
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

191
191
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

258
258
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

802
802
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

677
677
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

887
887
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1136
1136
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

446
446
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

349
349

Meer sportnieuws