‘Alderweireld wandelt gratis de deur uit bij Tottenham’

door
‘Alderweireld wandelt gratis de deur uit bij Tottenham’

Toby Alderweireld speelt straks met Tottenham Hotspur de finale van de Champions League, en mogelijk wordt dat meteen ook zijn laatste wedstrijd voor de Noord-Londenaren. Een verkoop dringt zich namelijk op.

De onderhandelingen over een contractverlenging zijn namelijk al enige tijd stopgezet, en de Rode Duivel heeft in zijn huidige verbintenis een afkoopclausule van 30 miljoen euro staan. Een peulschil tegenover de gigantische bedragen die Europese topclubs dezer dagen op tafel leggen voor een verdediger van het kaliber Alderweireld. Juventus werd al genoemd als mogelijke nieuwe bestemming, net als Manchester United en Arsenal.

UPDATE 29/05

Toby Alderweireld geniet heel wat interesse, en de kans lijkt groot dat de transferspeculaties nog even zullen aanhouden. De verdediger zelf probeert die echter de kop in te drukken: “Het is hetzelfde als de vorige jaren. Mijn gedachten zitten op dit moment enkel bij Spurs. Zeker na zo’n geweldig seizoen. Ik heb nog een contract voor één seizoen, en mijn bedoeling is om hier ook te blijven” staat te lezen bij Calciomercato.

De Rode Duivel lijkt dus bij Spurs te willen blijven, al is het ook best mogelijk dat hij alle speculaties wil mijden, zeker tot na de Champions League-finale van zaterdag. 

UPDATE 31/05

Toby Alderweireld stelde dus graag te willen blijven bij Tottenham, en die woorden herhaalde hij vandaag in Het Nieuwsblad: “Ik heb altijd gefocust op Tottenham, daarom heb ik ook zo constant kunnen presteren. Dat is vandaag niet anders. Ik ga ervan uit dat ik nog een jaar hier blijf.” Klonk het daar namelijk.

Indien de Rode Duivel dus effectief nog een jaar langer bij Spurs blijft, zonder een nieuwe verbintenis te tekenen, zal Alderweireld straks gratis de deur uitlopen in Noord-Londen.

LEES OOK: “Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Zal Tottenham hem gratis laten vertrekken?

Meest recent

'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

86
86
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

266
266
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

282
282
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

143
143
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

85
85
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

376
376
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

306
306
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

92
92
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

107
107
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

111
111
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

104
104
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

183
183
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

423
423
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

203
203
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

375
375
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

187
187
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

113
113
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

86
86
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

588
588
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

222
222
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

78
78
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

137
137
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

133
133
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

172
172
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

223
223

Meer sportnieuws