‘Alderweireld wandelt gratis de deur uit bij Tottenham’

door
‘Alderweireld wandelt gratis de deur uit bij Tottenham’

Toby Alderweireld speelt straks met Tottenham Hotspur de finale van de Champions League, en mogelijk wordt dat meteen ook zijn laatste wedstrijd voor de Noord-Londenaren. Een verkoop dringt zich namelijk op.

De onderhandelingen over een contractverlenging zijn namelijk al enige tijd stopgezet, en de Rode Duivel heeft in zijn huidige verbintenis een afkoopclausule van 30 miljoen euro staan. Een peulschil tegenover de gigantische bedragen die Europese topclubs dezer dagen op tafel leggen voor een verdediger van het kaliber Alderweireld. Juventus werd al genoemd als mogelijke nieuwe bestemming, net als Manchester United en Arsenal.

UPDATE 29/05

Toby Alderweireld geniet heel wat interesse, en de kans lijkt groot dat de transferspeculaties nog even zullen aanhouden. De verdediger zelf probeert die echter de kop in te drukken: “Het is hetzelfde als de vorige jaren. Mijn gedachten zitten op dit moment enkel bij Spurs. Zeker na zo’n geweldig seizoen. Ik heb nog een contract voor één seizoen, en mijn bedoeling is om hier ook te blijven” staat te lezen bij Calciomercato.

De Rode Duivel lijkt dus bij Spurs te willen blijven, al is het ook best mogelijk dat hij alle speculaties wil mijden, zeker tot na de Champions League-finale van zaterdag. 

UPDATE 31/05

Toby Alderweireld stelde dus graag te willen blijven bij Tottenham, en die woorden herhaalde hij vandaag in Het Nieuwsblad: “Ik heb altijd gefocust op Tottenham, daarom heb ik ook zo constant kunnen presteren. Dat is vandaag niet anders. Ik ga ervan uit dat ik nog een jaar hier blijf.” Klonk het daar namelijk.

Indien de Rode Duivel dus effectief nog een jaar langer bij Spurs blijft, zonder een nieuwe verbintenis te tekenen, zal Alderweireld straks gratis de deur uitlopen in Noord-Londen.

LEES OOK: Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

Zal Tottenham hem gratis laten vertrekken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

11
11
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

55
55
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

19
19
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

66
66
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

122
122
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

121
121
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

100
100
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

146
146
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

270
270
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

17
17
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

435
435
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

727
727
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

151
151
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

106
106
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

98
98
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

121
121
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

494
494
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

299
299
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

144
144
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

121
121
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

454
454
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

662
662
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

335
335
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

151
151

Meer sportnieuws