'Lukaku ziet droomtransfer drastische wending nemen'

door
'Lukaku ziet droomtransfer drastische wending nemen'

Onder Ole Gunnar Solskjaer is Romelu Lukaku niet langer de onbetwiste eerste keuze bij Manchester United en dat zou ervoor kunnen zorgen dat de Rode Duivel deze zomer andere oorden zal gaan opzoeken. Zelf liet hij al verstaan een transfer naar de Serie A wel te zien zitten en Internazionale zou de spits bijzonder graag willen binnenhalen.

Nieuwe trainer Antonio Conte dringt hard aan op de komst van Lukaku, die hij destijds al bij Chelsea graag wilde hebben. De voorbije weken leek een akkoord in de maak te zijn, maar nu staat de transfer plots op de helling. Volgens The Sun dreigen de Financial Fair Play-regels immers roet in het eten te gooien. Inter zou daardoor nog voor 30 juni maar liefst 45 miljoen euro moeten zien op te halen.

Dat zorgt er uiteraard voor dat de transfer van Lukaku tot die tijd op zijn minst in de koelkast zit. Inter zou nog geprobeerd hebben het euvel te verhelpen door te proberen om Mauro Icard in de deal te betrekken, maar dat zagen ze dan weer bij Manchester United niet zitten. Lukaku moet dus bang afwachten en hopen dat Inter erin slaagt om Icardi of enkele andere spelers snel van de hand te doen.

UPDATE 04/06

Zoals maandag gesteld, hangt de transfer van Romelu Lukaku naar Inter Milan plots aan een zijden draadje. Het Nieuwsblad verwacht zelfs dat er helemaal geen transfer zal komen voor de Rode Duivel, terwijl die nochtans erg dichtbij leek.

Zo stelt de krant: “De kans is groot dat hij op het einde van de rit (lees: zomermercato) nog altijd op Old Trafford vertoeft. Maar dan zal Rom wel zijn volle gewicht in de schaal moeten werpen om Rashy opzij te zetten.”

LEES OOK: 'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Zal Lukaku vertrekken bij United?

Meest recent

Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

17
17
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

77
77
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

82
82
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

47
47
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

85
85
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

338
338
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

21
21
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

65
65
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

80
80
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

476
476
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

383
383
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

144
144
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

44
44
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

104
104
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

108
108
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

374
374
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

271
271
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

376
376
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

480
480
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

53
53
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

306
306
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

347
347
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

50
50
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

156
156

Meer sportnieuws