'Lukaku ziet droomtransfer drastische wending nemen'

door
'Lukaku ziet droomtransfer drastische wending nemen'

Onder Ole Gunnar Solskjaer is Romelu Lukaku niet langer de onbetwiste eerste keuze bij Manchester United en dat zou ervoor kunnen zorgen dat de Rode Duivel deze zomer andere oorden zal gaan opzoeken. Zelf liet hij al verstaan een transfer naar de Serie A wel te zien zitten en Internazionale zou de spits bijzonder graag willen binnenhalen.

Nieuwe trainer Antonio Conte dringt hard aan op de komst van Lukaku, die hij destijds al bij Chelsea graag wilde hebben. De voorbije weken leek een akkoord in de maak te zijn, maar nu staat de transfer plots op de helling. Volgens The Sun dreigen de Financial Fair Play-regels immers roet in het eten te gooien. Inter zou daardoor nog voor 30 juni maar liefst 45 miljoen euro moeten zien op te halen.

Dat zorgt er uiteraard voor dat de transfer van Lukaku tot die tijd op zijn minst in de koelkast zit. Inter zou nog geprobeerd hebben het euvel te verhelpen door te proberen om Mauro Icard in de deal te betrekken, maar dat zagen ze dan weer bij Manchester United niet zitten. Lukaku moet dus bang afwachten en hopen dat Inter erin slaagt om Icardi of enkele andere spelers snel van de hand te doen.

UPDATE 04/06

Zoals maandag gesteld, hangt de transfer van Romelu Lukaku naar Inter Milan plots aan een zijden draadje. Het Nieuwsblad verwacht zelfs dat er helemaal geen transfer zal komen voor de Rode Duivel, terwijl die nochtans erg dichtbij leek.

Zo stelt de krant: “De kans is groot dat hij op het einde van de rit (lees: zomermercato) nog altijd op Old Trafford vertoeft. Maar dan zal Rom wel zijn volle gewicht in de schaal moeten werpen om Rashy opzij te zetten.”

LEES OOK: ‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Zal Lukaku vertrekken bij United?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

40
40
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

38
38
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

17
17
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

112
112
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

78
78
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

96
96
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

91
91
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

122
122
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

202
202
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

47
47
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

226
226
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

497
497
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

174
174
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

381
381
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

88
88
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

133
133
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

135
135
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

347
347
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

249
249
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

375
375
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

205
205
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

204
204

Meer sportnieuws