Meunier speelt open kaart over transfer: "Dat zou me enorm plezier doen"

door
Meunier speelt open kaart over transfer:

Thomas Meunier is één van de vele Rode Duivels die deze zomer voor een transfer zouden kunnen staan. De rechtsachter is in 2020 einde contract bij Paris Saint-Germain en kreeg nog geen nieuws over een eventuele verlenging, waardoor hij zelf enkele weken geleden de conclusie trok dat hij beter zou kunnen vertrekken. Al blaast hij sindsdien wat warm en koud.


Later liet hij immers verstaan dat hij ook graag bij PSG zou blijven om zijn contract uit te dienen. "Dat zou me goed uit kunnen komen", bevestigt Meunier nu aan Le Parisien. "Om eerlijk te zijn denk ik dat de club sowieso niet veel geld aan mij zou verdienen. Ik heb mijn marktwaarde, maar ik ben een verdediger die maar één match op drie gespeeld heeft. Ik word ook al 28. Het is niet zoals bij Adrien (Rabiot, die verbannen werd omdat hij zijn contract weigerde te verlengen, nvdr) die 50 miljoen waard is."

"Ik heb aan het bestuur gezegd dat ik klaar ben om te blijven, dat me dat enorm plezier zou doen. Ze hebben me niet gezegd: 'We willen je absoluut verkopen.' Ze weten dat ze me op een gegeven moment nodig zullen hebben. Mochten ze gezegd hebben: 'Luister, we willen je verkopen. We hebben geld nodig, want we zitten met de Financial Fair Play' en dat ik volgend seizoen niet meer zou spelen, zouden we een oplossing gevonden hebben die voordelig was voor beide partijen, uiteraard."

Desondanks wordt Meunier nog steeds nadrukkelijk gelinkt aan een transfer naar Manchester United of Arsenal. "Sinds januari krijg ik al telefoontjes van geïnteresseerde clubs. Er zijn een tiental clubs geïnteresseerd, die allemaal in de top vijf in hun competitie spelen."

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Meunier kan beter...

Meest recent

Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

0
0
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

4
4
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

282
282
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

78
78
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

101
101
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

47
47
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

60
60
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

36
36
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

63
63
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

427
427
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

104
104
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

253
253
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

33
33
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

503
503
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

241
241
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

68
68
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

130
130
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

71
71
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

366
366
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

326
326
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

109
109
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

216
216
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

263
263
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

230
230
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

206
206

Meer sportnieuws