Meunier speelt open kaart over transfer: "Dat zou me enorm plezier doen"

door
Meunier speelt open kaart over transfer:

Thomas Meunier is één van de vele Rode Duivels die deze zomer voor een transfer zouden kunnen staan. De rechtsachter is in 2020 einde contract bij Paris Saint-Germain en kreeg nog geen nieuws over een eventuele verlenging, waardoor hij zelf enkele weken geleden de conclusie trok dat hij beter zou kunnen vertrekken. Al blaast hij sindsdien wat warm en koud.


Later liet hij immers verstaan dat hij ook graag bij PSG zou blijven om zijn contract uit te dienen. "Dat zou me goed uit kunnen komen", bevestigt Meunier nu aan Le Parisien. "Om eerlijk te zijn denk ik dat de club sowieso niet veel geld aan mij zou verdienen. Ik heb mijn marktwaarde, maar ik ben een verdediger die maar één match op drie gespeeld heeft. Ik word ook al 28. Het is niet zoals bij Adrien (Rabiot, die verbannen werd omdat hij zijn contract weigerde te verlengen, nvdr) die 50 miljoen waard is."

"Ik heb aan het bestuur gezegd dat ik klaar ben om te blijven, dat me dat enorm plezier zou doen. Ze hebben me niet gezegd: 'We willen je absoluut verkopen.' Ze weten dat ze me op een gegeven moment nodig zullen hebben. Mochten ze gezegd hebben: 'Luister, we willen je verkopen. We hebben geld nodig, want we zitten met de Financial Fair Play' en dat ik volgend seizoen niet meer zou spelen, zouden we een oplossing gevonden hebben die voordelig was voor beide partijen, uiteraard."

Desondanks wordt Meunier nog steeds nadrukkelijk gelinkt aan een transfer naar Manchester United of Arsenal. "Sinds januari krijg ik al telefoontjes van geïnteresseerde clubs. Er zijn een tiental clubs geïnteresseerd, die allemaal in de top vijf in hun competitie spelen."

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Meunier kan beter...

Meest recent

Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

0
0
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

1
1
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

293
293
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

142
142
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

46
46
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

31
31
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

90
90
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

144
144
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

69
69
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

229
229
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

124
124
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

213
213
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

256
256
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

187
187
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

55
55
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

99
99
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

349
349
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

202
202
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

286
286
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

513
513
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

160
160
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199

Meer sportnieuws