'Barça gaat voor stunt van de eeuw en werkt aan droomtrio'

door
'Barça gaat voor stunt van de eeuw en werkt aan droomtrio'

FC Barcelona werd dan wel kampioen in Spanje, in de Champions League volgde een vernederende uitschakeling tegen Liverpool en in de Spaanse bekerfinale toonde Valencia CF zich te sterk. De kans is dan ook reeel dat de Catalanen zich deze zomer gaan versterken. En volgens El Mundo Deportivo werkt de club aan een absolute stunt werkt.


De Spaanse sportkrant gaat er nog altijd van uit dat Antoine Griezmann in het Camp Nou-stadion gaat spelen. De Franse spits beschikt over een transferclausule in zijn contract bij Atlético Madrid ter waarde van 130 miljoen euro en heeft al bevestigd dat hij Los Rojiblancos achter zich gaat laten. Er heersten geruchten over verzet binnen de selectie van Barcelona tegen zijn komst, maar dit zou dan toch niet waar zijn.

Het medium gaat echter verder en stelt dat het mogelijk is dat ook Neymar naar Catalonië komt. Een paar jaar geleden zette de Braziliaan een transferrecord neer door voor 222 miljoen euro naar Paris Saint-Germain te vertrekken, maar het is een publiek geheim dat hij daar nog altijd spijt van heeft. Zelf voelt hij wel wat voor een terugkeer, maar de steenrijke Parijzenaars hebben nog niet eens een vraagprijs bepaald, omdat zij hun sterspeler niet willen zien vertrekken.

Gebeurt het dan toch dat allebei deze transfers er daadwerkelijk doorheen komen, dan kunnen Griezmann en Neymar bij Barça een voorhoede gaan vormen met Lionel Messi. Luis Suarez zou dan wel de tol betalen, maar de Uruguayaan nadert dan ook de herfst van zijn carrière. MSN (Messi, Suarez, Neymar) van een tijdje terug wordt in dat geval MGN.

LEES OOK: Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Denkt u dat een voorlinie met Messi, Neymar én Griezmann zou werken?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

16
16
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

10
10
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

323
323
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

32
32
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

39
39
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

237
237
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

53
53
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

291
291
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

350
350
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

50
50
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

156
156
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

130
130
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

78
78
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

34
34
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

266
266
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

51
51
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

118
118
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

306
306
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

230
230
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

296
296
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

697
697
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

157
157

Meer sportnieuws