‘Alderweireld wandelt gratis de deur uit bij Tottenham’

659 stemmen
‘Alderweireld wandelt gratis de deur uit bij Tottenham’

Toby Alderweireld speelt straks met Tottenham Hotspur de finale van de Champions League, en mogelijk wordt dat meteen ook zijn laatste wedstrijd voor de Noord-Londenaren. Een verkoop dringt zich namelijk op.

De onderhandelingen over een contractverlenging zijn namelijk al enige tijd stopgezet, en de Rode Duivel heeft in zijn huidige verbintenis een afkoopclausule van 30 miljoen euro staan. Een peulschil tegenover de gigantische bedragen die Europese topclubs dezer dagen op tafel leggen voor een verdediger van het kaliber Alderweireld. Juventus werd al genoemd als mogelijke nieuwe bestemming, net als Manchester United en Arsenal.

UPDATE 29/05

Toby Alderweireld geniet heel wat interesse, en de kans lijkt groot dat de transferspeculaties nog even zullen aanhouden. De verdediger zelf probeert die echter de kop in te drukken: “Het is hetzelfde als de vorige jaren. Mijn gedachten zitten op dit moment enkel bij Spurs. Zeker na zo’n geweldig seizoen. Ik heb nog een contract voor één seizoen, en mijn bedoeling is om hier ook te blijven” staat te lezen bij Calciomercato.

De Rode Duivel lijkt dus bij Spurs te willen blijven, al is het ook best mogelijk dat hij alle speculaties wil mijden, zeker tot na de Champions League-finale van zaterdag. 

UPDATE 31/05

Toby Alderweireld stelde dus graag te willen blijven bij Tottenham, en die woorden herhaalde hij vandaag in Het Nieuwsblad: “Ik heb altijd gefocust op Tottenham, daarom heb ik ook zo constant kunnen presteren. Dat is vandaag niet anders. Ik ga ervan uit dat ik nog een jaar hier blijf.” Klonk het daar namelijk.

Indien de Rode Duivel dus effectief nog een jaar langer bij Spurs blijft, zonder een nieuwe verbintenis te tekenen, zal Alderweireld straks gratis de deur uitlopen in Noord-Londen.

LEES OOK: Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Zal Tottenham hem gratis laten vertrekken?

Meest recent

'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

171
171
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

38
38
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

52
52
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

130
130
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

548
548
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

312
312
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

342
342
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

35
35
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

230
230
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

33
33
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

597
597
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

519
519
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

355
355
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

87
87
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

423
423
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

381
381
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

152
152
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

706
706
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

292
292
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

330
330

Meer sportnieuws