‘Alderweireld wandelt gratis de deur uit bij Tottenham’

659 stemmen
‘Alderweireld wandelt gratis de deur uit bij Tottenham’

Toby Alderweireld speelt straks met Tottenham Hotspur de finale van de Champions League, en mogelijk wordt dat meteen ook zijn laatste wedstrijd voor de Noord-Londenaren. Een verkoop dringt zich namelijk op.

De onderhandelingen over een contractverlenging zijn namelijk al enige tijd stopgezet, en de Rode Duivel heeft in zijn huidige verbintenis een afkoopclausule van 30 miljoen euro staan. Een peulschil tegenover de gigantische bedragen die Europese topclubs dezer dagen op tafel leggen voor een verdediger van het kaliber Alderweireld. Juventus werd al genoemd als mogelijke nieuwe bestemming, net als Manchester United en Arsenal.

UPDATE 29/05

Toby Alderweireld geniet heel wat interesse, en de kans lijkt groot dat de transferspeculaties nog even zullen aanhouden. De verdediger zelf probeert die echter de kop in te drukken: “Het is hetzelfde als de vorige jaren. Mijn gedachten zitten op dit moment enkel bij Spurs. Zeker na zo’n geweldig seizoen. Ik heb nog een contract voor één seizoen, en mijn bedoeling is om hier ook te blijven” staat te lezen bij Calciomercato.

De Rode Duivel lijkt dus bij Spurs te willen blijven, al is het ook best mogelijk dat hij alle speculaties wil mijden, zeker tot na de Champions League-finale van zaterdag. 

UPDATE 31/05

Toby Alderweireld stelde dus graag te willen blijven bij Tottenham, en die woorden herhaalde hij vandaag in Het Nieuwsblad: “Ik heb altijd gefocust op Tottenham, daarom heb ik ook zo constant kunnen presteren. Dat is vandaag niet anders. Ik ga ervan uit dat ik nog een jaar hier blijf.” Klonk het daar namelijk.

Indien de Rode Duivel dus effectief nog een jaar langer bij Spurs blijft, zonder een nieuwe verbintenis te tekenen, zal Alderweireld straks gratis de deur uitlopen in Noord-Londen.

Zal Tottenham hem gratis laten vertrekken?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

43
43
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

57
57
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

21
21
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

56
56
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

185
185
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

399
399
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

62
62
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

257
257
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

393
393
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

351
351
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

351
351
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

261
261
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

236
236
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

455
455
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

310
310
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

289
289
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

305
305
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

80
80
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

196
196
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

178
178
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

322
322
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

502
502

Meer sportnieuws