'AC Milan wil uitpakken met Rode Duivel van 30 miljoen'

door
'AC Milan wil uitpakken met Rode Duivel van 30 miljoen'

Na de overname van de club en de miljoeneninjectie van de Amerikaanse en Chinese investeerders, werd aangenomen dat AC Milan snel weer zou aanknopen met de Europese top. Maar dat proces verloopt niet zoals gewenst. De Rossoneri eindigden afgelopen seizoen teleurstellend vijfde en mogen dus opnieuw niet aantreden in de Champions League.


En dat bleef niet zonder gevolgen op San Siro. Coach Gennaro Gattuso en sportief directeur Leonardo moesten eerder deze week de tol betalen en zullen dus vervangen moeten worden. Daarnaast zal ook versterking noodzakelijk worden. Op het middenveld bijvoorbeeld, zal de huurbeurt van Tiemoué Bakayoko niet verlengd worden en ook Lucas Biglia vertrekt mogelijk. Om die leemte op te vullen zou Milan naar verluidt aan een Rode Duivel denken. Zo schrijft Calciomercato dat Dennis Praet hoog op de verlanglijst staat.

In zijn Anderlecht-periode acteerde de voormalige Gouden Schoen doorgaans in een meer aanvallende rol, maar bij Sampdoria ging Praet steeds lager op het middenveld spelen. En met die evolutie wist hij onder meer indruk te maken op Milan, vooral zijn tactisch inzicht kon bekoren. Zijn coach Marco Giampaolo liet ook al verstaan dat Praet stilaan klaar is voor een stap hogerop. Sampdoria zou wel zo'n 30 miljoen euro verlangen voor de middenvelder.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

Praet moet vaker kansen krijgen bij de Rode Duivels ...

Meest recent

Hasi prijst zich gelukkig: Sikan lost twee problemen op

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

13
13
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

2
2
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

271
271
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

104
104
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

89
89
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

42
42
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

186
186
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

286
286
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

87
87
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

164
164
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

518
518
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

123
123
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

79
79
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

223
223
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

413
413
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

204
204
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

67
67
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

271
271
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

275
275
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

223
223
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

177
177
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

537
537
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

96
96

Meer sportnieuws