'Lukaku ziet droomtransfer drastische wending nemen'

door
'Lukaku ziet droomtransfer drastische wending nemen'

Onder Ole Gunnar Solskjaer is Romelu Lukaku niet langer de onbetwiste eerste keuze bij Manchester United en dat zou ervoor kunnen zorgen dat de Rode Duivel deze zomer andere oorden zal gaan opzoeken. Zelf liet hij al verstaan een transfer naar de Serie A wel te zien zitten en Internazionale zou de spits bijzonder graag willen binnenhalen.

Nieuwe trainer Antonio Conte dringt hard aan op de komst van Lukaku, die hij destijds al bij Chelsea graag wilde hebben. De voorbije weken leek een akkoord in de maak te zijn, maar nu staat de transfer plots op de helling. Volgens The Sun dreigen de Financial Fair Play-regels immers roet in het eten te gooien. Inter zou daardoor nog voor 30 juni maar liefst 45 miljoen euro moeten zien op te halen.

Dat zorgt er uiteraard voor dat de transfer van Lukaku tot die tijd op zijn minst in de koelkast zit. Inter zou nog geprobeerd hebben het euvel te verhelpen door te proberen om Mauro Icard in de deal te betrekken, maar dat zagen ze dan weer bij Manchester United niet zitten. Lukaku moet dus bang afwachten en hopen dat Inter erin slaagt om Icardi of enkele andere spelers snel van de hand te doen.

UPDATE 04/06

Zoals maandag gesteld, hangt de transfer van Romelu Lukaku naar Inter Milan plots aan een zijden draadje. Het Nieuwsblad verwacht zelfs dat er helemaal geen transfer zal komen voor de Rode Duivel, terwijl die nochtans erg dichtbij leek.

Zo stelt de krant: “De kans is groot dat hij op het einde van de rit (lees: zomermercato) nog altijd op Old Trafford vertoeft. Maar dan zal Rom wel zijn volle gewicht in de schaal moeten werpen om Rashy opzij te zetten.”

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Zal Lukaku vertrekken bij United?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

54
54
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

0
0
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

10
10
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

50
50
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

11
11
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

102
102
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

107
107
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

85
85
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

143
143
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

86
86
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

308
308
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

120
120
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

95
95
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

157
157
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

263
263
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

183
183
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

239
239
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

414
414
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

238
238
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

280
280
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

600
600
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

132
132
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

42
42
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

229
229
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

226
226
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

153
153

Meer sportnieuws