Meunier speelt open kaart over transfer: "Dat zou me enorm plezier doen"

door
Meunier speelt open kaart over transfer:

Thomas Meunier is één van de vele Rode Duivels die deze zomer voor een transfer zouden kunnen staan. De rechtsachter is in 2020 einde contract bij Paris Saint-Germain en kreeg nog geen nieuws over een eventuele verlenging, waardoor hij zelf enkele weken geleden de conclusie trok dat hij beter zou kunnen vertrekken. Al blaast hij sindsdien wat warm en koud.


Later liet hij immers verstaan dat hij ook graag bij PSG zou blijven om zijn contract uit te dienen. "Dat zou me goed uit kunnen komen", bevestigt Meunier nu aan Le Parisien. "Om eerlijk te zijn denk ik dat de club sowieso niet veel geld aan mij zou verdienen. Ik heb mijn marktwaarde, maar ik ben een verdediger die maar één match op drie gespeeld heeft. Ik word ook al 28. Het is niet zoals bij Adrien (Rabiot, die verbannen werd omdat hij zijn contract weigerde te verlengen, nvdr) die 50 miljoen waard is."

"Ik heb aan het bestuur gezegd dat ik klaar ben om te blijven, dat me dat enorm plezier zou doen. Ze hebben me niet gezegd: 'We willen je absoluut verkopen.' Ze weten dat ze me op een gegeven moment nodig zullen hebben. Mochten ze gezegd hebben: 'Luister, we willen je verkopen. We hebben geld nodig, want we zitten met de Financial Fair Play' en dat ik volgend seizoen niet meer zou spelen, zouden we een oplossing gevonden hebben die voordelig was voor beide partijen, uiteraard."

Desondanks wordt Meunier nog steeds nadrukkelijk gelinkt aan een transfer naar Manchester United of Arsenal. "Sinds januari krijg ik al telefoontjes van geïnteresseerde clubs. Er zijn een tiental clubs geïnteresseerd, die allemaal in de top vijf in hun competitie spelen."

LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

Meunier kan beter...

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

43
43
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

28
28
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

27
27
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

28
28
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

440
440
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

225
225
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

104
104
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

362
362
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

129
129
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

207
207
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

178
178
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

138
138
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

93
93
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

107
107
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

308
308
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

86
86
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

516
516
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

378
378
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

525
525
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

461
461
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

395
395

Meer sportnieuws