Meunier speelt open kaart over transfer: "Dat zou me enorm plezier doen"

187 stemmen
Meunier speelt open kaart over transfer:

Thomas Meunier is één van de vele Rode Duivels die deze zomer voor een transfer zouden kunnen staan. De rechtsachter is in 2020 einde contract bij Paris Saint-Germain en kreeg nog geen nieuws over een eventuele verlenging, waardoor hij zelf enkele weken geleden de conclusie trok dat hij beter zou kunnen vertrekken. Al blaast hij sindsdien wat warm en koud.


Later liet hij immers verstaan dat hij ook graag bij PSG zou blijven om zijn contract uit te dienen. "Dat zou me goed uit kunnen komen", bevestigt Meunier nu aan Le Parisien. "Om eerlijk te zijn denk ik dat de club sowieso niet veel geld aan mij zou verdienen. Ik heb mijn marktwaarde, maar ik ben een verdediger die maar één match op drie gespeeld heeft. Ik word ook al 28. Het is niet zoals bij Adrien (Rabiot, die verbannen werd omdat hij zijn contract weigerde te verlengen, nvdr) die 50 miljoen waard is."

"Ik heb aan het bestuur gezegd dat ik klaar ben om te blijven, dat me dat enorm plezier zou doen. Ze hebben me niet gezegd: 'We willen je absoluut verkopen.' Ze weten dat ze me op een gegeven moment nodig zullen hebben. Mochten ze gezegd hebben: 'Luister, we willen je verkopen. We hebben geld nodig, want we zitten met de Financial Fair Play' en dat ik volgend seizoen niet meer zou spelen, zouden we een oplossing gevonden hebben die voordelig was voor beide partijen, uiteraard."

Desondanks wordt Meunier nog steeds nadrukkelijk gelinkt aan een transfer naar Manchester United of Arsenal. "Sinds januari krijg ik al telefoontjes van geïnteresseerde clubs. Er zijn een tiental clubs geïnteresseerd, die allemaal in de top vijf in hun competitie spelen."

Meunier kan beter...

Meest recent

Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

54
54
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

170
170
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

169
169
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

227
227
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

407
407
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

190
190
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

408
408
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

32
32
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

89
89
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

116
116
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

25
25
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

77
77
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

567
567
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

210
210
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

295
295
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

71
71
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

94
94
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

143
143
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

117
117
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

193
193
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

111
111
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

147
147
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

219
219

Meer sportnieuws