‘Alderweireld wandelt gratis de deur uit bij Tottenham’

door
‘Alderweireld wandelt gratis de deur uit bij Tottenham’

Toby Alderweireld speelt straks met Tottenham Hotspur de finale van de Champions League, en mogelijk wordt dat meteen ook zijn laatste wedstrijd voor de Noord-Londenaren. Een verkoop dringt zich namelijk op.

De onderhandelingen over een contractverlenging zijn namelijk al enige tijd stopgezet, en de Rode Duivel heeft in zijn huidige verbintenis een afkoopclausule van 30 miljoen euro staan. Een peulschil tegenover de gigantische bedragen die Europese topclubs dezer dagen op tafel leggen voor een verdediger van het kaliber Alderweireld. Juventus werd al genoemd als mogelijke nieuwe bestemming, net als Manchester United en Arsenal.

UPDATE 29/05

Toby Alderweireld geniet heel wat interesse, en de kans lijkt groot dat de transferspeculaties nog even zullen aanhouden. De verdediger zelf probeert die echter de kop in te drukken: “Het is hetzelfde als de vorige jaren. Mijn gedachten zitten op dit moment enkel bij Spurs. Zeker na zo’n geweldig seizoen. Ik heb nog een contract voor één seizoen, en mijn bedoeling is om hier ook te blijven” staat te lezen bij Calciomercato.

De Rode Duivel lijkt dus bij Spurs te willen blijven, al is het ook best mogelijk dat hij alle speculaties wil mijden, zeker tot na de Champions League-finale van zaterdag. 

UPDATE 31/05

Toby Alderweireld stelde dus graag te willen blijven bij Tottenham, en die woorden herhaalde hij vandaag in Het Nieuwsblad: “Ik heb altijd gefocust op Tottenham, daarom heb ik ook zo constant kunnen presteren. Dat is vandaag niet anders. Ik ga ervan uit dat ik nog een jaar hier blijf.” Klonk het daar namelijk.

Indien de Rode Duivel dus effectief nog een jaar langer bij Spurs blijft, zonder een nieuwe verbintenis te tekenen, zal Alderweireld straks gratis de deur uitlopen in Noord-Londen.

LEES OOK: Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

Zal Tottenham hem gratis laten vertrekken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

5
5
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

62
62
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

85
85
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

57
57
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

105
105
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

149
149
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

92
92
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

147
147
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

232
232
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

176
176
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

467
467
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

183
183
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

292
292
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

294
294
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

322
322
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

150
150
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

220
220
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

139
139
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

171
171
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

83
83
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

179
179
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

75
75
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

254
254
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1448
1448

Meer sportnieuws